ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Wrzesień, 2013

 • Wrz
  26

  Podróże kształcą

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Jest takie popularne stwierdzenie: podróże kształcą. Niełatwo nie przyznać temu racji – nic tak mocno nie otwiera człowieka na inne wierzenia i kultury, jak podróżowanie po świecie. Wiele analiz socjologicznych udowodniło, że ludzie, którzy rzadko podróżują charakteryzują się najczęściej znacznym stopniem ksenofobii. Bardzo często z pogardą patrzą na inne narody, zwykle mało wiedzą o świecie. Rzecz jasna wiele w życie ludzi może wnieść czytanie mądrych książek, ale to nie może się równać z osobistym doświadczeniem.
 • Wrz
  26

  Przygotowania do urlopu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Każdy rozsądny turysta orientuje się, że nie warto wyruszać w trasę bez wystarczającej wiedzy nt rejonu, w który się podróżuje. Zawsze rozsądnie jest poznać dane na takie kluczowe tematy, jak lokalne zwyczaje i zasady prawne, kulinarne specjały i zabytki warte zobaczenia. Dobrze jest poświęcić parę godzin na sprawdzenie takich faktów, by później nie mieć trudności. Najlepszym źródłem wiedzy na tematy turystyczne są rzecz jasna rozmaite przewodniki w formie książkowej.
 • Wrz
  25

  Jak skutecznie wypocząć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok na morze
  Większość z nas ma już na pewno urlopowy wypad za sobą. Rodziny wyjeżdżają na wczasy najczęściej w czasie letnim, kiedy nasze pociechy mają wolne, ponieważ już we wrześniu powracają do szkolnych obowiązków.
 • Wrz
  19

  Wakacje na Podlasiu, czyli zwiedzaj nowe miejsca

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wypoczynek na Podlasiu
  Podlasie jest miejscem na północy Polski, na temat którego można usłyszeć wiele dość różnych opinii. Zwykle nie są one prawdą. Przykładowo dużo ludzi twierdzi, że wypoczynek na Podlasiu jest utrudniony ze względu na fakt, że tam jest nieustannie chłodno.
 • Wrz
  12

  Decydując się na wycieczkę, znajdź dobry namiot|Jeśli namioty turystyczne to jedynie Najlepsze i atrakcyjne cenowo oferty na rynku – namioty turystyczne

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plecak górski
  Nie ma obowiązku być trendy idąc w góry czy wybierając się na festiwal? Jasne, że nie jest to wymóg, lecz wygoda idąca w parze z interesującym akcesorium, takim jak firmowe namioty turystyczne jest kwintesencją doskonałego stylu. Wybierając markowe akcesoria można mieć pewność doskonałej, niepodważalnej jakości, z tego też powodu warto zainwestować w markowy produkt już teraz. Komfort podczas wycieczki sprzyja zapamiętywaniu jedynie dobrych oraz miłych momentów.
 • Wrz
  04

  W jakie miejsce pojechać odpocząć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Dla większości z nas tegoroczne wakacje są już tylko ciepłym wspomnieniem, które pomaga nam jakoś dawać sobie radę w naszych miejscach pracy. Rodziny z dziećmi zazwyczaj biorą wolne dni w sezonie letnim, gdy ich dzieciaki mają wakacje, ponieważ już we wrześniu latorośle powracają do szkół. Ale jeśli możemy sobie pozwolić na urlopowy wyjazd we wrześniu albo planujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie znajdziemy wspanialszego miejsca niż rodzime góry.
 • Wrz
  02

  Oferowane hotele w okolicy Wrocławia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  pałac brzezina
  Wyjazd do innego miasta na dłuższy czas – czy w celu rekreacji, wycieczki objazdowej z rodziną czy delegacji – zawsze wiąże się z koniecznością wyszukania odpowiedniej oferty noclegowej. Stuprocentowo zadowalająca baza ofert, jaką gwarantują hotele w okolicy Wrocławia, to rozwiązanie znakomite, które będzie odpowiadało każdemu planującemu pobyt w stolicy Dolnego Śląska. Niskie ceny za nocleg ze śniadaniem, łączność z Internetem oraz niedługa droga do centrum – to coś, co podróżni cenią w szczególności.
 • Wrz
  02

  Nie tylko Zakopane

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  tatry
  Nasze najwyższe góry najczęściej są łączone z Zakopanem, ale w na Podhalu można namierzyć parę innych miejscowości, które trzeba odwiedzić w wolnym czasie. Omawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które polecamy w tym roku.
 • Wrz
  02

  urocze miejscowości – gdzie ich szukać

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wesołe miasteczko
  Bardzo często jeździmy na wakacje do ciepłych krajów. Myślimy, że tylko w tych miejscach najlepiej wypoczniemy. Przywykliśmy do najwyższego standardu w światowych ośrodkach oraz wszelkich atrakcji, które nam zapewniają.
 • Wrz
  02

  Wykąp się w termach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Jesteś osobą w podeszłym wieku? Chorujesz na sporo problemów zdrowotnych? Pragniesz pojechać na wspaniale wczasy, jednak nie masz pomysłu, jaki cel wskazać? Niesiemy dla ciebie doskonałe wiadomości – w tym tekście dowiesz się, czemu fajnie jest udać się w tym roku na Podhale.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.