ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2015

 • Maj
  26

  Wycieczki na costa brava na najbliższe wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Hiszpania
  Idea wycieczek urlopowych nierzadko pojawia się bardzo spontanicznie. Nie ma w tym nic złego, gdyż to właśnie tego rodzaju wyjazdy wspomina się później szczególnie często oraz najchętniej. Wycieczki z rodziną jednak powinny być doskonale zorganizowane, choćby ze względu na opcje dobrania właściwego hotelu oraz szans dojazdu.
 • Maj
  22

  Posłuchaj szumu morza, doznaj energii miast, zachwyć się kolorami przyrody, wyzwól wyobraźnię poszukiwacza

  Kategoria: Bez kategorii
  wakacje nad Bałtykiem
  Ciepły piasek, parasol i leżak… Nadchodzi lato. Duch letniego wypoczynku powoduje, że coraz częściej zastanawiamy się gdzie jechać nad morze? Polska to kraj zdumiewający, obdarowany cudownymi i różnorodnymi krajobrazami.
 • Maj
  22

  Dokąd wskazane jest wybrać się na długi majowy weekend?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  bieszczady
  Sporymi krokami zbliża się do nas weekend majowy. Jest to termin gdy nareszcie po długim czasie realizowania obowiązków będziemy mogli odświeżyć nasze siły. Odmiany organizowania przez nas wolnego czasu są niezmiernie przeróżne. Jedni z nas adorują wolne dni przeleżeć przed telewizorem bądź komputerem, niemniej natomiast nie jest to wskazana metoda dla naszego ciała.
 • Maj
  22

  Udany wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kobiety na koniu
  Dziatwę do wyjazdu na obóz może przekonać tylko zajmujący program. Organizatorzy tego typu wyjazdów z roku na rok wzbogacają swą propozycję. Obozy tematyczne dla dzieci o wiele odróżniają się od owych dla młodzieży, bowiem ich możliwości oraz oczekiwania są całkowicie inne. Program kolonii dla dzieciaczków uwzględnia więcej gier. Wśród obozów tematycznych dla pociech wyróżnić możemy: kolonie językowe, artystyczne aktywne i przygodowe.
 • Maj
  20

  Jeśli chcesz wyjechać na wakacje, uwzględnij w planach polskie morze i uroczy Jantar

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jantar
  Wszyscy ze zniecierpliwieniem oczekujemy na lato, żeby w końcu mieć okazję wyjechać na urlop i odseparować się od domowych spraw oraz trosk. Dobrze jest znaleźć piękny oraz komfortowy zakątek, który nie tylko pomoże nam wypocząć, ale też zagwarantuje świetne atrakcje i da okazję do zwiedzania.
 • Maj
  19

  Gdzie odszukać niekosztowny przewóz do Niemiec

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Przewozy osób
  Wiele tanich linii lotniczych, ma propozycję lotów z Niemiec do dużych miejscowości w Polsce. Bilety nabyte dużo wcześniej są tańsze od tych nabywanych w ostatniej chwili. Ale nie tylko lot może być tani – podróżować, za niewielkie pieniądze, można także lądem.
 • Maj
  18

  rock pillar jako stosowne buty do wspinaczki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wspinaczka górska
  Wspinaczka to sport do jakiego konieczne są nie tylko mięśnie i sprzęt, lecz też zdrowy rozsądek. To nie tylko trening mentalny, lecz również trening mięśni i jak jakikolwiek sport oddziałuje korzystnie na zdrowie. Wspinanie pozwala wyćwiczyć koordynację ruchową, hart, równowagę, ale rozładowuje także napięcie, naucza koncentracji i wytrwałości. Taki typ sportu uruchamia każde mięśnie.
 • Maj
  08

  Co ciekawego można robić wybierając się na dłuższy lub krótszy urlop w rejon Kotliny Kłodzkiej.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok na góry stołowe
  Jednym z popularniejszych regionów turystycznych w Polsce jest Kotlina Kłodzka. Rejon ten jest popularny w zasadzie przez wszystkie miesiące. Od wiosny do jesieni przybywają do niego miłośnicy rowerowych i pieszych eskapad, a oprócz tego osoby, jakie pragną w ciszy i spokoju wypocząć w otoczeniu wspaniałej przyrody.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.