ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2013

 • Maj
  06

  Ciekawy urlop nad morzem – nie tylko plaża

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża w Międzyzdrojach
  plaża w Międzyzdrojach
  Autor: unukorno
  Źródło: http://www.flickr.com/
  Już za niedługo zacznie się okres urlopowy. Na ten czas oczekujemy z niecierpliwością okrągły rok. Jesteśmy już zmęczeni znojną, codzienną pracą i należy nam się przyzwoity odpoczynek. Polacy mają swoje ukochane kierunki na wyjazd. Od wielu lat popularne są takie kierunki jak: słoneczna Hiszpania, malownicze Włochy, czy egzotyczna Tunezja. Wypoczynek za granicą to przede wszystkim pewność wyśmienitej aury.
 • Maj
  06

  Turystyczne walory niedocenianych dotychczas Kaszubów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kaszuby
  Kaszuby są takim regionem Polski, który z punktu widzenia turystycznego przez wiele lat był niedoceniony. Ostatnimi laty władze regionu robią wszystko, ażeby pokazać piękno tego regionu. Należy przyznać, że robią to bardzo skutecznie, gdyż Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze turystów z Polski. Warto tutaj przyjeżdżać z paru powodów. Każdy najmniejszy zakątek tego regionu jest w stanie urzec nas swoimi cudownymi krajobrazami.
 • Maj
  06

  Góry – interesująca opcja na urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pieniny
  Każdy wybiera dwa klasyczne cele letnich podróży – góry i morze. Właściwie można znaleźć wielbicieli którejś z tych opcji, są także tacy, którzy wybierają obie albo preferuje urlop nad jeziorem. Ten tekst powstał dla tych osób, które pragną tego lata spędzić wakacje w górach.
 • Maj
  02

  Czym wyróżnia się Szwajcaria Kaszubska

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Szwajcaria Kaszubska to potoczna nazwa głównej części Pojezierza Kaszubskiego. Obszar ten wyróżnia się tym, że ze wszystkich innych części jest najwyżej położony. Na tym terenie znajduje się najwyższe wzniesienie Niżu Polskiego, czyli Wieżyca, która liczy 329 m.n.p.m. Ta charakterystyczna część Kaszub jest niezmiernie piękna, mało jest tutaj miast. Jedynym są Kartuzy.
 • Maj
  02

  Czy nadal warto jechać nad polskie morze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Władysławowo - plaża
  Władysławowo - plaża
  Autor: By dijey bobo
  Źródło: http://www.flickr.com
  Robi się co raz pogodniej. Sezon urlopowy za pasem. A my siedzimy w pracy i marzymy o błogim lenistwie. Ale dokąd wyjechać w tym roku? Malownicza Grecja już zwiedzona, tropikalne wyspy też się nam znudziły- może teraz czas na nasz kraj? Ale dokąd? W górach, czy nad Bałtykiem?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.