ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Wrzesień, 2014

 • Wrz
  29

  Czy warto wyruszyć na wczasy do Zakopanego?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Apartamenty Gustaw
  Każdy pracownik, który jest zapracowany, zasługuje na wczasy. Jest to normalna kolej rzeczy, że po dużym wysiłku trzeba zregenerować siły w odpowiednim miejscu. Jedni wybierają krajobraz morski, inni wolą szczyty gór. Zwolennicy wypoczynku nad morzem argumentują, że na plaży człowiek lepiej zregeneruje siły, gdyż może wylegiwać się na plaży.
 • Wrz
  22

  Niesamowite miejsca do zwiedzenia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kanał wenecki
  Nie jedynie europejskie stolice są bardzo rekomendowane, by poznać jeszcze lepiej różne zakątki, nieznane nam uprzednio. Rewelacyjnie przygotowane propozycje z biur podróży również nie zmuszają nas do ograniczania się w temacie wyboru miejsca noclegowego oraz potencjalnych stołówek. Mamy opcję także skorzystać z możliwości organizowania takiego wypoczynku na własną rękę.
 • Wrz
  22

  Propozycje miejsc wartych rekomendacji w Polsce

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pałac kultury w Warszawie
  W naszym kraju nie trzeba długo szukać, by trafić na prawdziwą perełkę, kiedy chodzi o zwiedzanie atrakcyjnych miejsc. Podróżujący mają do dyspozycji niemałą paletę rozwiązań godnych rekomendacji, co nie pozostaje bez echa.
 • Wrz
  16

  I w kolejną podróż. Czyli o osobach, co stale podróżują

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Istnieją osoby niezmiennie pędzące, bardzo szybko przeskakujące z miejsca na miejsca, bez chwili wytchnienia i zastanowienia. Tego typu osoby nie czynią bo tak po prostu chcą, no może troszkę tak, w większości jednak wypadków są zmuszani do tego działania przez okoliczności. To osoby, jakie pracują w wielu miejscach, przemieszczają się z jednego kraju do kolejnego, z jednego kontynentu na drugi. Nie jest ważne, czy w nocy czy w dzień, lotniska, hotele to ich drugi dom.
 • Wrz
  16

  Które rzeczy odnajdą zastosowanie w trakcie wycieczek?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wycieczka
  Aktywne praktykowanie turystyki jest jedną z pasji, która przyciąga do siebie niesłychanie znaczne rzesze fanów. Pozwala ono bowiem na połączenie zarówno naszej działalności ruchowej, jak i intelektualnej. Kategorycznie największą popularnością w naszym kraju cieszą się góry. Dobór górskich lokalizacji w naszym kraju jest obiektywnie ogromny. Przeważnie jako kierunek naszych wakacyjnych wojaży wybieramy Tatry.
 • Wrz
  16

  Przydatne pokoje konferencyjne w hotelach. Wygoda i pożytek w jednym miejscu.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  sala konferencyjna
  Dziś zebrania organizowane są w niesamowitych wnętrzach luksusowych hoteli. Hotele są przygotowane do tego by konkretny ludzi, które muszą dotrzeć na tego typu spotkanie i być w danym miejscu czasem tylko parę godzin a bywa, że i kilka dni czuły się komfortowo. Dlatego tworzone są kompleksy hotelowe pozwalające na profesjonalne prowadzenie konferencji. Hotele konferencyjne wyposażone są w sale konferencyjne, które nawiązują do najwyższym wymagań. Posiadają różnego rodzaju ułatwienia, które pozwalają na przeprowadzenia sprawnie wszelkiego rodzaju wystąpień.
 • Wrz
  08

  Lubisz planować czy może nie?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  atrakcje w Warszawie
  Spędzanie wolnego czasu czasami jest sporym wyzwaniem. Aby wszystko opracować, określić tak, by było jak najlepiej, niezbędne jest przygotowanie właściwego planu, który musi być podparty najlepszym przygotowaniem.
 • Wrz
  01

  Wakacje poza granicami Polski – kierunek Turcja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Turcja
  Obecnie sporo osób decyduje się na spędzenie wczasów za granicą. Ceny nad morzem Bałtyckim są często tak wysokie, że zagraniczny wyjazd do fajnego miejsca można mieć praktycznie za darmo. Jeśli Ty także zastanawiasz się, gdzie spędzić najbliższe wakacje na pewno powinieneś rozważyć spędzenie tego czasu za granicą.
 • Wrz
  01

  Najwyższy czas na błogi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Plaża w Hiszpanii
  Jeżeli marzymy nam się wypoczynku w pięknym okolicznościach przyrody warto dostać się na Majorkę. Ta wyspa, od długiego już czasu oferuje wczasami na najwyższym poziomie. Ogrom ludzi raz będących na Majorce i ciągle tam powraca.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.