ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Listopad, 2015

 • Lis
  20

  Wpisując Chorwacja wycieczka zagwarantujemy sobie wspaniałe podróże

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Chorwacja
  Jeżeli rozmyślamy o swoim wypoczynku, to powinniśmy się namyślić czy pragniemy go spędzić w swoim kraju, czy może chcemy pojechać za granicę oraz zobaczyć odmienną kulturę? Jeżeli bardziej jesteśmy zaciekawieni tą drugą opcją, to z pewnością powinniśmy się rzetelnie namyślić, który kierunek wybrać. Należy tu zaznaczyć, że jadąc za granicę powinniśmy się namyślić, czy chcemy zajechać z biurem podróży oraz zwiedzać wszystko w rytmie zaplanowanym przez przewodnika, czy być może chcemy zajechać na swoją rękę.
 • Lis
  17

  Jak zabrać się za spełnianie swoich marzeń czyli najważniejsze informacje na temat tego, jak się zabrać w podróż wokół ziemi.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  podróże egzotyczne
  Któż z nas nie marzy skrycie o wielkiej, kilkumiesięcznej podróży po całym świecie. Lecz w dużej części przypadków na marzeniach jedynie się kończy, bowiem aby zorganizować taką wyprawę należy mieć dużo wolnego czasu i znacznie więcej środków finansowych. Można oczywiście iść w kierunku odwiedzania coraz to nowych miejsc, na zasadzie że się tam było i można je odfajkować. Niektórych podróżowanie w taki sposób będzie cieszyć, lecz można wiele przy tym stracić.
 • Lis
  09

  Szukasz niebanalnego sposobu na organizację weekendu? Wybierz spływ po rzece!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Ponton
  Aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu jest bardzo ważne dla zdrowia i kondycji, jak także i dla samopoczucia. Spływy pontonem zapewniają możliwość łączenia ruchu ze świetną zabawą, a równocześnie umożliwiają podziwianie cudownych widoków. To naprawdę doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu albo zorganizowanie jakiejś imprezy towarzyskiej.
 • Lis
  06

  Relaks a także wypoczynek w SPA w ślicznym górskim hotelu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel w polskich górach
  O ile poszukujemy miejsca, w którym zdołalibyśmy wypocząć i się odprężyć, to polecamy wyjazd w śliczne, polskie góry, jakie każdego roku przyciągają zarówno polskich, jak również zagranicznych turystów. Niemało renomowanych hoteli w górach oferuje swoim Klientom ogromnie wysoki komfort oraz wspaniałe miejsce na relaks.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.