ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Na czym ćwiczyć?’ Category

 • Wrz
  13

  Tanie przewozy osób

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  bus_ikonografika
  Aktualna sytuacja na rodzimym rynku pracy nie przedstawia się za optymistycznie. Taki stan trwa nieprzerwanie od kilku lat. Na stałą posadę nie są w stanie liczyć nawet młodzi ludzie po studiach. Okazuje się, że tytuł magisterski nie jest już kluczem do zrobienia wielkiej kariery. Z przerażeniem patrzymy na naszą smutną codzienność, gdzie tylko ci, którzy posiadają krewnych na wysokich stanowiskach, dostają upragnioną posadę. Na dodatek, rozmaite firmy zamiast zatrudniać nowych pracowników, doprowadzają do masowych zwolnień. Taka oszczędność to niekiedy ostatnia deska ratunku przed absolutnym bankructwem.
 • Wrz
  13

  Mieszkania o podwyższonym standardzie na wakacje

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  images
  Szybko nadchodzą wakacje. Na pewno każdy z was już zastanawia się, dokąd wyjechać w trwającym roku latem. Jeśli dysponujesz sporą ilością środków do wydania, zastanów się raczej nad tym, w jakich miejscach noclegowych spędzisz ten czas. Opisujemy ciekawą ofertę wczasową, która jest popularna w Polsce dopiero od niedawna – wakacyjne apartamenty.
 • Wrz
  12

  Jantar – i niesamowita zagadka Bursztynowego Szlaku

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  dzieci
  Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, bowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego też powodu, rokrocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
 • Wrz
  02

  Bezproblemowy urlop – zaplanujmy wszystko najpierw

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Wakacje nad morzem
  Na urlop najczęściej czekamy z wytęsknieniem i chcemy go spędzić jak najlepiej. Wypoczynek może zepsuć nie tylko zła pogoda, ale także niedokładne przygotowanie się z naszej strony, zwłaszcza, gdy urlop mamy w planach spędzić za granicą.
 • Wrz
  02

  rock pillar jako stosowne buty do wspinaczki

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Wspinaczka górska
  Wspinaczka to rodzaj sportu do jakiego potrzebne są nie tylko mięśnie i sprzęt, lecz też zdrowy rozsądek. To nie jedynie trening umysłowy, lecz również trening mięśni i jak jakikolwiek sport wpływa korzystnie na zdrowie. Wspinanie umożliwia wyćwiczyć synchronizację motoryczną, hart, równowagę, ale rozładowuje również napięcie, naucza skupienia i cierpliwości. Ten rodzaj sportu uruchamia każde mięśnie.
 • Wrz
  01

  Udany odpoczynek nad morzem w Mielnie

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Morze, Mielno
  Mielno to znana miejscowość letniskowa mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Równocześnie z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, doskonale przystosowany by ugościć turystów planujących odpoczynek 2014 nad Bałtykiem!
 • Sie
  31

  Wczasy na ostatnią chwilę – egzotyczne last minute

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  images
  Różnego typu oferty szczególnie ciekawych ofert wyjazdowych, często last minute, znaleźć można każdego roku pod koniec sezonu wakacyjnego. Osoby, które z rozmaitych przyczyn nie zdążyły jeszcze zorganizować sobie wakacji, mogą wszystko nadrobić oraz wyszukać spośród ofert tę dla siebie i swoich bliskich najatrakcyjniejszą. Zwracając uwagę na apartamenty w Szczecinie przyznać należy, że ceny wcale nie są tak wygórowane, jak mogłoby się wydawać. Sprawdźcie sami!
 • Sie
  15

  W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  góry
  Góry Stołowe to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce, w jakich możemy spędzić swoje wakacje. Możliwość obcowania z przyrodą to tylko jeden z wielu atutów, które charakteryzowane góry posiadają. Jeśli wybieramy się na urlop, tak w góry, jak i nad morze, niezwykle istotną kwestią jest przeważnie dla nas znalezienie odpowiedniego miejsca na nocleg. W Górach Stołowych zlokalizujemy bardzo obszerną bazę różnych miejsc, w których turysta może przenocować. Mamy zatem do czynienia z naprawdę dużym wyborem, pozostaje jedynie podjęcie decyzji, jakiej nie będziemy żałować.
 • Sie
  11

  Podróże po świecie wygodnie i tanio

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  samolot
  Gdy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed dylematem,który środek transportu wybrać. Są osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż dojazd autem. Cenią sobie niezależność, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają ochotę i tego typu podobne kwestie.
 • Sie
  06

  Rekomendowane miejsca na wczasy dla ludzi lubiących morze i słońce

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  wakacje w Egipcie
  Do przygotowania wakacji trzeba podejść z otwartą głową, ale także z ogromnym rozsądkiem. Najlepiej zawsze zrobić wstępną wybór kluczowych miejsc, jakie interesują turystę. Ogromnie wiele w takiego typu sytuacji zależy tutaj od woli klientów oraz zwyczajowo wydolności ich portfeli. Zanim jednak postanowi się o danym miejscu destynacji, warto przejrzeć ciekawe katalogi, które potrafią znacznie pomóc w wyborze idealnego punktu na wczasy.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.