ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Wrzesień, 2014

 • Wrz
  29

  Czy warto wyruszyć na wczasy do Zakopanego?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Apartamenty Gustaw
  Każdy człowiek, który jest zapracowany, zasługuje na wczasy. Jest to normalna kolej rzeczy, że po dużym trudzie trzeba odzyskać energię w odpowiednim miejscu. Jedni wybierają morskie plaże, inni wolą upajać się pięknem widoku gór. Pasjonaci wypoczynku nad morzem argumentują, że na plaży człowiek lepiej zregeneruje siły, ponieważ może wylegiwać się na plaży.
 • Wrz
  22

  Niesamowite miejsca do zwiedzenia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kanał wenecki
  Nie jedynie europejskie stolice są bardzo rekomendowane, by poznać jeszcze lepiej różne zakątki, nieznane nam uprzednio. Rewelacyjnie przygotowane propozycje z biur podróży również nie zmuszają nas do ograniczania się w temacie wyboru miejsca noclegowego oraz potencjalnych stołówek. Mamy opcję także skorzystać z możliwości organizowania takiego wypoczynku na własną rękę.
 • Wrz
  22

  Propozycje miejsc wartych rekomendacji w Polsce

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pałac kultury w Warszawie
  W naszym kraju nie trzeba długo szukać, by trafić na prawdziwą perełkę, kiedy chodzi o zwiedzanie atrakcyjnych miejsc. Podróżujący mają do dyspozycji niemałą paletę rozwiązań godnych rekomendacji, co nie pozostaje bez echa.
 • Wrz
  16

  I w kolejną podróż. Czyli o osobach, co stale podróżują

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Istnieją osoby niezmiennie pędzące, bardzo szybko przeskakujące z miejsca na miejsca, bez chwili wytchnienia i zastanowienia. Tego typu osoby nie czynią bo tak po prostu chcą, no może troszkę tak, w większości jednak wypadków są zmuszani do tego działania przez okoliczności. To osoby, jakie pracują w wielu miejscach, przemieszczają się z jednego kraju do kolejnego, z jednego kontynentu na drugi. Nie jest ważne, czy w nocy czy w dzień, lotniska, hotele to ich drugi dom.
 • Wrz
  16

  Które rzeczy odnajdą zastosowanie w trakcie wycieczek?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wycieczka
  Aktywne praktykowanie turystyki jest jedną z pasji, która przyciąga do siebie niezmiernie znaczne rzesze entuzjastów. Pozwala ono bowiem na połączenie zarówno naszej działalności ruchowej, jak i umysłowej. Zdecydowanie najogromniejszą wziętością w naszym kraju cieszą się góry. Wybór górskich lokalizacji w naszym kraju jest obiektywnie duży. W większości wypadków jako kierunek naszych wakacyjnych wyjazdów wybieramy Tatry.
 • Wrz
  16

  Przydatne pokoje konferencyjne w hotelach. Wygoda i pożytek w jednym miejscu.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  sala konferencyjna
  Obecnie zebrania odbywają się w niesamowitych wnętrzach luksusowych hoteli. Wnętrza te są przygotowane do tego żeby osoby, którzy są zobowiązani przybyć na tego typu spotkanie i spędzić w danym hotelu w zależności parę godzin a czasem kilka dni czuły się wyśmienicie. Dlatego powstają kompleksy hotelowe pozwalające na zawodowe przeprowadzenie konferencji. Hotele konferencyjne wyposażono w sale konferencyjne, które nawiązują do najwyższym wymagań. Zaopatrzone są w różnego rodzaju ułatwienia, które pozwalają na sprawne prowadzenie różnego rodzaju spotkań.
 • Wrz
  08

  Lubisz planować czy może nie?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  atrakcje w Warszawie
  Spędzanie wolnego czasu czasami jest sporym wyzwaniem. By każdy element opracować, określić tak, ażeby było jak najlepiej, potrzeba odpowiedniego planu, jaki musi być podparty najbardziej solidnym przygotowaniem.
 • Wrz
  01

  Wakacje poza granicami Polski – kierunek Turcja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Turcja
  Teraz dużo osób decyduje się na spędzenie urlopu za granicą. Ceny nad morzem Bałtyckim są czasami tak wysokie, że zagraniczny wyjazd do ciepłego miejsca można mieć niemal za darmo. Jeśli Ty również zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne wolne niewątpliwie powinieneś rozważyć spędzenie tego czasu za granicą.
 • Wrz
  01

  Najwyższy czas na błogi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Plaża w Hiszpanii
  Jeżeli marzymy nam się wypoczynku w pięknym okolicznościach przyrody warto dostać się na Majorkę. Ta wyspa, od długiego już czasu oferuje wczasami na najwyższym poziomie. Ogrom ludzi raz będących na Majorce i ciągle tam powraca.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.