ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Grudzień, 2013

 • Gru
  31

  Atrakcyjne idee na spędzanie wolnych chwil

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute na Majorkę
  Zorganizowanie sobie wakacji w środku roku to nic złego. Warto systematycznie zaznajamiać się z najnowszymi propozycjami wyjazdowymi tak dla singli, jak i dla par czy dla rodziny. Familijne wyjazdy, takie jak przykładowo majówka 2014, cieszą się popularnością wśród osób zainteresowanych, którzy często wskazują sobie wzajemnie określonych organizatorów. Wcale nie musimy wydawać na ten cel wielu pieniędzy oraz dokładać wielu starań, by wszystko było w jak najlepszym porządku.
 • Gru
  31

  Rekomendowane miejsca na wczasy dla ludzi lubiących morze i słońce

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje w Egipcie
  Do przygotowania wakacji trzeba podejść z otwartą głową, ale również z wielkim rozsądkiem. Najpewniej zawsze uczynić początkową wybór najważniejszych miejsc, jakie interesują turystę. Niezwykle wiele w takiego typu sytuacji zależy tutaj od woli klientów oraz czasami wydolności ich portfeli. Zanim jednak postanowi się o konkretnym miejscu destynacji, należy przejrzeć zajmujące katalogi, które są w stanie znacznie pomóc w wyborze idealnego punktu na wczasy.
 • Gru
  31

  Hiszpania i Włochy – raj dla turystów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Chcąc odnaleźć idealną okazję na upragnioną podróż, idealnym pomysłem jest udanie się do dobrego i sprawdzonego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży odznaczają się wyśmienitą organizacją oraz interesującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt wysokie i zapewniają wszystkie zachcianki. Obecnie znamienite i fachowe biuro oferuje wakacje w tak dalekie miejsca świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpienia miejsca, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.
 • Gru
  23

  Jak możemy ciekawie spędzić wolne chwile

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Piknik na łonie natury
  Często stało się tak, że stwierdziliśmy okropną nudę. Znanych jest wiele sposobów, aby jej odpowiednio zaradzić. Pod lupę należy wziąć głównie dostępne na rynku atrakcje, jednak nie ograniczać się tylko do nich. Jazda na rowerze? Dlaczego nie, w końcu to pewien rodzaj aktywności fizycznej, której tak bardzo naszemu społeczeństwu brakuje. W mieście raz na jakiś czas organizuje się biegi na orientację, które już do dziś zdążyły zdobyć niemałe grono zwolenników.
 • Gru
  20

  Jak odpocząć i poprawić swoje zdrowie?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Z pewnością każdy z nas jest już przemęczony nieustannym pośpiechem i powszednimi sprawami. Współczesny świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W dobie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po długim dniu do własnego mieszkania, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Kiedy kładziemy się wreszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów na drugi dzień jesteśmy zmęczeni.
 • Gru
  13

  Wycieczka poza miasto a opcje noclegowe

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kobieta spacerująca po polskiej plaży
  Nieskomplikowane pomysły na wyjazd oraz doskonały wypoczynek w innym mieście, w innym zakątku kraju to wyjście rewelacyjne – nie tylko dla zapracowanych. Upragnione wakacje i korzystne pod względem ceny noclegi Międzyzdroje zapewniają od ręki. Przemyślane propozycje dostępne są dla każdego, natomiast o wolne pokoje nie trzeba się martwić. Rewelacyjnie dopracowane propozycje to doskonały pomysł na organizację choćby kilku wolnych dni w roku.
 • Gru
  12

  Inspirujące wycieczki na kajaki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  spływ kajakowy weekend
  Jaki może być ciekawy sposób na zorganizowanie wspólnie wolnych chwil? W gronie przyjaciół zazwyczaj nie zabraknie interesujących idei na innowacyjne wypady za miasto. Perfekcyjnym wyjściem mogą się okazać kajaki, bo łączą w sobie rekreację oraz rewelacyjne przygody. Nie trzeba daleko szukać, by wyszukać inspirację oraz znaleźć rodzaj sportu odpowiadający całej grupie. Niewymagające zajęcie umożliwia odkrywanie znacznych pokładów energii, z pozoru ukrytych gdzieś głęboko.
 • Gru
  11

  Odkryj czar Indii- ciekawy kierunek wyjątkowych wczasów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wycieczka do Indii
  Większość z nas przygotowując każdego roku swój urlop skupia się raczej głównie na regionach położonych dość blisko nas. Wyjeżdżamy zatem albo do Polski albo też do jakiegokolwiek innego europejskiego kraju, co naturalnie jest rewelacyjną propozycją, gdyż faktycznie znajdziemy tu wiele najróżniejszych, bardzo ciekawych miejsc. Równocześnie jednak warto wspomnieć o tym, że w ostatnich latach bilety lotnicze stały się już tak tanie, że absolutnie każdy z nas może wybrać się do regionów leżących nieco dalej, które na pewno zachwycą go swoją egzotyką oraz wyjątkowym klimatem, z którym nie spotkalibyśmy się raczej w naszych stronach.
 • Gru
  09

  Najniższe ceny i wyjątkowy klimat Sulęczyna

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  domek letniskowy od frontu
  Wielu spragnionych ciekawych podróży, po spełnieniu najważniejszych we własnym mniemaniu wymogów wyjazdowych w różne, odległe od nas miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po naszym kraju. W naszym kraju odnaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które znajdują się w wyjątkowo urokliwych miejscach. Idealnym miejscem wypoczynku weekendowego z rodziną i przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to spora wieś położona na Kaszubach ze szczególnie rozwiniętą bazą turystyczną.
 • Gru
  04

  Atrakcje turystyczne na Węgrzech

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok Budapesztu w nocy
  Czym zadziwią nas Węgry, jeżeli ruszymy tam na wycieczkę z najbliższymi, choć na parę dni? Patrząc na atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do którego miasta najbardziej rekomenduje się się wybrać. Bezsprzecznie wygrywa ten wyścig Budapeszt, w jakim zachwyci nas nie tylko centrum miasta, lecz też rozliczne, niespotykane oraz przesiąknięte wyjątkową kulturą zabytki. Warte uwagi jest także jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.