ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Marzec, 2015

 • Mar
  31

  Gdy pragniesz następny urlop spędzić rzeczywiście niezwykle, odważ się w podróż egzotyczną

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Dla wielu osób wakacje stają się doskonałą alternatywą do zwiedzenia i poznania świata. W większości wypadków turyści decydują się jednak na niedalekie wyprawy albo jeżdżą do pięknych kurortów. Gdy jednak chce się ujrzeć niezwykłe zakątki, można zdecydować się na luksusowe urlopy w dalekiej części świata.
 • Mar
  27

  Co należy wiedzieć,jeśli jesteś organizatorem konferencji i marzysz, żeby odniosła ona sukces?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  restauracja
  Konferencje są to spotkania większej ilości ludzi, podczas których omawia się dany temat. Istnieją ich różne rodzaje,jak polityczne, naukowe, biznesowe. Każda z nich wymaga różnego rodzaju przygotowania i organizacji. Co jest istotne przy zorganizowaniu naprawdę dobrej konferencji?
  Warszawa, Łódź, Kraków. Wszystkie te miejscowości organizują konferencje o różnej tematyce. I to właśnie jest sprawą pierwszorzędną.
 • Mar
  26

  Gdzie znaleźć dogodne miejsca noclegowe nad morzem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Gdańsk
  Nie możesz doczekać się urlopu, dlatego raz po raz sprawdzasz oferty i rozważasz, gdzie pojechać? Znakomitą propozycją jest wyjazd nad morze – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Starsi na pewno będą cieszyć się nadmorskimi knajpami, wieczornymi rozrywkami oraz długimi spacerami po plaży. Maluchy natomiast będą chciały bezustannie robić zamki z piasku albo skakać przez fale, gdyż nie ma lepszej frajdy aniżeli kąpiele w letni, gorący dzień. Jednak zanim będziemy mogli cieszyć się takimi atrakcjami, należy jeszcze znaleźć odpowiednie noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?
 • Mar
  25

  W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  góry
  Góry Stołowe to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w których możemy spędzić swoje wakacje. Możliwość obcowania z naturą to tylko jeden z licznych atutów, które charakteryzowane góry posiadają. Jeśli wybieramy się na urlop, tak w góry, jak i nad jezioro, niezwykle ważną kwestią jest zazwyczaj dla nas znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego. W Górach Stołowych znajdziemy wyjątkowo obszerną bazę różnorakich miejsc, w których turysta może zanocować. Mamy więc do czynienia z naprawdę dużym wyborem, pozostaje tylko podjęcie decyzji, jakiej nie będziemy żałować.
 • Mar
  20

  Zdecyduj się na urlop nad jeziorem, a w twoim umyśle zapanuje błoga cisza

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  zachód słońca
  Nareszcie nadciągają pogodne dni, ćwierkające ptaki, koty wyprężające się na werandzie i psy miło bawiące się patykami. Wszyscy żyjący w domach jednorodzinnych za metropolią mają możliwość radować się takimi pięknymi krajobrazami niemalże każdego dnia.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.