ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2015

 • Maj
  26

  Wycieczki na costa brava na najbliższe wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Hiszpania
  Idea wycieczek urlopowych nierzadko pojawia się bardzo spontanicznie. Nie ma w tym nic złego, gdyż to właśnie tego rodzaju wyjazdy wspomina się później szczególnie często oraz najchętniej. Wycieczki z rodziną jednak powinny być doskonale zorganizowane, choćby ze względu na opcje dobrania właściwego hotelu oraz szans dojazdu.
 • Maj
  22

  Dokąd wskazane jest wybrać się na długi majowy weekend?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  bieszczady
  Sporymi krokami zbliża się do nas weekend majowy. Jest to termin gdy nareszcie po długim czasie realizowania obowiązków będziemy mogli odświeżyć nasze siły. Odmiany organizowania przez nas wolnego czasu są niezmiernie przeróżne. Jedni z nas adorują wolne dni przeleżeć przed telewizorem bądź komputerem, niemniej natomiast nie jest to wskazana metoda dla naszego ciała.
 • Maj
  18

  rock pillar jako stosowne buty do wspinaczki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wspinaczka górska
  Wspinaczka to sport do jakiego konieczne są nie tylko mięśnie i sprzęt, lecz też zdrowy rozsądek. To nie tylko trening mentalny, lecz również trening mięśni i jak jakikolwiek sport oddziałuje korzystnie na zdrowie. Wspinanie pozwala wyćwiczyć koordynację ruchową, hart, równowagę, ale rozładowuje także napięcie, naucza koncentracji i wytrwałości. Taki typ sportu uruchamia każde mięśnie.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.