ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Sierpień, 2013

 • Sie
  29

  Jak przenocować pracowników

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hostel
  Często zdarza się tak, że robotnicy z różnych branż wyjeżdżają czasowo poza własną miejscowość, bo tam jest dla nich praca. W danym mieście muszą jednak jakoś nocować. Do tego celu służą tak zwane kwatery robotnicze. Mogą one mieć różne formy. Dawniej w każdym mieście funkcjonowały hotele pracownicze dla tych ludzi, którzy na stałe mieszkali w innym miejscu. Aktualnie tego typu punktów jest bardzo mało lub przekształcane są w budynki o innym charakterze. Zapotrzebowanie na kwatery pracownicze jest wielkie. Można to stwierdzić na przykładzie częstotliwości wyszukiwania zapytania „kwatery pracownicze Wrocław” w Internecie.
 • Sie
  28

  Razem planujemy wczasy. Jakie miejsca najczęściej wybierają nasi rodacy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wakacje z Orlicą
  Szaleńczy styl życia wyjątkowo źle odbija się na naszym zdrowiu. Stres, na jaki jesteśmy ciągle narażeni w pracy, jest wyjątkowo groźny. To cichy zabójca, który pomału wyniszcza nasz organizm. Niestety, dzisiejszy zakręcony świat zmusza nas do wiecznej gonitwy.
 • Sie
  27

  Pomysły na okres wakacyjny. Jak organizować idealny czas młodzieży

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  autobus
  Na wakacje nasze dzieciaki oczekują z tęsknotą przez cały rok szkolny. Sumiennie wypełniają swoje codzienne obowiązki. Odrabiają zadania domowe, piszą skomplikowane sprawdziany, zdają egzaminy i starają się odpowiednio zachowywać. W gospodarstwie domowym również starają się nam pomóc. Dwa miesiące totalnej swobody na pewno im się należą. Warto jednak postarać się o to, by ten wolny czas został dobrze spożytkowany. Nie doprowadźmy do tego typu sytuacji, gdy nasz dzieciak siedzi cały dzień przed komputerem. Oczywiście, w naszych czasach zupełne odizolowanie od tego urządzenia nie jest możliwe, ale trzeba ten proces mieć pod kontrolą.
 • Sie
  20

  Ślub jak z marzeń? Wyłącznie w mieście Brzezina

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
  Nie warto zawsze wybierać typowe szlaki i rezygnować z widoków, jadąc autostradą, lepiej zaplanować trasę do grodu Kraka zupełnie inaczej i trochę okrężnie. To najlepszy pomysł, żeby ujrzeć wyjątkowe atrakcje.
 • Sie
  16

  Zatroszczmy się o dobre zdrowie w czasie urlopu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Okres wakacyjny w pełni. Wiele osób rozmyśla, gdzie tego roku pojechać na wakacje z rodziną. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tych kliku tygodni absolutnej wolności. Czujemy się już wycieńczeni codziennymi obowiązkami. Podczas pracy ciągle jesteśmy narażeni na stres. W domu czekają na nas problemy z dziećmi. Działamy na najwyższych obrotach. Na domiar złego, mamy niewłaściwe nawyki żywieniowe. Nie planujemy posiłków o stałych porach. Jemy zazwyczaj cokolwiek i byle gdzie. Naszym celem jest tylko zaspokojenie głodu. Tymczasem, w naszym organizmie brakuje potrzebnych elementów odżywczych. To przez to jesteśmy nieustannie przemęczeni i niewyspani. Mamy słabą odporność. Brak systematycznego ruchu powoduje, że jesteśmy całkowicie bez kondycji. To wszystko nie tylko fatalnie odbija się na naszym zdrowiu, ale także negatywnie wpływa na nasze samopoczucie.
 • Sie
  14

  Organizacja wesela w wynajętym pomieszczeniu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Większość par biorących ślub decyduje się na wyprawienie wesela. Impreza tego rodzaju może mieć różną skalę. Niekiedy jest to tylko nieduże uroczyste spotkanie dla najbliższej rodziny, wyprawione w swoim domu. Niektórzy ludzie jednak wolą wystawne bale na setki gości. W takim przypadku w większości przypadków w mieszkaniu nie ma wystarczającej ilości miejsca i niezbędne jest wynajęcie odpowiedniej sali.
 • Sie
  08

  Idealnie dopracowana baza ofert do wyboru – wakacje marzeń

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  grecja, wycieczki
  Organizatorzy zagranicznych wczasów prześcigają się w tworzeniu ciekawych możliwości wyjazdowych pod względem osób z różnymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są wyjątkowo szeroką bazą ofert, dlatego każdy myślący o wakacjach czy to samotnie, czy z rodziną lub bliskimi może znaleźć coś dla siebie. Niesamowicie atrakcyjne pod względem ceny oferty są rewelacyjną możliwością na zaczerpnięcie paru dni wypoczynku w miłym towarzystwie oraz wyrwanie się społem z miasta. Rekreacja oraz wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, dlatego też warto określić swoje preferencje i zacząć szukać już dziś!
 • Sie
  07

  Wypożyczamy samochody – gdzie jest najtaniej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  auto miejskie
  Bytowanie bez auta jest w obecnych czasach po prostu niemożliwe. Niesłychanie trudno sobie przedstawić codzienne życie bez tego pojazdu. Od kiedy tylko zrobiono pierwszy model samochodu, wynalazek ten okazał się przedmiotem pożądania tysięcy ludzi w każdym zakątku świata.
 • Sie
  06

  Zaplanuj, gdzie wyjedziesz na urlop z naszą pomocą

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje, wczasy
  Wszyscy miewamy takie momenty w życiu, kiedy mamy wszystkiego serdecznie dosyć. Chętnie zostawilibyśmy wszystkie nasze zobowiązania i wyruszyli na kraj świata. Jest to na pewno efekt wielkiego zmęczenia. Zwykle nie jesteśmy łaskawi dla siebie w codzienności. Cały czas gdzieś pędzimy. Zżera nas ciągły stres. Nie umiemy się właściwie zrelaksować. Nawet weekendy nie przynoszą nam tak niezbędnego spokoju.
 • Sie
  06

  W jakie miejsce wyjechać na wakacje tego lata?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa udręka. Jak można się skoncentrować na zawodowych obowiązkach, kiedy na dworze króluje tak cudowna aura? Ale kiedy tylko wyczujemy okazję, odcinamy się od codziennych spraw i marzymy o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma skryte w najgłębszej szufladzie radosne foldery agencji turystycznych i gdy nikt nas nie podgląda, z zapałem je studiujemy, wyszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.