ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2016

 • Maj
  27

  Podróże po świecie wygodnie i tanio

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Gdy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, często stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż dojazd samochodem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają chęć i tego rodzaju podobne kwestie.
 • Maj
  19

  Bezproblemowy urlop – zaplanujmy wszystko najpierw

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wakacje nad morzem
  Na urlop najczęściej wyczekujemy z tęsknotą i chcemy go spędzić jak najlepiej. Wypoczynek może zepsuć nie tylko nieprzyjemna pogoda, ale też nieodpowiednie przygotowanie się z naszej strony, szczególnie, gdy urlop mamy zamiar spędzić za granicą.
 • Maj
  04

  Busem do Niemiec – można podróżować tanio, błyskawicznie, bezproblemowo i komfortowo

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  bus
  Busy do Niemiec to jeden z najbardziej błyskawicznych i najchętniej wybieranych sposobów transportu, za pomocą których mamy możliwość dostać się za naszą zachodnią granicę. W czasie zaledwie kilkunastu godzin bezproblemowo dojedziemy z niemalże dowolnego większego miasta w Polsce do każdego miejsca w Niemczech.Podróż odbywa się busami dziesięcioosobowymi. Busy mają wygodne wnętrze, ogrzewanie oraz klimatyzację. Przewóz busem ma miejsce w wygodnych warunkach, ekspresowo i bezpiecznie.
 • Maj
  02

  W wypadku, jeżeli przyjechałeś do Krakowa i potrzebujesz auta, możesz je wynająć w profesjonalnej firmie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  auto marki Hyundai
  Podróż pojazdem jest niesamowicie komfortowa oraz dogodna, ponieważ nie potrzeba liczyć się z ograniczeniami, jakie zapewnia masowa komunikacja i można pojechać wszędzie, gdzie jedynie się planuje. Jednakże czasem mają miejsce sytuacje, że nie ma się do swej dyspozycji osobistego auta, lub to okazuje się popsute. W podobnych wypadkach nie trzeba rezygnować z wygody podróży samochodem, ponieważ można skorzystać z usług profesjonalnych punktów.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.