ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Turystyka’ Category

 • Sty
  24

  Czy nadal warto jechać nad polskie morze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Władysławowo - plaża
  Władysławowo - plaża
  Autor: By dijey bobo
  Źródło: http://www.flickr.com
  Staje się co raz cieplej. Sezon urlopowy za pasem. A my gnijemy w biurze i fantazjujemy o słodkim lenistwie. Ale dokąd wyjechać w tym sezonie? Słoneczna Grecja już zwiedzona, egzotyczne wysepki też się nam znudziły- może teraz czas na Polskę? Ale gdzie? W górach, czy nad Bałtykiem?
 • Sty
  20

  Wizytujemy fantastyczne państwa jak Grecja!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  grecja
  Wielce fajnie jest zwiedzać fajne państwa. Niby Tatrom, Bałtykowi, mazurskim jeziorom czy tak ślicznym miejscowościom jak Kazimierz albo Kraków nic nie brak, to jednak czymś zrozumiałym jest chęć odkrycia chociażby Hiszpanii, Tajlandii albo Kanady – niby kto nie pragnie odkrywać nowych kultur?
 • Sty
  20

  Wypoczynek z dala od hałasu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Domki letniskowe
  Nie powinno nikogo zdumiewać, że niekiedy każdy z nas ma chętkę zaszyć się w jakimkolwiek cichym i cichym miejscu, z dala od chaosu i powszedniego rozgardiaszu. Uciekamy, bo potrzebujemy pobyć również czasami także trochę w samotności.
 • Sty
  18

  Niecodzienna wycieczka w słoneczne, urocze zakątki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  opinie
  Wycieczka w słoneczne zakątki to świetny pomysł na odpoczynek tak latem, jak i w zimie. Dobrze jest wybrać egzotyczne miejsce, aby poznać nieznaną kulturę, obyczaje, roślinność czy kuchnię.
  Jeżeli marzą nam się urocze krajobrazy, bujna roślinność oraz egzotyka, wybierzmy Sri Lankę.
 • Sty
  15

  Hipoterapia i jej zalety

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  dzieci na koniach
  We współczesnych czasach coraz większe uznanie ma hipoterapia. Czym się charakteryzuje i z jakich względów jest wykorzystywana?
 • Sty
  14

  Pora wyjechać na wyczekiwany długo urlop – może Grecja?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróże z dzieckiem
  Urlop już tuż tuż. Czekaliśmy na niego z niecierpliwością cały rok. Teraz, gdy dni są coraz cieplejsze, trudno nam wytrzymać spokojnie za biurkiem. Pragniemy już wygrzewać się na piaszczystej plaży i kąpać się w lazurowym morzu. Nim te cudowne sny się ziszczą, musimy jeszcze odrobinę się potrudzić. Aby uprzyjemnić sobie pracę, przeglądamy ulotki biur podróży i myślimy, gdzie tego roku pojedziemy na urlop.
 • Sty
  14

  Turystyka i noclegi w lubianych polskich miastach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Karpacz, kościółek drewniany
  W Polsce istnieje wiele miejscowości, uznawanych za szczególnie atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z różnorodnych elementów. Mogą to być na przykład różnego rodzaju zabytki historyczne, których uroda przyciąga gości. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji turyści odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na wyjazdy sanatoryjne.
 • Sty
  13

  Apartamenty w Warszawie to nie tylko pomieszczenia hotelowe. Kilka dobrych rad

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  apartament
  Bardzo dużo osób przyjeżdżając do Warszawy ma problem ze znalezieniem apartamentów, czy również noclegów w najwyższym standardzie. Jest to przeważnie wywołane tym, iż wcześniej nikt nie zainteresował się hotelami o najwyższym standardzie, tylko oczekiwał iż w najbardziej popularnych hotelach wynajmie się apartament.
 • Sty
  13

  Nie dający się zapomnieć czas, który można spędzić podróżując.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Karaiby
  Kiedy ktoś uwielbia wybierać się w dalekie podróże to nie ma wymogu wspominać o tym, jak istotne będzie, żeby ustalić interesujące miejsce docelowe. W takiej sytuacji będzie co wspominać i o czym mówić znajomym. Nie o to chodzi, by się z jakąś osobą zabierać do licytacji, kto ma możliwość spędzić wczasy w piękniejszym miejscu, bo koniec końców każdy bez wyjątku ma możliwość w dowolnym miejscu na świecie perfekcyjnie się bawić. Kiedy podróżnik już określi oddalone miejsca podróży, to jest zobowiązany posiadać świadomość, że oczekuje na niego zderzenie z bogatszym światem.
 • Sty
  12

  Dokąd można wyruszyć na wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  budynki w Madrycie
  Rozpoczęcie każdego roku, dla części z nas, to czas planowania i wdrażania w życie zupełnie nowych postanowień. Wszystko to robimy po to, by nie poddawać się przyzwyczajeniom, pielęgnować zdrowie, albo wzbogacać się o nowe doświadczenia. Dla jednychbędzie to zmiana diety, dla innych systematyka w uprawianiu ulubionego sportu, a dla pozostałych nowa pasja. Warto odkrywać nowych rzeczy – jeśli okażą się one inne i mniej ciekawe niż zakładaliśmy, zawsze przecież można wrócić do starych zwyczajów.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.