ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum ‘Wakacje’ Category

 • Cze
  16

  Jak otworzyć hotel?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Duża kawalerka ze ścianką działową
  Myślisz o otwarciu niedużego hotelu albo pensjonatu, jednakże boisz się mnóstwa formalności do załatwienia? Niepotrzebnie! Ten biznes nie jest obwarowany koncesjami a wyłącznie ustawą o turystyce.
  Ostatnie lata objawiają ciągły wzrost inwestycji na hotelarskim rynku.
 • Cze
  15

  Podróżowanie za pomocą linii lotniczych – co dokładnie dobrze jest wiedzieć zanim nastąpi pierwsza wyprawą

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kolagen na wakacjach
  Podróż z pomocą samolotu dla wielu jest najzwyczajniej przerażająca – duży strach przed tym, iż nasz samolot spadnie oraz uderzy w ziemię powoduje, iż omijamy je szerokim łukiem. Tymczasem jak to się okazuje podróż samolotem jest do tej konkretnej pory uważana za najmocniej bezpieczny sposób podróżowania.
 • Cze
  14

  Sprawdź, gdzie można pojechać z dziećmi

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry
  Zazwyczaj kiedy udajemy się na urlop całą familią, to poszukujemy takich rejonów, gdzie każdy będzie miał szanse odnaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł wyśmienicie, a to też sprawia, że zwracamy bardzo wiele uwagi do tego, w jakim pensjonacie chcemy zarezerwować pokój. Na szczęście jest ich tak dużo, że bez najmniejszego problemu możemy tego dokonać, tak żeby było schludnie, na wysokim poziomie, żeby każdemu się podobało i równocześnie także aby nam pasowała cena.
 • Cze
  13

  Hotele we Wrocławiu – przystępna lokalizacja oraz odpowiednie warunki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tulipany Leen Van Der Mark
  Szukając interesującego miejsca na wakacyjny urlop dobrze jest pamiętać o pięknych regionach Polski, które aż proszą się, aby je odwiedzić. Jest wiele wyjątkowych miejsc, w których spędzenie wyjazdu jest świetną decyzją.
 • Cze
  13

  Czy łowienie ryb jest w dalszym ciągu powszechne wśród polskich mężczyzn?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  To bardzo smutne, że młodzi Polacy coraz rzadziej uprawiają wędkarstwo. Cóż, najzwyczajniej w świecie czasy mamy bezlitosne, a więc znaczny spadek rangi wędkowania akurat wśród Polaków nie powinien dziwić. Jednakże prawda jest taka, że łowienie ryb to niesamowita frajda, rewelacyjne hobby, które tak jakby sprawia, iż nasze funkcjonowanie jest dużo bardziej interesuje. Poza tym niesłychanie często jest tak, że najzwyczajniej w świecie wędkowanie to tak naprawdę jedyna tradycyjna rozrywka w naszym życiu. Bo wiadomo jak prezentuje się dzisiejszy stan. Dobra, ale może napiszmy nieco o wędkowaniu.
 • Cze
  13

  W jaki sposób można przygotować się do wyjazdu na stok?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wyjazd narty
  Planujesz wypad w góry i białe szaleństwo na stoku? Sprawdź koniecznie, w jaki sposób dobrze przygotować się do wyjazdu na stok.
  Nie ma nic przyjemniejszego niż ruch na świeżym powietrzu.
 • Cze
  13

  Dopilnujmy, by okres wakacji nad wodą był spędzany bezpiecznie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  plaża
  Urlop to charakterystyczny czas relaksu i różnorodnych form wykorzystywania wolnego czasu. Ludzie wykorzystują ten okres na dużo różnych sposobów. Dużo osób na przykład chce zostać w domu i odpoczywać w sposób bierny, na przykład nadrabiając zaległości w lekturze. Jednak tempo obecnego świata siedzenia przed ekranem komputera powoduje, że niejednokrotnie zachodzi konieczność wypoczywania w sposób bardziej aktywny.
 • Cze
  12

  Urlop w Grecji to chętnie wybierana propozycja przez polaków

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  W panujących czasach, coraz większa liczba ludzi decyduje się, aby w czasie urlopu wyjechać za granicę w celach oczywiście rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to bardzo spory wpływ klimat, który panuje w naszym kraju, a więc niezwykle zróżnicowana pogoda, ale również to, iż również morze nie jest szczególnie ciepłe, co często ma szczególnie spore znaczenie. Ludzie poszukują wielu interesujących miejsc, gdzie posiadają okazję się wybrać, by tam w niesamowicie dobrych warunkach spędzić okres urlopu.
 • Cze
  11

  Gdzie znaleźć dogodne miejsca noclegowe nad morzem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Gdańsk
  Z utęsknieniem czekasz na urlop, dlatego co chwila przeszukujesz oferty i rozważasz, gdzie wyjechać? Świetną propozycją jest wyprawa nad morze – zarówno dla dorosłych, jak też dla dzieci. Starsi z pewnością będą cieszyć się nadmorskimi restauracjami, wieczornymi rozrywkami oraz długimi przechadzkami po plaży. Maluchy zaś będą chciały bezustannie bawić się w piasku bądź skakać przez fale, gdyż nie ma lepszej uciechy niż kąpiele w letni, upalny dzień. Jednak zanim będziemy mogli cieszyć się wymienionymi atrakcjami, trzeba jeszcze znaleźć właściwe noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?
 • Cze
  10

  Całościowe wyposażenie dla hoteli i podobnych usług tego rodzaju

  Kategoria: Turystyka, Wakacje

  Ostatnimi czasy, Polacy coraz intensywniej podróżują. Mamy środki na weekendowe wyjazdy do odmiennego miasta, na łono natury, do pensjonatu agroturystycznego. Inni z drugiej strony, zostają wysyłani w delegacje do innych miast, na szkolenia i konsylia. Każda z tych jednostek jednak, w tymczasowej miejscowości, potrzebuje noclegu. Dlatego też założenie własnego pensjonatu jest bardzo trafionym konceptem. Lecz należy liczyć się z dużymi kosztami. Bowiem potrzebujemy zebrać całe wyposażenie dla hoteli, pościel, kosmetyki.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.