ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Luty, 2014

 • Lut
  28

  Najciekawsze destynacje na wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Katedra w Hiszpanii
  Warto zawsze mieć w głowie jakiś wyjazd na wakacje, ponieważ znane są wciąż coraz to nowsze historie odnośnie niewypału spontanicznego wyjazdu. Costa del Sol może się okazać rewelacyjnym wyborem, nie tylko, jeśli chodzi o zadowolenie partnera i partnerki, ale stanowi też doskonałą destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swym zasięgiem obejmuje także wybrzeże śródziemnomorskie, natomiast konkretnie usytuowany jest między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.
 • Lut
  18

  Gdzie zabukować komfortowy nocleg podczas wizyty w Poznaniu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Poznań
  Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej kluczowych decyzji powiązanych z wyborem noclegu w tak dużych miastach jak Poznań, zajmuje w nowym tysiącleciu cenny czas, który wielu osobom ucieka nadzwyczaj prędko przez palce. Czy najlepiej wybrać popularne ,a także dobre noclegi w Poznaniu czy raczej coś taniego, ale ryzykownego? Ryzyko w takich wypadkach rzadko, kiedy jest opłacane.
 • Lut
  18

  W jaki sposób spędzić wspaniale wczasy – z dziećmi?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Molo nad Bałtykiem
  Z tego co zauważyłem, często ludzie udają się na urlop do chociażby Sopotu, a dzieciaki po prostu pozostawiają u własnych rodziców. Jednakże naturalnie w wielu przypadkach ludzie nie mogą sobie wyobrazić wczasów bez własnych pociech. To niemały wydatek, lecz tak czy siak wakacje nad morzem z dziećmi to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Można śmiało powiedzieć, że wakacje ze swoimi dziećmi mają trochę minusów, lecz również nie są pozbawione atutów. Tych drugich jest sporo więcej!
 • Lut
  14

  Interesujące obiekty na Węgrzech i Słowacji, jakie warto odwiedzić

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry w Słowacji
  Słowacja i Węgry są ładnymi krajami. I chociaż tak naprawdę na świecie w zasadzie wszystkie kraje mają podróżnym dużo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy i Węgrzy bez dwóch zdań mogą być bardzo dumni z własnego kraju. Sporym atutem tych miejsc jest to, z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są bardzo blisko nas. Zwłaszcza mieszkańcy południowego krańca Polski nie mają daleko. Zatem: w jaki sposób zorganizować sobie niezapomnianą wycieczkę po Słowacji lub Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć na Słowację.
 • Lut
  12

  Muzea w Europie warte odwiedzenia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  egipt
  Czy jest wśród nas osoba, która nie zastanawia się jak wyglądała nasza ziemia gdy stąpały po niej dinozaury? Ową historię będziemy mogli bliżej poznać przy pomocy Muzeum Historii Naturalnej. Lecz żeby nasza wycieczka stała się niezapomniana i pełna wrażeń, nakłaniamy Państwa aby wybrać się na trzydniową wycieczkę do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.
 • Lut
  12

  Znane atrakcje krajów śródziemnomorskich

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  barcelona
  Miejsce naszych marzeń i snów, które przypomina bajkową scenerię? To oczywiście Barcelona.
  Odnajdziemy tam zakątki, w których można się całkowicie zatracić spędzając niezapomniane godziny.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.