ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Czerwiec, 2013

 • Cze
  26

  Gdzie się wybrać na wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Upragniony urlop zbliża się wielkimi krokami. Sezon urlopowy już blisko, a więc najwyższa pora pomyśleć o odpoczynku dla siebie i najbliższych. Wszyscy oczekujemy z niecierpliwością na należyty relaks. Przez okrągły rok dokładnie spełnialiśmy wszystkie swe obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na relaks i słodkie lenistwo.
 • Cze
  21

  Łowienie ryb w Szwecji – męska pasja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wyprawy wędkarskie
  Nie okłamujmy się, Polska nie jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla ludzi, którzy kochają spędzanie dni na połowie ryb. Krajowe akweny wodne nie słynną z szerokiego wachlarza gatunków ryb, a normy prawne silnie odstręczają wielbicieli tego sportu.
 • Cze
  21

  Dokąd warto wyjechać w tegoroczne wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Wielkimi krokami nadchodzi wyczekiwane lato. Już dziś warto zastawić się nad tym, gdzie spędzić swe wakacje. Każde biuro turystyczne ma do zaoferowania co najmniej kilka atrakcyjnych wariantów, które mogą zaciekawić wielu globtroterów.
 • Cze
  20

  Dolny Śląsk polską doliną Loary

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratusz
  W naszym kraju nie brakuje zakątków, które idealne są na spędzenie weekendu bądź też letniego urlopu. Wyszukanie takowych miejsc nie jest żadnym trudem. Duża większość regionów naszego kraju prowadzi już kampanie promocyjne, których celem jest przybliżenie wyjątkowego piękna, jakie można tam znaleźć. Jednym z takich regionów Polski jest Dolny Śląsk.
 • Cze
  20

  Urlop dla wielbicieli wypoczywania nad polskim morzem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Gorące wakacje
  Po przewlekłej i wyczerpującej zimie z tęsknotą oczekujemy okresu wakacyjnego. Rozmarzają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały czas pilnie się uczyły oraz ich opiekunowie, którzy przesiadują w zatłoczonych biurach. Co raz cieplejsze dni sprawiają, że każdego dnia rozmarzamy o urlopie. W tajemnicy przed szefem, oglądamy oferty biur podróży i projektujemy cudowny urlop.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.