ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Wakacje’ Category

 • Lip
  07

  Wypoczynek na Podlasiu spędź wakacje na świeżym powietrzu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Mech
  Wypoczynek na Podlasiu, to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą w ciszy i atrakcyjnej okolicy spędzić urlop. To jeden z najładniejszych terenów Polski, gdzie jest możliwość wyszukać wiele bardzo fascynujących miejsc. Jest to obszar szczególnie bogaty w różne elementy przyrody, ale również jest tam sporo zabytków, jakie są sporą atrakcją i które umożliwiają bardzo aktywnie zagospodarować czas.
 • Lip
  07

  Miejsca noclegowe w Brzezinie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Brzeziny są małym miastem, znanym przede wszystkim z Pałacu. Przyjeżdżał tam przyszły papież Jan Paweł II. Mieści się tam więc duża liczba elementów, mających związek z jego życiem. Karol Wojtyła pochodził z Wadowic. W Wadowicach jest na przykład dom rodzinny przyszłego papieża, w którym powstało muzeum, gromadzące pamiątki do niego należące. Zbiory tego muzeum są pokaźne. Powstał także pomnik upamiętniający papieża, a w trakcie powstawania jest na dzień dzisiejszy multimedialna wystawa na ten sam temat.
 • Lip
  06

  Czas na zdrowotne urlopy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Sopocka plaża
  Wiedziemy bardzo aktywny styl życia. Każdy dzień zaczynamy zazwyczaj bardzo wcześnie. Naturalnie, nie mamy nawet chwilki na porządne śniadanie, łykamy tylko kawkę i biegniemy do pracy. Tam jesteśmy nieustannie narażeni na duży stres. Kierownik zawala nas dodatkową pracą, a nasi koledzy nierzadko z nami rywalizują o uznanie. Gdy możemy wyjść na lunch, to co spożywamy wstyd nazwać obiadem.
 • Lip
  06

  Karkonosze atrakcją dla rodziny

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Karkonosze, rzeka
  Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży wyłącznie niewielka, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
 • Lip
  04

  Co zmieniło się przez tanie bilety lotnicze? Dlaczego tak dużo osób wybiera loty w obrębie kraju?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Warszawa
  Sporo osób mawia, że zdaje się iż świat obecnie jakby się zmniejszył. Faktycznie coś w tym jest, gdyż tak prosto jest się dostać w różne miejsca. Wszystko za sprawą lotów, jakie często można znaleźć w dobrych cenach. W ten sposób latanie jest w zasięgu ręki niemal dla każdego.
 • Lip
  04

  Nie musimy zajechać daleko

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wybrzeże w Grecji
  Pragniemy zwiedzić inne państwa, ale jednocześnie nie pragniemy wypadać z Europy, ponieważ obawiamy się, że wówczas będzie zbyt daleko, albo zwyczajnie boimy się, że będzie to dla nas zbyt duży przeskok kulturowy? Na szczęście jak się okazuje, również na Starym Kontynencie mamy szanse zwiedzić wiele ciekawych miejsc, gdzie na pewno wspaniale odpoczniemy, a co jednocześnie nie zrujnuje nam naszego portfela.
 • Lip
  04

  Wyjazdy do Egiptu a zadowolenie podróżujących

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  morze w Bułgarii
  Egipt jako kraj turystyczny cieszy się powodzeniem wśród naszych rodaków nie od teraz. Wybierając to państwo na wspólny wyjazd, czyli pełen relaks i zapomnienie o codziennych zmartwieniach czy problemach, stawia się na pewną słoneczną pogodę. Kolejną zaletą Egiptu jest to, że można w nieskomplikowany i nadzwyczaj przyjemny sposób poznać sporo ważnych historycznie miejsc oraz zobaczyć piramidy, czyli jeden z cudów świata. Estetyczne napełnienie z odpoczynkiem może iść w parze.
 • Lip
  04

  Kitesurfing jest dla każdego odważnego – wystarczy sprawdzić i wyrobić sobie opinię

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kitesurfing
  W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie ogarnąć mnóstwo interesujących rzeczy. Można wręcz powiedzieć, że nie ma żadnych ograniczeń. Jednak, jeśli chcemy prawdziwej adrenaliny, która pozwoli nam zapanować nad swoim ciałem, jak również nad bezsensownym strachem, to świetnym sportem będzie kitesurfing.
 • Lip
  03

  Co ciekawego można robić wybierając się na dłuższy lub krótszy urlop w rejon Kotliny Kłodzkiej.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok na góry stołowe
  Jednym z popularniejszych turystycznych regionów w Polsce jest Kotlina Kłodzka. Rejon ten jest popularny w zasadzie przez wszystkie miesiące. Przez wiosnę, lato i jesień przyjeżdżają do niego wielbiciele pieszych i rowerowych eskapad, a także osoby, jakie chcą w ciszy i spokoju wypocząć na łonie wspaniałej przyrody.
 • Lip
  03

  Ekskluzywny ślub we Włoszech

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ślub
  W ostatnich latach napotykamy się co raz częściej na osoby, które są w stanie poświęcić ogromne pieniądze, aby zrealizować swój wymarzony ślub. Bierze się to zapewne nie tylko z tego, że ludzie mają więcej pieniędzy, ale również z przysłowiowego “zastaw się a postaw się”. Bywa, że pary młode odważają się wziąć wielki kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.