ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2014

 • Maj
  30

  Oferty podróżnicze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Porto w Portugalii 2
  Podróż trzeba nieraz planować z wyprzedzeniem, co niestety zwykle nie okazuje się za proste. Niełatwo dziś przeważnie decydować się na to do jakiego kraju się udać. Rozliczne biura turystyczne prześcigają się w coraz to bardziej atrakcyjniejszych ofertach, które dużo utrudniają pełne zorientowanie się w tym temacie. Kwestia niby drugorzędna, zwykle okazuje się być pomocna jeżeli ktoś szuka w miarę tanich, lecz doskonałych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może jednak Egipt albo Ameryka?
 • Maj
  29

  Nie musimy zajechać daleko

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wybrzeże w Grecji
  Pragniemy zwiedzić inne kraje, ale jednocześnie nie pragniemy wypadać z Europy, bo boimy się, iż wówczas będzie zbyt daleko, albo po prostu boimy się, że będzie to dla nas nazbyt wielki skok kulturowy? Na szczęście jak się okazuje, też na Starym Kontynencie możemy zobaczyć dużo ciekawych miejsc, gdzie naprawdę wspaniale odpoczniemy, a co równocześnie nie zrujnuje nam naszego portfela.
 • Maj
  28

  Szklarska Poręba – z jakiego względu warto tutaj przyjechać?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel
  Planując urlop każdego roku analizujemy – w jakie miejsce teraz wyjechać? Upalne zagraniczne wakacje, żeglarstwo na Mazurach a może urokliwe górskie szlaki? Jeśli wybierzemy ostatnią możliwość, Szklarska Poręba to najlepszy wybór. Dlaczego właśnie tutaj?
 • Maj
  28

  Najlepszy hotel w Szklarskiej Porębie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Hotel w Szklarskiej Porębie najkorzystniej jest dla siebie wybrać, gdy za punkt swojej podróży dobieramy rejon karkonoski. Szklarska Poręba rozpoznawalna jest bowiem najbardziej w omawianym regionie. Pozostaje to miasto również tym, w jakim na dodatek mnóstwo jest możliwość widzieć. Z tego powodu także baza turystyczna jest tam tak mocno rozwinięta.
 • Maj
  27

  Duże miasta proponują mnóstwo atrakcji dla miłośników architektury

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Madryt nocą
  Jeżeli nie interesuje nas maszerowanie po szlakach, lecz zamiast tego chętnie odwiedzamy różnorakiego typu muzea, teatry i zwiedzamy miasta, to bez wątpienia właśnie w tym kierunku powinniśmy rozpocząć organizować swoje wyśnione wyjazdy. Kiedy tak właśnie zrobimy, to szybko ma szanse się okazać, iż znajdziemy dla siebie coś fantastycznego, dzięki czemu wyjazd ten stanie się dla nas naprawdę niezapomniany, a odwiedzenie tego miejsca, będziemy również zalecali innym.
 • Maj
  27

  Dopilnujmy, by okres wakacji nad wodą był spędzany bezpiecznie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża
  Lato to charakterystyczny okres wypoczynku i różnorodnych form spędzania wolnego czasu. Ludzie wykorzystują ten czas na wiele rozmaitych sposobów. Dużo ludzi na przykład woli zostać w domu i odpoczywać biernie, na przykład nadrabiając zaległości w lekturze. Jednak tempo współczesnej rzeczywistości przesiadywania przed komputerem powoduje, że często zachodzi konieczność spędzania urlopu w sposób bardziej aktywny.
 • Maj
  22

  Sprawdź, gdzie można pojechać z dziećmi

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry
  Przeważnie kiedy wybieramy się na urlop całą rodziną, to szukamy takich miejsc, gdzie każdy będzie mógł odnaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł dobrze, a to też sprawia, iż przykładamy niesamowicie wiele uwagi do tego, w jakim hotelu pragniemy wynająć nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, że bez żadnego trudu możemy tego dokonać, tak aby było czysto, na odpowiednim poziomie, by każdemu się podobało oraz równocześnie także żeby nam odpowiadała cena.
 • Maj
  22

  Urlop w górach z potomkiem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry
  W okresie urlopu pewnym problemem bywają czasem dzieci. Szczególnie w młodym wieku ciężko przecież liczyć na to, aby te brać do muzeów lub również na oglądanie zabytków rozmaitych obiektów. Opłaca się więc najczęściej tak zaplanować wakacje, by dzieci ani rodzice się na nich się nie zanudzili, co mimo to najczęściej nie może być sprawą prostą, a wręcz przeciwnie, jest to jedna z kwestii, która niemal w każdej sytuacji powoduje kłopoty. Odpowiedzią na nie są w stanie być mimo to ciekawe i naprawdę ciekawe wczasy z dziećmi w górach. Z pewnością należy więc zapoznać się z takim intrygującym tematem bliżej i zastanowić się chociażby nad wyprawą w Karkonosze.
 • Maj
  22

  Nie musimy zostać w domu – zorganizujmy sobie interesujący wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wycieczka
  Jeśli marzy nam się niezapomniany wyjazd na urlop, to z pewnością nie zostaje nam nic kolejnego, jak zwyczajnie go zorganizować. I tak właśnie dzięki temu możemy zasiąść przed komputerem i zająć się wynajdywaniem najciekawszych miejsc w naszym kraju. Może się okazać, iż poszukując zakwaterowania w górach odnajdziemy tam dużo niesamowitych oraz równocześnie wspaniałych ofert, że ciężko będzie nam się zadecydować na tą najlepszą, nie mniej bez wątpienia coś dla siebie wybierzemy.
 • Maj
  22

  Czy korzystnie jest udać się autokarem na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje
  Podróżowanie jest obecnie niezwykle modne. Pozwala poznać całkiem odmienne kultury i zobaczyć najpiękniejsze zabytki świata. Otworzenie granic Unii Europejskiej spowodowało, że wyjechać można bez konieczności starania się o jakiekolwiek dokumenty czy pozwolenia. Trzeba posiadać jedynie dowód tożsamości. To wycieczki busami są ciekawą alternatywą dla latania samolotem. Z jakiego powodu?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.