ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Listopad, 2013

 • Lis
  29

  Urlop w Kołobrzegu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  morze
  Północna cześć Polski razem z wybrzeżem Morza Bałtyckiego niewątpliwie mogą być fantastyczną propozycją dla każdego, kto tylko chciałby spędzić swoje wakacje w faktycznie ciekawym miejscu. Spotkamy się tam przede wszystkim z bardzo rozbudowaną bazą turystyczną, dzięki czemu właściwie zawsze będziemy mogli spędzić swój czas właśnie w takich warunkach, jakie tylko będą spełniały nasze oczekiwania. Dodatkowo nikomu nie trzeba chyba nawet mówić o tym, że w dosłownie każdej możliwej kwestii region ten jest niezwykle atrakcyjny dla wszystkich turystów.
 • Lis
  28

  Dlaczego opłaca się pojechać na rehabilitację do Kołobrzegu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  rehabilitacja
  Lubię polskie morze. W szczególności w trakcie sezonu wczasowego, gdy pogoda jest znośna, ale niekoniecznie. Przecież nawet zimą miasta umiejscowione nad Morzem Bałtyckim są interesujące. Chociaż naturalnie nie wszystkie z nich. Zwłaszcza warty uznania jest, zapewne świetnie znany dla wielu internautów, Kołobrzeg. Moim skromnym zdaniem Kołobrzeg to niezwykłe miasto, którego bardzo dużą zaletą jest to, że nie jest wymarłe poza latem. Takowe miejsca są warte odwiedzin w definitywnie każdym czasie. Zwróć na to większą uwagę.
 • Lis
  27

  Egzotyczne kierunki wakacyjnych wypraw

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widoki Izraela
  Okres urlopów właśnie ma się ku końcowi. Większość z nas bez wątpienia ma już za sobą urlopowe wyprawy. Wiele osób decyduje się na urlop w okresie letnim, gdyż wtedy dzieciaki mają wolne. I chociaż wczasy we wrześniu są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie są w stanie sobie na to pozwolić, gdyż pociechy muszą iść do szkoły. Jednakże ci, którzy nie posiadają jeszcze tego problemu, powinni się wybrać na urlopowy wyjazd właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, touroperatorzy posiadają w ofercie niezwykle interesujące turnusy po wyjątkowo promocyjnych cenach. Może warto z nich skorzystać?
 • Lis
  26

  Miejskie ciekawe atrakcje na weekend!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Primo, przed drogą dobrze jest zadzwonić po drogówkę. Funkcjonariusze są zobligowani do zrobienia dogłębne analizy stanu samochodu. To niezwykle ważne, bo bywało, że oszukańczy przewoźnicy wynajmowali autokary, które były w kiepskiej kondycji technicznej. Badanie dotyczy również kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i wypoczęty.
 • Lis
  26

  Pełne egzotyki wyjazdy do Chin

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Krajobraz Chin
  A Ty, jaką podróż marzeń masz w głowie, jeśliby zapytano Cię w spontaniczny sposób? Biura turystyczne nieustannie pragną wychodzić do osób chętnych z rozbudowaną, ciągle ulepszaną ofertą wyjazdową, więc już jakiś czas temu pojawiły się wśród ofert wycieczki do Chin. Wschód od zawsze pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję widać można też w poezji, prozie i w sztuce. Niesamowicie korzystne cenowo wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz doskonałe wspomnienia.
 • Lis
  25

  Wczasy – w jakim kraju?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Afryka
  Jesień to nie wyłącznie okres kataru, nieustannych deszczy i kiepskiego samopoczucia, to również znakomita pora, by pojechać na urlop marzeń! Nie wszyscy orientują się, że w czasie lata ceny w popularnych urlopowych miejscowościach są dużo wyższe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To oznacza, że jesienią możesz wybrać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś środków latem.
 • Lis
  20

  W jaki sposób odpocząć w polskich Tatrach?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Nie wychodzisz z założenia, że Tatry są odrobinę przereklamowane? W takim razie uważamy podobnie – w dalszym ciągu ubóstwiam Tatry – nasze, choć słowackie także są fajne. I chociaż szwajcarskie Alpy zapewne są odrobinę bardziej magiczne, i tak regularnie chodzę po Tatrach. Jednakże nie preferuję wyłącznie wędrowania po górach. Uwielbiam również baseny termalne. W ostatniej dekadzie powstało po polskiej części Tatr sporo basenów termalnych. Zapewne z tej przyczyny, że Unia Europejska ochoczo przydziela dotacje… To na pewno warte uznania.
 • Lis
  20

  Sklep sportowy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jazda na deskorolce
  Różnego typu deskorolki, jakie odnaleźć można w korzystnych cenach w sklepie sportowym w we wszystkich większych miastach w naszym kraju, dostosowane są do kryteriów każdego zainteresowanego bazą propozycji, przyszłego użytkownika. Ciekawe oferty, jakie wyszukać możemy wśród ofert doskonale przygotowanych na różne warunki producentów sprzętu sportowego, wyróżniają się wysoką jakością.
 • Lis
  20

  Jak spędzić miło weekend w Tatrach?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  tatry szczyty
  Pragnę podpowiedzieć internautom chcącym spędzić weekend w Tatrach, co w tak naprawdę mogą fajnego zrobić. Myślę, że główną zaletą Tatr jest najzwyczajniej w świecie niepowtarzalna przyroda, ale nie można powiedzieć, iż warto tylko chodzić po górskich trasach. Zwłaszcza, że na nieszczęście nie we wszystkich przypadkach pogoda dopisuje. A poza tym, rozrywki o których zaraz napiszę są naprawdę czymś bardzo przyjemnym. A więc jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób fajnie spędzić czas, gorąco zapraszam do wnikliwej lektury tekstu.
 • Lis
  18

  Dokąd warto pojechać na wakacje i zobaczyć na terenie Polski?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Polska niewątpliwie jest krajem który ma do zaoferowania naprawdę wiele interesujących rzeczy absolutnie wszystkim turystom, którzy tylko chcą tutaj spędzić swój wolny czas. Jest ona przecież położona w bardzo ciekawym miejscu, zatem pod samym tylko względem geograficznym może niejednokrotnie wręcz nas zachwycać.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.