ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Na czym ćwiczyć?’ Category

 • Lut
  09

  Gdzie znaleźć dogodne miejsca noclegowe nad morzem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Gdańsk
  Z utęsknieniem czekasz na urlop, dlatego raz za razem przeszukujesz oferty i rozważasz, gdzie pojechać? Idealną propozycją jest wyjazd nad morze – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Starsi na pewno będą cieszyć się nadmorskimi restauracjami, wieczornymi rozrywkami i długimi przechadzkami po plaży. Młodsi natomiast będą chcieli ciągle bawić się w piasku albo skakać przez fale, bo nie ma lepszej uciechy aniżeli kąpiele w letni, upalny dzień. Jednak zanim będziemy mogli cieszyć się wskazanymi atrakcjami, należy jeszcze wyszukać odpowiednie noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?
 • Sty
  29

  Noclegi w największych metropoliach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  wrocław-rynek
  Jeżeli regularnie jeździsz po rodzimych miejscowością, na pewno chcesz, by odpoczywać w dobrych warunkach. Po trudnej podróży miło jest odpocząć w hotelu. Mądrze jest postawić na ekskluzywne apartamenty w Krakowie innych miastach w ojczyźnie – o ile możesz sobie pozwolić na spory wydatek, takie wspaniałe miejsca będą najlepsze dla ciebie.
 • Gru
  08

  Przyrodnicze (i nie jedynie) atrakcje Pienin należy zobaczyć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Pieniny, góry
  Pieniny to uroczy masyw skalny w regionie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten rejon pod uwagę decydując się na wakacje w górach!
 • Gru
  04

  Dowiedz się gdzie najlepiej wybrać się latem nad polskie morze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  plaża latem
  Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej prędzej czy później doceni jego piękno. Bo owszem, można na jakiś czas zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, lecz Bałtyku nie kochać w ogóle, nie da się. Kapitalne przeżycie, za którym tęsknimy cały rok – pierwszy spacer na plaże po przyjeździe.
 • Gru
  03

  Miejskie ciekawe atrakcje na weekend!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  images
  Primo, przed drogą dobrze jest zadzwonić po drogówkę. Mundurowi są zmuszeni do przeprowadzanie dokładne analizy stanu samochodu. To niezwykle ważne, gdyż zdarzało się, że oszukańczy przewoźnicy wynajmowali autokary, które były w kiepskiej formie technicznej. Analiza dotyczy również kierowców. Kierujący autokarem musi być trzeźwy i zdrowy.
 • Lis
  23

  Do czego przydają się w domu foremki do babeczek i termosy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Calzone, pizza
  W dzisiejszych czasach w sprzedaży osiągalne jest wszystko. Bardzo łatwo zatem urządzić swój dom. Najciężej jednak jest zdecydować się o zakupie konkretnej rzeczy. Kiedy wchodzi się do marketu z dodatkami do domu, półki niemal pękają od różnorodności.
 • Lis
  21

  Roztocze – bajkowe tereny na rodzinny urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Roztocze, widok na pola
  Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i charakteryzujący się wyjątkowo urozmaiconą rzeźbą terenu. Niesamowicie współgrają tu ze sobą niestrome wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, śliczne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród urokliwego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu kiedyś przedstawicielach różnych kultur.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.