ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Na czym ćwiczyć?’ Category

 • Lis
  25

  Pomysły na okres wakacyjny. Jak organizować idealny czas młodzieży

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  autobus
  Na wakacje nasze dzieciaki czekają z tęsknotą przez cały rok szkolny. Wytrwale spełniają swoje codzienne powinności. Odrabiają zadania domowe, piszą trudne klasówki, zdają testy i próbują się odpowiednio zachowywać. W domu także starają się nam pomagać. Dwa miesiące absolutnej swobody na pewno im się należą. Musimy jednakże postarać się o to, by ten wolny czas był dobrze spożytkowany. Nie dopuśćmy do takiej sytuacji, gdy nasz dzieciak spędza cały dzień przed monitorem. Wiadomo, w obecnych czasach całkowite odizolowanie od tego urządzenia nie jest możliwe, ale trzeba ten proces mieć pod kontrolą.
 • Lis
  16

  Loty czarterowe to interesująca propozycja

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  samolot
  Gdy nie chcemy przepłacić za podróż, to z pewnością powinniśmy porównywać oferty na bilety lotnicze. Wówczas możemy posiadać świadomość, że uda nam się odnaleźć ciekawą propozycję, a co więcej, że bez kłopotów dotrzemy w wyznaczone miejsce.
 • Lis
  12

  Co należy brać pod uwagę organizując spotkanie firmowe we Wrocławiu?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Wypożyczalnia samochodów
  Spotkania firmowe to nieodłączny element działania firmy. Czasami wymagane są rozmowy, kolejnym razem wyjazdy motywacyjne albo na konferencje, w zależności od bieżących potrzeb. Jeżeli masz w planie imprezę albo spotkanie firmowe we Wrocławiu, musisz zorientować się, co brać pod uwagę, aby wszystko poszło wedle planów. Po pierwsze poszukaj wcześniej hotelu.
 • Lis
  03

  Gdzie najlepiej zarezerwować w Zakopanem?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Tatry, Chochołowska
  Ostatnimi czasy Karkonosze stały się strasznie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z przyjemnością odwiedzanew sezonie letnim, kiedy temperatura jest właściwa do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy pogodnym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to znakomita oferta na niedługi wypad. Polecam ci, abyś już teraz zaklepał sobie porządne noclegi w Karpaczu.
 • Paź
  19

  Ciekawe propozycje pokazuje last minute z Niemiec

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  wakacje w Grecji
  Warto korzystać z opcji last minute z Niemiec

  Spoglądamy na propozycję krajowych biur podróży oraz dochodzimy do wniosku, że nie ma w niej nic ciekawego, a oferty last minute w ogóle nie są tak tanie, jak byśmy się spodziewali? Jeśli tak, to trzeba sprawdzić jak przedstawia się oferta last minute z Niemiec.

 • Paź
  04

  Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje – Krynica Morska

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Plaża i morze, Krynica Morska
  Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wakacje 2014.
 • Paź
  03

  W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  góry
  Góry Stołowe to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w jakich możemy spędzić swoje urlopy. Możliwość obcowania z przyrodą to tylko jeden z wielu atutów, jakie charakteryzowane góry posiadają. Jeżeli wybieramy się na wypoczynek, zarówno w góry, jak i nad jezioro, wyjątkowo istotną kwestią jest zwykle dla nas znalezienie właściwego miejsca na nocleg. W Górach Stołowych zlokalizujemy bardzo obszerną bazę różnych miejsc, w których turysta może zanocować. Mamy zatem do czynienia z naprawdę dużym wyborem, pozostaje jedynie podjęcie decyzji, której nie będziemy żałować.
 • Paź
  03

  Dąbki – pełne uroku i unikatowe miejsce nad Bałtykiem

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Nie każdy jest świadomy, ile w Polsce można znaleźć znakomitych miejsc, w których można przyjemnie spędzić wczasy. Z pewnością zaliczają się do nich Dąbki – pełne uroku uzdrowisko położone zarówno nad Morzem Bałtyckim, jak również jeziorem Bukowo.
 • Paź
  02

  Roztocze – bajkowe tereny na rodzinny urlop

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Roztocze, widok na pola
  Roztocze to rejon położony na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się wyjątkowo urozmaiconą rzeźbą terenu. Cudownie współgrają tu ze sobą łagodne wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, piękne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Pośród ładnego krajobrazu wspaniale prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu dawniej przedstawicielach przeróżnych kultur.
 • Wrz
  27

  Wynajem microbusów na wycieczki odległe rodzinne.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Zanosi się przepiękny majowy długi weekend. Nie wypada w tak doskonale zapowiadającą się pogodę zostać w czterech ścianach. Jeśli jest taka możliwość warto zgromadzić jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i ruszyć na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.