ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Lipiec, 2013

 • Lip
  31

  O wyjazdach na ryby w kraju i w Skandynawii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wyprawy wędkarskie
  Nasze codzienne życie nie jest łatwe. W tych dziwnych czasach ciągle trzeba dokądś biec. Na początku konkurujemy z przyjaciółmi na uczelni. Później bijemy się o premię z kolegami z biura. Poza tym, jesteśmy narażeni na nieustanny stres. Problemy czekają na nas również w naszym domu.
 • Lip
  30

  W jaki sposób zachować nasze najlepsze wspomnienia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Okres letni właśnie się zaczął. Wielu z nas z pewnością jedzie na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili okrągły rok, podczas którego w pocie czoła wypełnialiśmy codzienne zajęcia. Po tak męczącym czasie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Wielu z nas zamierza spędzić wczasy w jakimś niesamowitym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam tak dużo interesujących turnusów. Mamy do wyboru mnóstwo orientalnych krain. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia oraz pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najcudowniejsze chwile na fotografiach.
 • Lip
  29

  Wczasy w Tatrach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Góry
  O ile pragniesz spędzić fantastyczny urlop, musisz wybrać się w najwyższe polskie szczyty. Najpopularniejszym kurortem w tym rejonie jest rzecz jasna Zakopane, ulubiony cel podróży tysięcy wczasowiczów z Polski i z innych krajów. Nic dziwnego, wszakże te górskie miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji.
 • Lip
  26

  Egzotyczne kierunki na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  indie, egzotyczne
  Każdego roku, w okresie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt albo Turcja wciąż cieszą się zainteresowaniem, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
 • Lip
  26

  Udany wypoczynek na łonie natury

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Piknikowe wariacje na wakacje
  Kochamy lato za wspaniałą aurę. Nareszcie możemy mnóstwo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Powinniśmy poświęcić weekend, by wybrać się razem z całą rodzinką na łono przyrody. To świetna sposobność, aby odpowiednio wypocząć od codziennych spraw.
 • Lip
  25

  Możliwości noclegu w okolicach Białce Tatrzańskiej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Śnieżka
  Decydując się na wycieczkę w polskie góry, należy wcześniej zabukować nocleg na dany okres. Jeżeli chodzi o atrakcyjne cenowo i komfortowe noclegi Murzasichle jako wieś na Podhalu cieszy się znaczną popularnością wśród odwiedzających. Znajduje się w gminie Poronin w Małopolsce. Urocza miejscowość sprzyja miłemu spędzaniu wolnego czasu w górach, gdzie powietrze jest czyste, natomiast wieczory szczególnie magiczne. Ponadto nie spotyka się na ulicach mnóstwo turystów, to znaczy jest to znakomita możliwość dla osób chcących wypocząć.
 • Lip
  25

  Wakacyjne akcesoria na wycieczki w góry

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróże z dzieckiem
  O ile organizujesz aktywne wczasy pełne włóczęg i emocji, musisz koniecznie przed startem odwiedzić dobry sklep górski. Co w takim przybytku należy zakupić? Po pierwsze, mocne obuwie – to podstawa górskich wycieczek. Bez właściwego obuwia nie powinno się w ogóle udawać się na ciężki teren.
 • Lip
  25

  Na wczasy w góry – co warto odwiedzić?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  zakopane
  Wprawdzie sezon urlopowy już za pasem, a wciąż mnóstwo osób nie zaplanowało wczasów w tym roku. Część pracowników zostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc staje się z upływem lat niezwykle ciepły, stąd też taka roszada już nikogo nie zdziwi. Wykupując miejsca noclegowe właśnie na ten miesiąc, czyli po okresie letnim, możemy być pewni niskich cen. A jeśli duże koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze odnaleźć interesujące oferty tego lata.
 • Lip
  23

  Na wakacyjnym wyjeździe każdy odpoczywa inaczej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Letnia pogoda dopisuje. Słoneczko wreszcie mocno przygrzewa, a my możemy rozpocząć pakowanie walizek na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tej chwili. O wczasach marzyliśmy już od wielu miesięcy. Mamy już po dziurki w nosie codziennych obowiązków. W pracy każdą wolną minutkę spędzamy na przeglądaniu nowych katalogów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
 • Lip
  22

  Propozycje na konne obozy jeździeckie dla początkujących oraz zaawansowanych

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Obozy rekreacyjne dla maluchów i młodzieży już od dawna cieszą się niemałą popularnością. Rodzice z chęcią wysyłają swoje dzieci na tego typu wyjazdy, a te wracają usatysfakcjonowane oraz rozkochane w przyrodzie. Niedrogie oraz bardzo ciekawe obozy konne podbijają serca swoich uczestników przede wszystkim dzięki pasji oraz zaangażowaniu właścicieli stadnin, organizujących całą rekreację. To właśnie dzięki ich zamiłowaniom zbierane latami doświadczenie w pracy ze zwierzętami, dziećmi i młodzieżą może przynieść znakomite efekty.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.