ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Marzec, 2014

 • Mar
  25

  Dokąd można wyruszyć na wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  budynki w Madrycie
  Rozpoczęcie każdego roku, dla większości z nas, to czas planowania i wprowadzania w życie nowych postanowień. Wszystko to robimy po to, by nie poddawać się przyzwyczajeniom, pielęgnować zdrowie, albo wzbogacać się o nowe doświadczenia. Dla jednychbędzie to zmiana diety, dla innych systematyka w uprawianiu ulubionego sportu, a dla jeszcze innych nowa pasja. Warto odkrywać nowych rzeczy – jeśli okażą się one inne i mniej ciekawe niż zakładaliśmy, zawsze przecież można powrócić do starych nawyków.
 • Mar
  24

  Dokąd polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Do wakacji, gotowi, start!
  Są osoby, które lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do popularnych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na chwilę przywołać cudowne letnie promienie słoneczne. Powszechnie wiadomo też, że pora zimowa to również doskonały moment na wybór zbliżających się wakacji, w związku z tym zainteresowanie najpopularniejszymi kierunkami wypoczynkowymi intensywnie rośnie, a za nim intensywny ruch na stronach najlepszych touroperatorów.
 • Mar
  24

  Oferty first minute- czym tak naprawdę jest, w jaki sposób je użytkować, i czy warto?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Chorwacja - wakacje last minute
  Biura podróży z początkiem sezonu urlopowego szturmują nas i kuszą z każdej strony najróżniejszymi ofertami first minute. Zostaliśmy przyzwyczajeni już do ofert last minute, rozumiemy dlaczego warto czasem wybrać taką ofertę- przede wszystkim dzięki niej kupujemy tańszy wyjazd na wakacje, lecz kosztem komponowania najróżniejszych elementów wczasów- zwyczajnie bierzemy co pozostało. A decyzję należy podjąć szybko, bo nieraz oferty last minute dotyczą wylotu w ciagu dwóch, trzech dni. W podządku, a jak działają oferty first minute?
 • Mar
  24

  Porównujmy inne możliwości

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje w grecji
  Często zdarza się tak, iż ktoś planuje wakacje tylko i wyłącznie w swoim kraju, ponieważ zdaje sobie sprawę jak sporo świetnych atrakcji tutaj na niego czeka oraz również uważa, iż taki wyjazd jest dużo korzystniejszy. Prawda jednak jest taka, że czasami można trafić na bardzo opłacalne zagraniczne podróże, które nie tylko są niekosztowne, lecz także mają mnóstwo porywających propozycji, dzięki czemu mamy szansę porównać to co oferuje nam nasz kraj, z tym co proponują nam tamte kraje.
 • Mar
  20

  W jaki sposób ciekawie spędzić urlop w tym roku?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  grecja, sanorini
  Na pewno nie jesteśmy w stanie się już doczekać wakacyjnego wyjazdu. Wyczekujemy na wymarzone wakacje z niecierpliwością. Przez cały rok sumiennie wypełnialiśmy codzienne obowiązki. Ale powoli nasze siły się wyczerpują. Powinniśmy koniecznie naładować swoje akumulatory.
 • Mar
  20

  Miasto Kraków – zarówno tradycyjny jak i nowoczesny klimat

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kraków
  Jeżeli organizujemy wyjazd do Krakowa to sprawdzamy jakie zabytki i atrakcje turystyczne tam na nas oczekują. Chcemy mieć pewność, iż zobaczymy wszystko co najistotniejsze i iż cała podróż skończy się naszym sporym usatysfakcjonowaniem. Nie mniej warto wyjaśnić, że to właśnie w Krakowie mieści się największa galeria handlowa w Małopolsce, a co się z tym łączy, choćby z tego powodu należy ją odwiedzić.
 • Mar
  20

  Z jakich powodów opłaca się zarezerwować wyjazd na letni urlop first minute?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Egipt, wakacje w Egipcie
  W okresie zimowym z nostalgią oczekujemy na wiosnę i lato. Długie, przepełnione słońcem dni powodują, że mamy więcej energii do życia nawet po ciężkim dniu w pracy i ochoczo planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Aczkolwiek za oknem jest jeszcze zimno, szaro i posępnie jest to cudowny czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego właśnie teraz?
 • Mar
  19

  Kraków, fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Samochód terenowy marki Ford
  Kraków uchodzi za najbardziej atrakcyjne z miast nad Wisłą. Jego niezliczone zabytki i barwna historia sprawiają, że miasto jest niebywale atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, co roku przyjeżdża do niego 7 do 8 mln turystów. Suma jest imponująca, a mnóstwo ludzi nie powinna być w błędzie. W takim razie co warto zobaczyć?
 • Mar
  19

  Dowiedz się gdzie najlepiej wybrać się latem nad polskie morze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża latem
  Polskie morze piękne jest i basta! Ten kto jest odmiennego zdania prędzej czy później za nim zatęskni. Fakt, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, lecz Bałtyku nie kochać w ogóle, nie jesteśmy w stanie. Wspaniałe emocje, na które czekamy cały rok – pierwsze kroki skierowane na plaże po przyjeździe.
 • Mar
  17

  Polecane oferty na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
  W końcu przyszło lato. Zima w tym roku wyjątkowo dawała nam popalić. Dlatego długie i pogodne dni są dla nas zbawieniem. Wspaniała pogoda, jaka króluje za oknem, bardzo nas dekoncentruje. Nie potrafimy skupić się na naszych codziennych obowiązkach. Poszukujemy jakiejkolwiek wymówki, by chociaż na chwilkę odciąć się od zajęć i pomarzyć o nadchodzącym ogromnymi krokami urlopie. Wielu z nas na pewno już kupiło w jednym z biur podróży rodzinną wycieczkę w jakimś pięknym kraju za granicą. Jeżeli my dotąd się za to nie zabraliśmy ,to najwyższa pora, aby to zrobić. W innym razie może dla nas zabraknąć miejsc.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.