ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Październik, 2014

 • Paź
  24

  Wyjazd na wakacje to każdorazowo duże przedsięwzięcie dla chyba wszystkich członków rodziny

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  dziecko bawiące się maskotką
  Przecież należy się na dłuższy pobyt w innym miejscu porządnie spakować. Zabranie zbyt dużej ilości bagaży nie wchodzi w grę, jeżeli będzie do dyspozycji nieduży samochód. Wówczas trzeba się skoncentrować na zapakowaniu jedynie najbardziej potrzebnych rzeczy. Należą do nich na pewno ubrania wszystkich domowników, przybory toaletowe a także osobiste drobiazgi każdego z członków rodziny. To w zasadzie absolutne minimum, niezbędne w każdym miejscu poza domem.
 • Paź
  20

  Zwiedzanie Torunia – parę praktycznych wiadomości na ów temat

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Autokar wycieczkowy
  Miasto Kujaw i pomorza, natomiast dodatkowo dawna stolica Polski, zachęca przyjezdnych nie jedynie z naszego kraju, ale również z innych krajów. Niesamowicie często możemy tu napotkać ludzi mówiących w innych językach, do czego również przemyślana jest propozycja wspólnego zapoznawania się z walorami miasta. Biorąc pod uwagę zwiedzanie Torunia ze znającą jej historię osobą, do wyboru jest mnóstwo interesujących opcji tego rodzaju. Profesjonaliści dbają o to, by we właściwy sposób obmyślić plan zwiedzania.
 • Paź
  14

  SPA – dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kosmetyczka
  Jesień to idealna pora na górskie wycieczki. Żwawy marsz, dłuższa wycieczka z noclegiem w schronisku, czy w końcu całodzienna wędrówka z namiotem – nasze góry są świetnym terenem do uprawiania wszystkich rodzajów turystyki górskiej.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.