ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Marzec, 2015

 • Mar
  31

  Gdy pragniesz następny urlop spędzić rzeczywiście niezwykle, odważ się w podróż egzotyczną

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Dla wielu osób wakacje stają się doskonałą alternatywą do zwiedzenia i poznania świata. W większości wypadków turyści decydują się jednak na niedalekie wyprawy albo jeżdżą do pięknych kurortów. Gdy jednak chce się ujrzeć niezwykłe zakątki, można zdecydować się na luksusowe urlopy w dalekiej części świata.
 • Mar
  27

  Co należy wiedzieć,jeśli jesteś organizatorem konferencji i marzysz, żeby odniosła ona sukces?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  restauracja
  Konferencje są to spotkania dużej ilości osób, podczas których omawia się dane wątki. Mogą być one prasowe, naukowe, biznesowe. Wszystkie one wymagają innego rodzaju przygotowania i organizacji. Co jest ważne przy zorganizowaniu naprawdę dobrej konferencji?
  Gdańsk, Łódź, Wrocław. Każde z tych miast organizuje konferencje o szerokiej tematyce. I to właśnie jest priorytetem.
 • Mar
  26

  Gdzie znaleźć dogodne miejsca noclegowe nad morzem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Gdańsk
  Z utęsknieniem czekasz na urlop, dlatego raz za razem przeszukujesz oferty i rozważasz, gdzie wyjechać? Świetną propozycją jest podróż nad morze – zarówno dla dorosłych, jak też dla dzieci. Starsi z pewnością będą cieszyć się nadmorskimi kawiarniami, wieczornymi rozrywkami oraz długimi przechadzkami po plaży. Maluchy natomiast będą chciały cały czas bawić się w piasku albo skakać przez fale, bo nie ma lepszej frajdy aniżeli kąpiele w letni, gorący dzień. Jednak zanim będziemy mogli cieszyć się takimi atrakcjami, trzeba jeszcze wyszukać właściwe noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?
 • Mar
  25

  W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry
  Góry Stołowe to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce, w jakich możemy spędzić swoje wakacje. Możliwość obcowania z naturą to tylko jeden z rozlicznych atutów, które omawiane góry posiadają. Jeżeli wybieramy się na wakacje, tak w góry, jak i nad morze, szczególnie istotną kwestią jest zwykle dla nas odszukanie odpowiedniego miejsca na nocleg. W Górach Stołowych zlokalizujemy bardzo obszerną bazę różnorakich miejsc, w jakich turysta może zanocować. Mamy więc do czynienia z naprawdę dużym wyborem, pozostaje jedynie podjęcie decyzji, jakiej nie będziemy żałować.
 • Mar
  20

  Zdecyduj się na urlop nad jeziorem, a w twoim umyśle zapanuje błoga cisza

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  zachód słońca
  Nareszcie zbliżają się jasne dni, ćwierkające ptaszki, koty wyprężające się na ganku i psy uroczo bawiące się patykami. Ludzie żyjący w domkach jednorodzinnych poza metropolią mają możliwość cieszyć się takimi cudownymi widokami prawie codziennie.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.