ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Turystyka’ Category

 • Kwi
  19

  Przyswajanie nieznanych języków świata? Czemu nie!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nauka języków obcych
  Nauka nowych języków to dobra inwestycja na przyszłość. No tak, wiadomo, że należy mówić po angielsku, bez tego dziś ani rusz, lecz jaki język poza językiem angielskim warto znać? Typów jest wiele. Zasada jest taka, że najlepiej znać dwa języki: jeden, który jest na świecie bardzo popularny, drugi zaś jakiś nieznany, może egzotyczny, który sprawi, że potencjalny pracodawca postawi nam duży plus, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co zniweluje naszą ewentualną konkurencję.
 • Kwi
  18

  Wycieczki w 2014

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  last minute
  Czy znasz kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, prezentujemy 3 ciekawe oferty, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy znowu odwiedzisz miejscowe bądź cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że trwa tam okropny kryzys finansowy, warto zobaczyć ten śliczny kraj latem. Każdy człowiek, który zna historię, musi podziwiać monumentalny Akropol.
 • Kwi
  17

  Wakacje 2013

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Czas urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów ogrzewaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy radosne fotografie, na których okazujemy się bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko potrzebujemy energetyzujących promieni słonecznych.
 • Kwi
  17

  Wyjątkowe propozycje na inspirujące rodzinne wczasy nad Morzem Bałtyckim

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  mieszkanie - wystrój
  Organizując wczasy, czyli przeważnie wypoczynek wraz ze wszystkimi bliskimi czy ze znajomymi, każdy z nas pragnie sięgać po najlepsze rozwiązania. Ciekawe wczasy w mieście takim jak Pobierowo mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad morzem są bardzo niskie cenowo, co także w znacznym stopniu może zachęcić do skorzystania z tak znakomitych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych czy apartamentów nie muszą wiele robić, by zainteresować swoją ofertą potencjalnych gości.
 • Kwi
  16

  Dąbki – pełne uroku i unikatowe miejsce nad Bałtykiem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile w kraju można znaleźć świetnych miejsc, w których można przyjemnie spędzić wakacje. Zdecydowanie zaliczają się do nich Dąbki – pełne uroku uzdrowisko znajdujące się zarówno nad Morzem Bałtyckim, jak również jeziorem Bukowo.
 • Kwi
  13

  Spędź Wczasy nad Polskim Morzem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża
  Ferie nad morzem to wspaniała opcja na fantastyczny czas. Wielu Polaków preferuje wyjazdy np. nad Adriatyk, nie pamiętając, jakie piękne morze znajduje się całkiem blisko. Trzeba, żeby Polacy na nowo docenili nasz Bałtyk, o który bili się nasi przodkowie. Letnią porą Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z innymi morzami.
 • Kwi
  13

  Namioty dla turystów i urządzenia fitness kettler – czytaj na ich temat nieco więcej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  namiot

  Ludzie na różne sposoby spędzają swój czas wolny. Niektórzy wybierają wczasy all inclusive, a są również osoby, które wolą wziąć namiot i jechać w jakiś cudowny zakątek świata. Każda z tych możliwości jest dobra, najistotniejsze, żeby zaspokajała nasze oczekiwania. Jeśli wybieramy wypad na łono natury musimy wziąć pod uwagę to, że będziemy musieli kupić dobry namiot. Jeśli chodzi o namioty turystyczne to istnieje faktycznie spory wybór pod tym względem. Trzeba, więc odrobinę się zastanowić, który z namiotów będzie perfekcyjny na naszą wyprawę.

 • Kwi
  12

  zapewnienie licznie przybyłym wystawcom i gościom idealnych warunków

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel targi kielce
  Kielce są usytuowane w samym centrum Gór Świętokrzyskich. Prawdziwą sławę w kraju i na arenie międzynarodowej Kielce uzyskały dzięki targom. Aranżowanie prawie trzydziestu ekspozycji branżowych na rok przyniosło miastu miano najprężniej rozkręcającego się ośrodka wystawienniczego w Polsce.
 • Kwi
  09

  Gdzie udać się na urlop?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Coraz chętniej wybiera się na urlop mniej popularne miejsca w Polsce. Znudziły się już oblężone turystyczne zakątki, pełne niewyszukanych rozrywek, równie tandetnych upominków i przede wszystkim wypełnionych turystami. Dokąd więc się wybrać, by kontemplować piękno Polski w pełnej krasie?
 • Kwi
  08

  Kitesurfing jest dla każdego odważnego – wystarczy sprawdzić i wyrobić sobie opinię

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kitesurfing
  W tych czasach jesteśmy w stanie ogarnąć mnóstwo interesujących rzeczy. Można wręcz stwierdzić, że nie ma żadnych granic. Jednak, jeśli zależy nam na prawdziwej adrenalinie, która da nam możliwość zapanowania nad swoim ciałem, jak również nad bezsensownym strachem, to genialnym sportem będzie kitesurfing.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.