ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Turystyka’ Category

 • lis
  24

  Wczasy w Tatrach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jeśli pragniesz mieć rewelacyjny urlop, musisz wybrać się w najbardziej znane polskie szczyty. Najprężniej rozwijającym się punktem w tym obszarze jest oczywiście Zakopane, ulubiony kierunek wakacyjny mas wczasowiczów z naszego kraju i z obcych stron. Nic dziwnego, ponieważ te góralskie miasteczko ma masę atrakcji.
 • lis
  24

  Wycieczki zagraniczne organizowane przez doświadczonych specjalistów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jeżeli chodzi o kraj taki jak Grecja, dostrzega się bezgraniczny wybór możliwości. Warto systematycznie sprawdzać unowocześnienia, jakimi zadziwiają nas organizatorzy takich wyjazdów. Opcje na wyciągnięcie ręki jest sporo, dlatego rekomendowane jest zwracać na nie szczególną uwagę. Wybierając dla siebie oferty trzeba kierować się nie tylko swoimi wymogami oraz priorytetami, lecz również osób wyjeżdżających z nami. Korzystne ceny oraz gwarancja niesamowitych wrażeń udowadniają szczególne możliwości, które są na wyciągnięcie ręki.
 • lis
  23

  Gdzie spędzić w tym roku Sylwestra?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Sylwester to jeden z tych dni w roku, kiedy chcemy, by wszystko odbyło się perfekcyjnie. Powitanie Nowego Roku traktujemy niezwykle poważnie. Zazwyczaj przywiązujemy wielką wagę do tego, w jaki sposób spędzimy to jedyne w swoim rodzaju święto. I choć istnieją ludzie, którzy ostentacyjnie bojkotują Sylwestra i traktują go jak każdy zwyczajny dzień, to jednakże wielu z nas poddaje się sylwestrowemu szaleństwu.
 • lis
  23

  Czym cechują się Dźwirzyno oraz Krynica Morska dowiedziało się już sporo osób

  Kategoria: Turystyka, Wakacje

  Wypad za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko odnajdziesz w pięknym mieście Krynica Morska, które położone jest w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, lecz – paradoksalnie – także pełne rozrywki, dlatego pewne jest, że każdy odnajdzie idealne aktywności dla siebie. Ciekawym pomysłem na wyjazd do innego niż zazwyczaj zakątku Polski spodoba się tak Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie lub przyjaciołom.

 • lis
  23

  W jaki sposób spędzić wspaniale wczasy – z dziećmi?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Z tego co widzę, często ludzie jadą na wczasy do przykładowo Międzyzdrojów, a dzieci najzwyczajniej pozostawiają u swoich rodziców. Jednakże naturalnie często ludzie nie są w stanie sobie wyobrazić urlopu bez własnych pociech. To dodatkowy wydatek, lecz tak czy siak wakacje nad morzem z dziećmi to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Można tak naprawdę powiedzieć, że wakacje ze swoimi dziećmi mają trochę minusów, ale również nie są bez atutów. Tych drugich jest sporo więcej!
 • lis
  23

  Gdzie udać się na urlop?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Coraz częściej wybiera się na wypoczynek mniej popularne miejsca w Polsce. Znudziły się już oblężone turystyczne miasta, pełne niewyszukanych rozrywek, równie tandetnych pamiątek i co najważniejsze, wypełnionych zwiedzającymi. Gdzie więc się wybrać, by podziwiać uroki kraju w pełnej odsłonie?
 • lis
  16

  A może wypad firmowy nad polskie morze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje

  Czy nieustanny kryzys ekonomiczny spowodował, że to koniec tak częstych wyjazdów pracowniczych do chociażby trójmiejskiego Sopotu? W sumie ciężko rozumować, iż w akurat w przypadku naszego kraju aż tak wielce można dostrzec znaczące spowolnienie gospodarcze. Mimo wszystko jesteśmy stosunkowo nietypową gospodarką, zatem można powiedzieć, że jeśli w grę wchodzą wypady pracownicze, tak naprawdę jest nawet lepiej, aniżeli kilka lat temu.

 • lis
  10

  Z reguły na świecie jest tak, że w dużej aglomeracji łatwiej jest o dobrą pracę

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Znaczny procent mieszkańców wsi przeprowadza się do miast. Zwykle robią to ludzie młodzi, którzy chcą uczęszczać na studia. Po obronieniu tytułu zostają i na miejscu już szukają dobrej pracy.
 • lis
  10

  Nie bójmy się poznawać dalekich miejsc – dalekie wycieczki są niesamowicie ciekawe

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Często zdarza się tak, iż nasze wyjazdy ograniczają się przede wszystkim do naszego kraju, nawet jeżeli decydujemy się pojechać gdzieś za granicę, to jednak są to kraje, które dobrze znamy chociaż z filmów, które są stosunkowo niedaleko nas oraz które równocześnie ukazują się tak samo, jeżeli nie cudowniej rozbudowaną cywilizacją. Prawda mimo wszystko jest taka, iż kraje, które są umiejscowione w wielkim oddaleniu od nas również mogą nam sporo zaoferować, a co się z tym wiąże wyjazdy do nich mogą się okazać niesamowitą decyzją.
 • lis
  10

  Czy ciekawym miasteczkiem jest Kudowa Zdroj i co można zobaczyć w tamtym miejscu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  W dzisiejszych czasach mamy taką ilość atrakcji wypoczynkowych, że w każdy urlop moglibyśmy pojechać gdzieś indziej. Czy jesteśmy pasjonatami Tatr, czy kochamy królestwo Neptuna, wszyscy odnajdziemy w naszym kraju jakieś dobre stanowisko na odpoczynek.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.