ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Lipiec, 2013

 • Lip
  31

  O wyjazdach na ryby w kraju i w Skandynawii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wyprawy wędkarskie
  Nasze codzienne życie nie jest łatwe. W tych dziwnych czasach ciągle trzeba dokądś biec. Na początku konkurujemy z przyjaciółmi na uczelni. Później bijemy się o premię z kolegami z biura. Poza tym, jesteśmy narażeni na nieustanny stres. Problemy czekają na nas również w naszym domu.
 • Lip
  30

  W jaki sposób zachować nasze najlepsze wspomnienia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Okres letni właśnie się zaczął. Wielu z nas z pewnością jedzie na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili okrągły rok, podczas którego w pocie czoła wypełnialiśmy codzienne zajęcia. Po tak męczącym czasie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Wielu z nas zamierza spędzić wczasy w jakimś niesamowitym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam tak dużo interesujących turnusów. Mamy do wyboru mnóstwo orientalnych krain. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wspomnienia oraz pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najcudowniejsze chwile na fotografiach.
 • Lip
  29

  Wczasy w Tatrach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Góry
  Jeśli chcesz spędzić naprawdę wyśmienity urlop, powinieneś udać się w najbardziej znane polskie pasmo górskie. Najczęściej odwiedzanym kurortem w tym rejonie jest rzecz jasna Zakopane, ulubiony cel urlopowy rzesz turystów z naszego kraju i z obcych stron. Nie ma się co dziwić, ponieważ te góralskie miasteczko ma sporo atrakcji.
 • Lip
  26

  Egzotyczne kierunki na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  indie, egzotyczne
  Każdego roku, w okresie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt albo Turcja wciąż cieszą się zainteresowaniem, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
 • Lip
  26

  Udany wypoczynek na łonie natury

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Piknikowe wariacje na wakacje
  Kochamy lato za wspaniałą aurę. Nareszcie możemy mnóstwo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Powinniśmy poświęcić weekend, by wybrać się razem z całą rodzinką na łono przyrody. To świetna sposobność, aby odpowiednio wypocząć od codziennych spraw.
 • Lip
  25

  Możliwości noclegu w okolicach Białce Tatrzańskiej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Śnieżka
  Ruszając na wczasy w pobliskie góry, trzeba wcześniej zarezerwować nocleg na dany czas. Biorąc pod lupę atrakcyjne cenowo i wygodne noclegi Murzasichle jako podhalańska wieś cieszy się niemałą popularnością wśród przyjeżdżających. Położona jest w gminie Poronin w Małopolsce. Pełna uroku miejscowość sprzyja przyjemnemu spędzaniu czasu w górach, gdzie powietrze jest świeże, natomiast wieczory pełne magii. Dodatkowo nie spotyka się na ulicach mnóstwo turystów, czyli jest to idealna oferta dla osób chcących wypocząć.
 • Lip
  25

  Wakacyjne akcesoria na wycieczki w góry

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróże z dzieckiem
  O ile obmyślasz aktywne lato pełne włóczęg i wrażeń, musisz bezwzględnie przed urlopem odwiedzić dobry sklep górski. Co w takim przybytku warto zakupić? Po pierwsze, porządne buty – to fundament górskich włóczęg. Bez właściwego obuwia nie powinno się w ogóle udawać się na ciężki teren.
 • Lip
  25

  Na wczasy w góry – co warto odwiedzić?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  zakopane
  Wprawdzie sezon letni już w pełni, a wciąż wiele osób nie zorganizowało tegorocznego urlopu. Część pracujących pozostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc robi się z upływem lat co raz bardziej ciepły, stąd też tego typu decyzja już nas nie zadziwi. Rezerwując miejsca noclegowe właśnie na wrzesień, a więc po okresie letnim, możemy mieć gwarancję atrakcyjnych cen. A jeżeli spore koszty nas nie odstraszają, to możemy jeszcze znaleźć ciekawe oferty tego lata.
 • Lip
  23

  Na wakacyjnym wyjeździe każdy odpoczywa inaczej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Letnia pogoda dopisuje. Słoneczko wreszcie mocno przygrzewa, a my możemy rozpocząć pakowanie walizek na zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tej chwili. O wczasach marzyliśmy już od wielu miesięcy. Mamy już po dziurki w nosie codziennych obowiązków. W pracy każdą wolną minutkę spędzamy na przeglądaniu nowych katalogów biur turystycznych, obmyślając przy tym podróż naszych marzeń.
 • Lip
  19

  Pomysł na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Ahoj przygodo! Zbliża się lato, a wraz z nim okres letnich wojaży. Nie każdej osobie odpowiada spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla tych osób idealną alternatywą może być choćby wybranie się na biwak nad rzekę, albo w odległy zakątek gór. Świetnym pomysłem jest też wyjazd za granicę, w nieznane. Jeżeli chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego rodzaju przygodę.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.