ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Lipiec, 2013

 • Lip
  31

  O wyjazdach na ryby w kraju i w Skandynawii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wyprawy wędkarskie
  Nasze codzienne życie nie jest łatwe. W tych dziwnych czasach ciągle trzeba dokądś biec. Na początku konkurujemy z przyjaciółmi na uczelni. Później bijemy się o premię z kolegami z biura. Poza tym, jesteśmy narażeni na nieustanny stres. Problemy czekają na nas również w naszym domu.
 • Lip
  30

  W jaki sposób zachować nasze najlepsze wspomnienia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Okres letni właśnie się zaczął. Wielu z nas z pewnością jedzie na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili okrągły rok, podczas którego w pocie czoła wypełnialiśmy codzienne zajęcia. Po tak męczącym czasie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Wielu z nas zamierza spędzić wczasy w jakimś niesamowitym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam tak dużo interesujących turnusów. Mamy do wyboru mnóstwo orientalnych krain. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia oraz pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najcudowniejsze chwile na fotografiach.
 • Lip
  26

  Egzotyczne kierunki na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  indie, egzotyczne
  Każdego roku, w okresie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt albo Turcja wciąż cieszą się zainteresowaniem, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
 • Lip
  26

  Udany wypoczynek na łonie natury

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Piknikowe wariacje na wakacje
  Kochamy lato za wspaniałą aurę. Nareszcie możemy mnóstwo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Powinniśmy poświęcić weekend, by wybrać się razem z całą rodzinką na łono przyrody. To świetna sposobność, aby odpowiednio wypocząć od codziennych spraw.
 • Lip
  23

  Na wakacyjnym wyjeździe każdy odpoczywa inaczej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Letnia pogoda dopisuje. Słoneczko wreszcie mocno przygrzewa, a my możemy rozpocząć pakowanie walizek na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tej chwili. O wczasach marzyliśmy już od wielu miesięcy. Mamy już po dziurki w nosie codziennych obowiązków. W pracy każdą wolną minutkę spędzamy na przeglądaniu nowych katalogów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
 • Lip
  17

  Tanie przewozy osób

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  bus_ikonografika
  Aktualna sytuacja na naszym rynku pracy nie przedstawia się zbyt optymistycznie. Ten stan trwa nieprzerwanie od kilku lat. Na dobrze płatną posadę nie mają co liczyć nawet młodzi ludzie po studiach. Okazało się, że tytuł magistra nie jest już kluczem do zrobienia wspaniałej kariery. Z przerażeniem obserwujemy naszą przykrą rzeczywistość, gdzie tylko ci, którzy posiadają członków rodziny na kierowniczych stanowiskach, otrzymują upragnioną posadę. Na dodatek, różne firmy zamiast przyjmować nowych pracowników, likwidują etaty. Taka oszczędność to czasami jedyna ucieczka przed absolutnym bankructwem.
 • Lip
  17

  Wakacje pełne wrażeń w Chorwacji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  morze
  Prawdopodobnie każdy z nas marzy o tym by obejrzeć choć trochę świata. Podróże zwłaszcza zagraniczne są wspaniałą atrakcją dla ludzi ciekawych innych kultur, dla osób chcących poznać historię, nowe smaki, ciekawych ludzi. Nie musimy wcale wyrzucać ogromnych pieniędzy, aby takie marzenia urzeczywistniać. Dziś biura podróży oferują nam wyjazdy w bardzo interesujące miejsca, w bardzo przyzwoitych cenach. Coraz bardziej popularne są wyjazdy do Chorwacji.
 • Lip
  09

  Ciekawe dni wolne w mieście! Na co patrzeć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Upragnione wolne dni nareszcie przyszły. Nasze dzieci wyczekiwały na ten ostatni dzwonek jak na zbawienie. Przecież pracowały w pocie czoła cały rok. Dzielnie odrabiały zadania domowe, pisały sprawdziany, walczyły o najlepsze oceny. Czasami również pomagały nam w domowych obowiązkach. Nie ulega wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.