ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Listopad, 2014

 • Lis
  20

  Nie dający się zapomnieć czas, który można spędzić podróżując.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Karaiby
  Kiedy ktoś uwielbia wybierać się w dalekie podróże to nie ma potrzeby przypominać, jak istotne będzie, by wytyczyć ciekawe miejsce docelowe. Wtedy będzie co wspominać i o czym mówić innym. Nie o to chodzi, aby się z kimś zabierać do licytacji, kto posiada możliwość spędzać wczasy w ciekawszym miejscu, ponieważ koniec końców każdy bez wyjątku ma okazję w dowolnym miejscu na świecie jak najlepiej się bawić. Gdy ktoś już wyznaczy oddalone miejsca podróży, to powinien posiadać świadomość, że oczekuje na niego zetknięcie się z barwniejszym światem.
 • Lis
  18

  Ruszyć przed siebie, w podróż życia. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? Pieszo, jednośladem czy autem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wycieraczki samochodowe
  Ruszamy przed siebie, droga wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź wspaniałej przygody, jaką chciałoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już obowiązków, tych z serii codziennych, nie musimy już myśleć o terminach czy innych z punktu widzenia zwykłego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat tylko czeka na nas. Czy pojechałbyś na taką wycieczkę? A jak tak, to jak? Samochodem, rowerem, a może pieszo?
 • Lis
  14

  Gdzie pojechać na egzotyczne wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Singapur
  Egzotyka to wszystko, co dla nas nieznane, co pociąga nas swoją oryginalnością, co jest inne i niespotykane. Wielu, kiedy myśli o wakacjach w egzotycznych miejscach kojarzy je przede wszystkim z tropikalnymi miejscami, turkusową, krystaliczną wodą, niespotykaną roślinnością i architekturą, jak również z rodzimą, tubylczą ludnością. Najczęściej wybierają więc za miejsce wycieczki wyspy, znajdujące się z dala od cywilizacji, gdzie każdy może się w pełni zrelaksować i zapomnieć o codziennych kłopotach. Jednak egzotycznych miejsc jest o wiele więcej. Przyciągają podróżnych swoją oryginalnością, zarówno jeśli chodzi o kulturę, jak i styl życia.
 • Lis
  14

  Każdy z nas myśli o udanych wakacjach, szczególnie, gdy za oknem panuje ziąb, pada śnieg i raczej nie mamy chęci na wyjście

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Malediwy
  Wolimy raczej planować następny wyjazd, który choć czeka nas dopiero za kilka miesięcy, już teraz wart jest przemyślenia. Pomysłem, jaki z pewnością ci się spodoba, są chociażby wyspy Malediwy. Malediwy to archipelag wysp, tworzony przez atole, czyli grupy wysp, jakie okalają płytką lagunę i stanowią charakterystyczny pierścień. Z tej przyczyny tak efektownie wyglądają zdjęcia wykonywane z góry. Malediwy przyciągają podróżnych z całego świata. Nie da się ukryć, że to niezaprzeczalny raj.
 • Lis
  14

  Sposób na oryginalne wczasy – czarujące Wyspy Karaibskie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Karaiby
  Sporo ludzi marzy o oryginalnym urlopie spędzanym w niezwykłym miejscu, jakie urzeknie wspaniałym klimatem i autentyczną egzotyką. Takie wakacje mogą – w zależności od miejsc i preferencji – przynieść zarówno powiew świeżości , a także przygodę, jak i doskonały relaks; oba rodzaje rozrywki pomagają w oderwaniu się od codziennych nudnych spraw. Spośród mnóstwa rozmaitych miejsc można wybrać mnóstwo egzotycznych krain, mimo to teraz doskonałym miejscem są Wyspy Karaibskie – posiadają dużo zalet, które odznaczają ów urokliwy archipelag wśród innych prawdopodobnych miejsc na wycieczkę.
 • Lis
  05

  Wypoczynek z dala od hałasu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Domki letniskowe
  Nie powinno nikogo dziwić, że niekiedy każdy z nas ma chętkę zaszyć się w jakimś cichym i cichym miejscu, z dala od chaosu i powszedniego rozgardiaszu. Uciekamy, bo pragniemy pobyć też czasami też trochę w samotności.
 • Lis
  05

  Czy Ty też masz chęć na weekendowy wypad z miasta? Masz swoje ulubione miejsca czy stale ich szukasz? Sprawdź naszą propozycję

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nad wodą w Ciechocinku
  Jak mieszkanie w ogromnym mieście jest w stanie wymęczyć i zniechęcić do wszystkiego wiedzą najlepiej mieszkające tam na stałe osoby. Nie tylko denerwujące jest to, że codziennie dokucza hałas, to dochodzi do tego smród, utrudnienia spowodowane przykładowo drogowymi robotami czy pozostałe miejskie zakłócenia. Chciałoby się przyznać, że wielkie miasta są optymalne do pracy, do załatwiania rożnych spraw, jednakże, gdy pojawia się czas na wypoczynek wiele osób ucieka tak daleko, jak tylko jest w stanie. Ażeby jak najdalej od miasta. Także zaliczasz się do tej grupy?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.