ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Lipiec, 2013

 • Lip
  30

  W jaki sposób zachować nasze najlepsze wspomnienia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Okres letni właśnie się zaczął. Wielu z nas z pewnością jedzie na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili okrągły rok, podczas którego w pocie czoła wypełnialiśmy codzienne zajęcia. Po tak męczącym czasie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Wielu z nas zamierza spędzić wczasy w jakimś niesamowitym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam tak dużo interesujących turnusów. Mamy do wyboru mnóstwo orientalnych krain. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia oraz pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najcudowniejsze chwile na fotografiach.
 • Lip
  26

  Egzotyczne kierunki na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  indie, egzotyczne
  Każdego roku, w okresie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt albo Turcja wciąż cieszą się zainteresowaniem, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
 • Lip
  26

  Udany wypoczynek na łonie natury

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Piknikowe wariacje na wakacje
  Kochamy lato za wspaniałą aurę. Nareszcie możemy mnóstwo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Powinniśmy poświęcić weekend, by wybrać się razem z całą rodzinką na łono przyrody. To świetna sposobność, aby odpowiednio wypocząć od codziennych spraw.
 • Lip
  23

  Na wakacyjnym wyjeździe każdy odpoczywa inaczej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Letnia pogoda dopisuje. Słoneczko wreszcie mocno przygrzewa, a my możemy rozpocząć pakowanie walizek na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tej chwili. O wczasach marzyliśmy już od wielu miesięcy. Mamy już po dziurki w nosie codziennych obowiązków. W pracy każdą wolną minutkę spędzamy na przeglądaniu nowych katalogów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
 • Lip
  09

  Ciekawe dni wolne w mieście! Na co patrzeć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Upragnione wolne dni nareszcie przyszły. Nasze dzieci wyczekiwały na ten ostatni dzwonek jak na zbawienie. Przecież pracowały w pocie czoła cały rok. Dzielnie odrabiały zadania domowe, pisały sprawdziany, walczyły o najlepsze oceny. Czasami również pomagały nam w domowych obowiązkach. Nie ulega wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.