ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Wakacje’ Category

 • Lip
  19

  Zakopane – niezwykłe narciarskie przygody

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  stok narciarski
  Urlop zawsze dobrze jest zaplanować z pewnym odstępem czasu. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy wypoczynku. Nie potrzeba przy tym wcale wyjeżdżać z kraju, by zafundować sobie niezapomniane przeżycia. Narty Zakopane mogą stanowić genialną okazję do sprawdzenia własnych możliwości i ciekawego spędzenia czasu. Takie rozrywki są na pewno zalecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to najtrafniejsza opcja dla ludzi młodych i aktywnych lub też dla uczniów szkół, jak i całych rodzin. Czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i wciągających sportów zimowych zbliża się coraz szybciej.
 • Lip
  19

  Miasto Kraków – zarówno tradycyjny jak i nowoczesny klimat

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kraków
  Jeśli planujemy wyjazd do Krakowa to przeglądamy jakie zabytki oraz atrakcje turystyczne tam na nas wyczekują. Chcemy mieć przeświadczenie, iż obejrzymy wszystko co najistotniejsze oraz iż cała podróż skończy się naszym wielkim usatysfakcjonowaniem. Nie mniej trzeba wyjaśnić, iż to właśnie w Krakowie mieści się największa galeria handlowa w Małopolsce, a co się z tym wiąże, chociażby z takiego powodu trzeba ją odwiedzić.
 • Lip
  19

  Sklep sportowy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jazda na deskorolce
  Rozmaite deskorolki, które znaleźć można w atrakcyjnych cenach w sklepie sportowym w we wszystkich większych miastach w naszym kraju, dopasowane są do wymogów każdego zainteresowanego propozycją, przyszłego użytkownika. Ciekawe oferty, jakie znaleźć możemy wśród ofert idealnie przygotowanych na różne warunki producentów urządzeń sportowych, cechują się najwyższą jakością.
 • Lip
  19

  Warto popatrzeć na wyjazdy studenckie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Odzież sportowa termoaktywna, narty
  Uczniowie i studenci niejednokrotnie otrzymują spore obniżki na różnorakie atrakcje, dlatego okres nauki jest najlepszym okresem na przeróżnego rodzaju podróże, w których przejawiamy chęć jak najwięcej pozwiedzać, ponieważ dzięki temu, możemy zaoszczędzić wiele finansów.
 • Lip
  19

  Dolny Śląsk polską doliną Loary

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratusz
  W naszym kraju nie brak zakątków, które doskonałe są na spędzenie paru wolnych dni bądź letniego urlopu. Wyszukanie takowych miejsc nie jest żadnym trudem. Zdecydowana większość regionów Polski prowadzi już kampanie promocyjne, których zadaniem jest przybliżenie wyjątkowego piękna, jakie można tam spotkać. Jednym z takich regionów jest Dolny Śląsk.
 • Lip
  18

  Noclegowe opcje prosto z Poznania

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Cechujące się niekwestionowaną wygodą hotele Poznań rekomenduje osobom z całej Polski, którzy chcą stawiać na znakomite warunki. Do pełnej ich dyspozycji są pokoje o różnej wielkości. Profesjonalna obsługa oraz szczególny standard zapewniają niezapomniany pobyt. Innym atutem są szczególnie atrakcyjne ceny za noclegi. Wyjazdy z całą rodziną do Poznania wcale nie muszą być drogie, natomiast mogą okazać się zapamiętaną na długo wycieczką, pełną inspiracji. Korzystne ceny za wynajem sal robią wrażenie!
 • Lip
  15

  Co zwiedzić w Wenezueli?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samoloty
  Turystów przyciągają tutaj nie tylko uroki plażowania, lecz też pejzaże, niespotykane w innych rejonach świata. Andyjskie szczyty na zachodzie, piaskowe plaże nad Zatoką Maracaibo, tętniąca życiem metropolia Caracas.
 • Lip
  14

  Chorwacja to jeden z najbardziej efektownych krajów na świecie! Sprawdź dlaczego

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Chorwacja
  Chorwacja to urokliwy kraj – wielce modny wśród zwłaszcza Niemców, ale także naszych rodaków. Tak naprawdę nietrudno dostrzec tak zwany hype na Chorwację: ciężko bardzo dużej popularności Chorwacji się dziwić, przecież mówimy o wielce ładnym państwie, tak naprawdę nie ma na tym świecie za wielu ładniejszych miejsc, aniżeli właśnie Chorwacja.
 • Lip
  12

  Góry – interesująca opcja na urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pieniny
  Każdy kojarzy dwa ponadczasowe cele letnich podróży – góry i morze. Właściwie można znaleźć zwolenników którejś z tych możliwości, są również tacy, którzy wybierają obie albo wolą wczasy nad jeziorem. Nasz wpis został stworzony dla tych osób, które chcą w tym roku spędzić wakacje w górach.
 • Lip
  12

  Ciepłe morze i gorące plaże oczekują na pierwszych turystów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jezioro
  Letni wypoczynek niemal każdemu Polakowi, od razu kojarzy się z orzeźwiającą wodą oraz piaszczystą plażą. Zdecydowanie najczęściej decydujemy się wówczas na wyjazd na Morze Bałtyckie, choć w ostatnich latach tak samo powszechne stają się wyprawy nad jeziora, których w Polsce mamy pod dostatek.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.