ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Lipiec, 2014

 • Lip
  31

  Przyswajanie nieznanych języków świata? Czemu nie!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nauka języków obcych
  Nauka języków obcych to dobra inwestycja na przyszłość. No tak, przecież wiadomo, że należy znać angielski, bez tego dziś ani rusz, lecz jaki język poza językiem angielskim warto znać? Typów jest bardzo dużo. Zasada jest taka, że najlepiej znać dwa języki: jeden, który jest na świecie bardzo popularny, drugi zaś jakiś mniej popularny, może egzotyczny, który sprawi, że potencjalny pracodawca postawi nam duży plus, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co zniweluje naszą potencjalną konkurencję.
 • Lip
  24

  Jakie miejsce fajnie jest wybrać na wyprawę integracyjną?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wodospad, Bieszczady
  Ogrom historii znamy związanych z wypadów integracyjnych. Dla jednych istne szaleństwo a dla innych to kilka dni wycięte z życia. Jednak, jeśli zależy nam na tym by impreza integracyjna naprawdę się udał powinniśmy postawić na jakieś niesamowite miejsce. Zapewne jest to powód dla którego tak niesamowitym powodzeniem cieszą się imprezy integracyjne Bieszczady. W Bieszczadach nie sposób się nudzić i naprawdę wszyscy znajdzie tam coś dla siebie. Jeśli więc chcemy zorganizować imprezę integracyjną warto sprawdzić propozycje miejsc wśród bieszczadzkich lokali.
 • Lip
  17

  Pochłanianie książek, kontra różne inne pomysły spędzania swojego wolnego czasu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Edukacja, książki
  Czytanie książek to jeden z powszechnych sposobów na wykorzystywanie wolnego czasu. W obecnym świecie czynność ta niestety stopniowo wypierana jest przez wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń, głównie komputerów i sieci WWW. Książki wciąż jednak znajdują sporą grupę miłośników. Można to stwierdzić przykładowo na podstawie obserwacji jak wiele jest ludzi czytających w tramwajach, kolei i innych środkach komunikacji. Czytanie jest rozrywką w znaczeniu tradycyjnym, oprócz zwykłej czynności czytania wymaga od odbiorcy także myślenia i włączenia fantazji. Tym różni się na przykład od oglądania telewizji, która to czynność nie wymaga myślenia. Oprócz tego poprzez lekturę poszerza się zasób słownictwa, a odbiorca jest obyty z zasadami gramatyki i pisowni języka, w którym jest książka. Z tego powodu ludziom poznającym języki obce często zaleca się czytanie literatury w danym języku, ponieważ poznają oni nowe słowa. Szczególnie poleca się czytanie pozycji, które już się zna, co ułatwi zagłębianie się w ich treść.
 • Lip
  14

  Europejskie miasta warte rekomenadcji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hiszpania - miasto
  Wybory zainteresowanych zwiedzaniem europejskich miast turystów nie zawsze są dobre. Piszą oni o tym namiętnie na stronach sieciowych poświęconych tej tematyce. Świetne możliwości wyboru robią wrażenie, jednak jeszcze większe emocje wzbudzają zamieszczane wraz z podpisem zdjęcia pasjonatów. Ofert na rynku ciągle przybywa, dlatego wskazane jest zastanowić się, na co sami pragniemy się zdecydować. Nierzadko o ten wybór trudno, dlatego wielu zainteresowanych ofertami układa sobie w głowie plan wycieczek, które sukcesywnie realizuje.
 • Lip
  08

  A może przenocujemy co najmniej jedną nockę na Wilanowie?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  sypialnia
  Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najrzadziej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakże nieco pozamiejski charakter tej dzielnicy błyskawicznie się zmienia. Pewnie sporo osób gdzieś słyszało o choćby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów – rzekomo to osiedle zamieszkują wyłącznie tzw. lemingi, lecz to nieco za krzywdzące spojrzenie.
 • Lip
  01

  Góry to świetne miejsce kiedy pragniemy wypocząć

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Zakopane - góry
  Są miejsca odpowiednie na każdą porę roku. Czy mowa jest tu o morzu? Nie, bo lata są tam piękne, ale zimy już trochę nieprzyjemne. Czy mówimy o dużym mieście? Też nie, gdyż przeszkadza nam tam nieznośny gwar. Duże miasta są ciekawe na parę dni, ale niestety nie na każdą porę roku, czyli cały czas. No więc, gdzie najlepiejwybrać się w styczniu i lutym, maju i czerwcu oraz październiku? Bez wątpienia w góry.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.