ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Kwiecień, 2013

 • Kwi
  22

  Ciepłe morze i gorące plaże oczekują na pierwszych turystów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jezioro
  Wakacyjny wypoczynek niemal każdemu z nas, w pierwszej kolejności kojarzy się z orzeźwiającą wodą oraz piaszczystą plażą. Zdecydowanie najczęściej decydujemy się wówczas na wyjazd na morze, chociaż w ostatnim czasie tak samo popularne stają się wypady nad jeziora, których w naszym kraju mamy pod dostatek.
 • Kwi
  03

  Miejsca noclegowe w Brzezinie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Brzeziny są małą miejscowością, znaną głównie z Pałacu. Przyjeżdżał tam późniejszy papież Jan Paweł II. Znajduje się tam więc duża liczba obiektów, mających związek z jego życiem. Karol Wojtyła pochodził z Wadowic. W Wadowicach jest na przykład dom rodzinny przyszłego papieża, gdzie zorganizowano muzeum, zbierające pamiątki z nim związane. Zbiory tego obiektu są różnorodne. Zbudowano również pomnik na cześć papieża, a w trakcie tworzenia znajduje się obecnie nowoczesna wystawa na jego temat.
 • Kwi
  01

  Wycieczki w 2014

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  last minute
  Czy znasz kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeśli nie, mamy dla ciebie trzy świetne państwa, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy znów odwiedzisz stacjonarne lub internetowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam okropny kryzys finansowy, warto poznać ten stary kraj latem. Każdy gość, który kocha historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić cudowny Akropol.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.