ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Czerwiec, 2014

 • Cze
  27

  W jaki sposób zadbać o czworonoga podczas podróży?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kot
  W dniu dzisiejszym nadzwyczaj duża część naszego społeczeństwa posiada własne zwierzę hodowlane. Jest to niejako pewien zwyczaj, bowiem często wybrany przez nas zwierzak jest traktowany poniekąd jak nowy domownik. Wraz z permanentnie zbliżającym się do nas czasem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do umożliwienia im należytych warunków w tym wyjątkowo trudnym czasie.
 • Cze
  24

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pieniny
  Mieszczuchy coraz bardziej cenią sobie wypoczywanie na wsi. Nie tylko w trakcie urlopu spędzają w ten sposób wolny czas. W każdy długi weekend i przerwy świąteczne wyrywają się z domu, wsiadają w auto lub też pociąg, i szukają cienia lasu, śpiewu ptaków, chłodnej wody, jednym słowem – ukojenia w przyrodzie.
 • Cze
  13

  Woda to niebezpieczny żywioł

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratownik
  Jeśli idziemy w góry, wiemy że gdzieś niedaleko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichkolwiek trudów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną pewność, iż odpowiednie jednostki czuwają nad naszym bezpieczeństwem, mamy szanse posiadać odpoczywając nad wodą. Co więcej, ta pewność jest jeszcze znaczniejsza, ponieważ tu praktycznie ratownik jest w pobliżu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż wybierzemy dobry rodzaj plaży.
 • Cze
  11

  Jakie miejsca w naszym kraju są perfekcyjne pod względem turystycznym?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  apartament
  Czy Polacy mieszkają w pięknym kraju? Ci, którzy mieszkają w swojej ojczyźnie na pewno tak. Chociaż wiadoma kwestia, że imigranci w Norwegii, Irlandii czy Kanadzie również nie powinni skarżyć się na małą liczbę pięknych miejsc.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.