ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Wrzesień, 2014

 • Wrz
  22

  Niesamowite miejsca do zwiedzenia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kanał wenecki
  Nie jedynie europejskie stolice są bardzo rekomendowane, by poznać jeszcze lepiej różne zakątki, nieznane nam uprzednio. Rewelacyjnie przygotowane propozycje z biur podróży również nie zmuszają nas do ograniczania się w temacie wyboru miejsca noclegowego oraz potencjalnych stołówek. Mamy opcję także skorzystać z możliwości organizowania takiego wypoczynku na własną rękę.
 • Wrz
  22

  Propozycje miejsc wartych rekomendacji w Polsce

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pałac kultury w Warszawie
  W naszym kraju nie trzeba długo szukać, by trafić na prawdziwą perełkę, kiedy chodzi o zwiedzanie atrakcyjnych miejsc. Podróżujący mają do dyspozycji niemałą paletę rozwiązań godnych rekomendacji, co nie pozostaje bez echa.
 • Wrz
  16

  I w kolejną podróż. Czyli o osobach, co stale podróżują

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Istnieją osoby niezmiennie pędzące, bardzo szybko przeskakujące z miejsca na miejsca, bez chwili wytchnienia i zastanowienia. Tego typu osoby nie czynią bo tak po prostu chcą, no może troszkę tak, w większości jednak wypadków są zmuszani do tego działania przez okoliczności. To osoby, jakie pracują w wielu miejscach, przemieszczają się z jednego kraju do kolejnego, z jednego kontynentu na drugi. Nie jest ważne, czy w nocy czy w dzień, lotniska, hotele to ich drugi dom.
 • Wrz
  01

  Najwyższy czas na błogi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Plaża w Hiszpanii
  Jeżeli marzymy nam się wypoczynku w pięknym okolicznościach przyrody warto dostać się na Majorkę. Ta wyspa, od długiego już czasu oferuje wczasami na najwyższym poziomie. Ogrom ludzi raz będących na Majorce i ciągle tam powraca.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.