ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Czerwiec, 2014

 • Cze
  27

  W jaki sposób zadbać o czworonoga podczas podróży?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kot
  W dniu dzisiejszym nadzwyczaj duża część naszego społeczeństwa posiada własne zwierzę hodowlane. Jest to niejako pewien zwyczaj, bowiem często wybrany przez nas zwierzak jest traktowany poniekąd jak nowy domownik. Wraz z permanentnie zbliżającym się do nas czasem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do umożliwienia im należytych warunków w tym wyjątkowo trudnym czasie.
 • Cze
  24

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pieniny
  Mieszczuchy coraz bardziej cenią sobie wypoczywanie na wsi. Nie tylko w trakcie urlopu spędzają w ten sposób wolny czas. W każdy długi weekend i przerwy świąteczne wyrywają się z domu, wsiadają w auto lub też pociąg, i szukają cienia lasu, śpiewu ptaków, chłodnej wody, jednym słowem – ukojenia w przyrodzie.
 • Cze
  18

  SZKLARSKA PORĘBA TO MIEJSCOWOŚĆ, GDZIE NA PEWNO ZNAJDZIEMY DOBRE MIEJSCE NA NOCLEG

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Szklarska Poręba to miejsce, o które wiele osób zahacza jedynie, przy okazji, a tak naprawdę wszyscy CI chwilowi turyści nie wiedzą ile tracą. To miejsce jest niekończącym się pasmem atrakcji, żaden turysta nie znajdzie tutaj czasu na nudę, bo górale przygotowali atrakcje dla tych co lubią wypoczywać aktywnie i dla tych, co wolą spokojniejszy odpoczynek.
 • Cze
  18

  Bieszczady to super miejsce na wyjazdy w polskich górach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  domek - Bieszczady
  Jeśli zastanawiasz się, dokąd wyjechać na urlop, być może fantastycznym pomysłem będą na przykład góry. Wycieczka w polskie góry ma właściwie same zalety – na początek jest stosunkowo niedroga. Porównując koszt wyjazdu w Bieszczady i wyjazdu za granicę, bez wątpliwości dojdziesz do wniosku, że dla Twojego konta będzie znacznie lepiej wybrać pierwszą opcję. Niemal każdy z nas był nad polskim morzem, Bieszczady jednak wciąż są miejscem, które nie jest zwiedzane przez mnóstwo osób.
 • Cze
  18

  NA KRAKOWSKIM RYNKU MOŻNA SIĘ WYSPAĆ

  Kategoria: Bez kategorii
  podłoga z paneli
  Ach któż z nas nie marzył o pięknym Wrocławiu, o tym, że wraz z naszymi ukochanymi drugimi połowami przeżywamy tam historię niczym z komedii romantycznej. Chyba każdy idealizuje Wrocław zanim się do niego wybierze.
 • Cze
  17

  Kaszuby – znakomite miejsce na wymarzony wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bieszczady
  Zbliża się lato i wiele osób zastanawia się, dokąd pojechać na wypoczynek. Jest oczywiście bardzo dużo opcji, jakie dadzą nam możliwość wspaniale spożytkować urlop. Jedni uwielbiają wylegiwać się na plaży, a drudzy z kolei lubują się w wyjazdach w góry. Gdzie udać się na urlop, żeby być pewnym, że świetnie uda nam się spędzić ten wolny czas?. Jeżeli chcemy wybrać się w góry, to bez wątpienia warto możliwość wycieczki w Kaszuby. Kaszuby to pasmo górskie znajdujące się we wschodniej części Polski na południu.
 • Cze
  13

  Zwiedzajmy różnorakie miasteczka w niedocenianych regionach Polski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jesienne barwy
  Bardzo często jest tak, że jeżeli pojedziemy w jedno miejsce i się tam nam spodoba, to później też wypoczywamy w tym identycznym miejscu, albo ogólnie w tym identycznym regionie. A przecież jest tak dużo interesujących miejsc, które tylko czekają na to, aby je odnaleźć, żeby je zobaczyć oraz by się w nich zakochać, że z pewnością nie powinniśmy się zamykać tylko w tym co znamy oraz uwielbiamy.
 • Cze
  13

  Woda to niebezpieczny żywioł

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratownik
  Jeśli idziemy w góry, wiemy że gdzieś niedaleko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichkolwiek trudów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną pewność, iż odpowiednie jednostki czuwają nad naszym bezpieczeństwem, mamy szanse posiadać odpoczywając nad wodą. Co więcej, ta pewność jest jeszcze znaczniejsza, ponieważ tu praktycznie ratownik jest w pobliżu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż wybierzemy dobry rodzaj plaży.
 • Cze
  11

  Jakie miejsca w naszym kraju są perfekcyjne pod względem turystycznym?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  apartament
  Czy Polacy mieszkają w pięknym kraju? Ci, którzy mieszkają w swojej ojczyźnie na pewno tak. Chociaż wiadoma kwestia, że imigranci w Norwegii, Irlandii czy Kanadzie również nie powinni skarżyć się na małą liczbę pięknych miejsc.
 • Cze
  09

  Oferty wakacji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje w grecji
  Urlop są już tuż, tuż, z tego powodu dużo osób zaczyna myśleć na temat urlopu. Gdzie się wybierać w takim sezonie i co ujrzeć – to zapytania, które stawia w myślach niemal każdy. Pora wreszcie przekuć myśli w czyny a, także rozpocząć interesować się konkretnymi ofertami ciekawych biur podróży.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.