ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Na czym ćwiczyć?’ Category

 • Gru
  07

  Zabytki Podhala

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  zakopane
  Zakopane to dla wielu z nas zimowa stolica Polski. Każdego roku jest ono nawiedzane przez dziesiątki turystów nie tylko z naszego kraju, ale także coraz częściej przez turystów ze Wschodu. Dlaczego tak się dzieje? Atrakcje zakopane ma jedyne w swoim rodzaju i to one właśnie tworzą unikatowy klimat tego regionu. Atrakcje zakopane są bardzo charakterystyczne. Jedną z atrakcji jest niewątpliwie Kolejka na Kasprowy Wierch. Cieszy gości blisko od osiemdziesięciu lat. Została zbudowana jeszcze przed II wojną światową. Na sam szczyt Kasprowego Wierchu kolejka dostarczy nas w 12 minut. Potem możemy udać się na pieszą wycieczkę w dół Zakopanego.
 • Gru
  07

  Dąbki – pełne uroku i unikatowe miejsce nad Bałtykiem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile w Polsce można odnaleźć znakomitych miejsc, w których można miło spędzić wolny czas. Bez wątpienia zaliczają się do nich Dąbki – pełne uroku uzdrowisko położone zarówno nad Bałtykiem, jak również jeziorem Bukowo.
 • Gru
  06

  Jakiego rodzaju rower powinien być najodpowiedniejszy do jeżdżenia po szosach?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  rowery
  Wszędzie słychać rowery, rowery, wszędzie widać rowery, rowery, każda letnia oferta to rowery, rowery, gdzie nie wejdziesz do dużego sklepu rowery, rowery, lecz jak w tym wszystkim zdecydować się na ten porządny rower, który zdecydowanie przydatny nam będzie przez lata. I przede wszystkim będzie przeznaczony dla nas, dla naszych faktycznych potrzeb.
 • Gru
  03

  Pora wyjechać na wyczekiwany długo urlop – może Grecja?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Podróże z dzieckiem
  Urlop już niedługo. Oczekiwaliśmy na niego z niecierpliwością cały rok. W tym czasie, kiedy dni są coraz ładniejsze, trudno nam usiedzieć spokojnie w pracy. Pragniemy już wylegiwać się na gorącej plaży i kąpać się w lazurowym morzu. Zanim te cudowne marzenia się spełnią, trzeba jeszcze odrobinę się potrudzić. Aby uprzyjemnić sobie pracę, oglądamy foldery biur podróży i zastanawiamy się, gdzie w tym roku wybierzemy się na wczasy.
 • Lis
  22

  Gdzie pojechać na egzotyczne wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Singapur
  Egzotyka to wszystko, co dla nas nieznane, co kusi nas swą odmiennością, co jest inne i niespotykane. Wielu, kiedy myśli o wczasach w egzotycznych miejscach kojarzy je zwłaszcza z tropikalnymi miejscami, błękitną, krystaliczną wodą, niecodzienną roślinnością i architekturą, jak również z rodzimą, tubylczą ludnością. Najczęściej wybierają więc za miejsce wypoczynku wyspy, leżące z dala od cywilizacji, gdzie każdy może się w pełni zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Jednak egzotycznych miejsc jest dużo więcej. Kuszą obcokrajowców swoją odmiennością, zarówno jeśli chodzi o kulturę, jak i styl życia.
 • Lis
  18

  W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  góry
  Góry Stołowe to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce, w których możemy spędzić swoje wakacje. Sposobność obcowania z naturą to tylko jeden z licznych atutów, które charakteryzowane góry posiadają. Jeśli wybieramy się na wypoczynek, zarówno w góry, jak i nad morze, niezwykle ważną kwestią jest zwykle dla nas odszukanie odpowiedniego miejsca na nocleg. W Górach Stołowych odszukamy niezwykle obszerną bazę różnorakich miejsc, w których turysta może zanocować. Mamy więc do czynienia z prawdziwie dużym wyborem, pozostaje tylko podjęcie decyzji, jakiej nie będziemy żałować.
 • Lis
  18

  Chcesz wysłać swoje dziecko na obóz językowy? Zanim wybierzesz, sprawdź kilka kwestii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Podręczniki do nauki języków
  Znajomość języków obcych to dzisiaj podstawa, nie tylko na rynku pracy, ale również na co dzień. Przyjemnie jest jechać na urlop za granicę i móc porozumieć się z obsługą hotelu czy sprzedawcami na targu, nie posługując się tylko rękoma. O zdolności językowe należy zabiegać już od najmłodszych lat, zatem jeżeli masz dzieci, zapisz je na odpowiednie zajęcia bądź wyślij na obóz językowy. To znakomita metoda na sprawne przyswojenie wiedzy oraz przełamanie barier w mówieniu. W jaki sposób znaleźć właściwą propozycję?
 • Lis
  16

  W jaki sposób najlepiej zaplanować udany wypoczynek rodzinny w Karpaczu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Karpacz, kościółek drewniany
  Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
 • Lis
  14

  Oferty wyjazdów Kuba, Tajlandia, Malediwy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  plaża na Malediwach
  Mnóstwo biur turystycznych – w sieci oraz biur miejscowych – daje do wyboru różne wycieczki do ciekawych miast oraz kurortów. De facto wyszukać można opcje wypraw do każdego miejsca na świecie. Boskie podróże mogą stanowić pamiętną przygodę, natomiast Malediwy wczasy życia. Ocean Indyjski ze swą specyfiką zapewnia dużo interesujących miejsc, zarówno do odwiedzenia, jak i lepszego ich poznania. Liczne palmy, przejrzysta woda, zieleń, lagunowe plaże oraz jasny piasek…
 • Lis
  14

  Dokąd na urlop? Mamy sprawdzone podpowiedzi dla poszukujących fachowych wiadomości

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  wakacje
  Wybierasz się na urlop w obrębie Europy i Afryki, czy raczej rozglądasz się za ekskluzywnym miejscem wypoczynku? Turystyczne oferty zestawiają wakacje wedle różnych kryteriów, szczególnie w zależności od budżetu na własne wydatki i konkretnych planów spędzenia odpoczynku.
  Któż spośród nas nie myśli sobie o wakacjach w ciepłym, a nawet śródziemnomorskim kraju?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.