ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2014

 • Maj
  28

  Najlepszy hotel w Szklarskiej Porębie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Hotel w Szklarskiej Porębie najkorzystniej jest dla siebie wybrać, gdy za punkt swojej podróży dobieramy rejon karkonoski. Szklarska Poręba rozpoznawalna jest bowiem najbardziej w omawianym regionie. Pozostaje to miasto również tym, w jakim na dodatek mnóstwo jest możliwość widzieć. Z tego powodu także baza turystyczna jest tam tak mocno rozwinięta.
 • Maj
  22

  Urlop w górach z potomkiem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry
  W okresie urlopu pewnym problemem bywają czasem dzieci. Szczególnie w młodym wieku ciężko przecież liczyć na to, aby te brać do muzeów lub również na oglądanie zabytków rozmaitych obiektów. Opłaca się więc najczęściej tak zaplanować wakacje, by dzieci ani rodzice się na nich się nie zanudzili, co mimo to najczęściej nie może być sprawą prostą, a wręcz przeciwnie, jest to jedna z kwestii, która niemal w każdej sytuacji powoduje kłopoty. Odpowiedzią na nie są w stanie być mimo to ciekawe i naprawdę ciekawe wczasy z dziećmi w górach. Z pewnością należy więc zapoznać się z takim intrygującym tematem bliżej i zastanowić się chociażby nad wyprawą w Karkonosze.
 • Maj
  08

  Zdrowie jest ważne

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża Jastarnia
  Jedni kochają spędzać wolny urlop nad morzem, niektórzy w górach. Na pewno jest to związane z formą odpoczynku jaką preferuje dana osoba, czy uwielbia ona przebywać na plaży i się opalać, czy może lubi wspinać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, którą formę wypoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie przenosić poza granice naszego kraju, bo mamy nieograniczony dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.