ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Grudzień, 2017

 • Gru
  29

  Jak otworzyć hotel?

  Kategoria: Bez kategorii
  Duża kawalerka ze ścianką działową
  Zastanawiasz się nad otworzeniem niedużego hoteliku bądź pensjonatu, jednak boisz się ogromu formalności do załatwienia? Na darmo! Ten interes nie jest obwarowany żadnymi koncesjami a jedynie ustawą o turystyce.
  Poprzednie lata pokazują stały przyrost inwestycji na rynku hotelarskim.
 • Gru
  29

  Żyłeś za granicą? Przejrzyj nasz artykuł – być może należy Ci się zwrot niepotrzebnie opłaconego za granicą podatku

  Kategoria: Bez kategorii
  zwrot podatku
  W współczesnych czasach właściwie nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że ktoś pracuje za granicą. Nie da się ukryć, że perspektywy finansowe w naszym kraju, zwłaszcza w odniesieniu do młodych osób, nie są zbyt ciekawe. Nic więc nadzwyczajnego w tym, że dużo młodych ludzi decyduje się na wyjazd do innego państwa i pracę za granicą. To znakomity pomysł na zgromadzenie sporej sumy oszczędności, a w dodatku na polepszenie własnych umiejętności lingwistycznych.
 • Gru
  29

  Czy na wakacje Rewal już zarezerwowaliśmy?

  Kategoria: Bez kategorii
  firma
  Warto myśleć, gdzie chcemy jechać w tym roku na urlop, tak żebyśmy okazali się być pewni, że będziemy zadowoleni z swojego wyboru.
 • Gru
  29

  W jaki sposób owocnie wykorzystać czas wolny w jednym z najpiękniejszych miejscowości w Polsce?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wrocław
  Duże miasta w Polsce są często i chętnie odwiedzane przez ludzi z Polski i zagranicy. W szczególności lubiane są takie miejscowości, które posiadają bogatą historię znajdującą odbicie w rozmaitych zabytkach. W Polsce w tej kwestii zdecydowanie prym wiedzie Kraków, który jest zwiedzany przez bardzo wielu przyjezdnych. Daleko w tyle jednak nie jest stolica Dolnego Śląska. Miasto to słynie także z wielu zabytków architektonicznych, przykładowo wielkiego Rynku z rozpoznawalnym ratuszem.
 • Gru
  25

  Restauracja w Bossanova przyciąga klasyczną elegancją

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  restauracja
  Stolica Dolnego Śląska, jako miasto niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym i równocześnie uniwersyteckie, ma świetną podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.
 • Gru
  23

  W jakim miejscu spędzić urlop w Polsce? Pieniny są wyborem idealnym!

  Kategoria: Bez kategorii
  domki
  Wprawdzie do lata jeszcze całkiem daleko, ale warto już teraz zastanowić się nad tym, gdzie spędzić swoje letnie wakacje. Aby czas okazał się rzeczywiście udany, wcale nie należy od razu wyjeżdżać do Egiptu bądź Grecji. Również w Polsce nie jest mało pięknych miejsc. Wśród nich znajdują się Pieniny oraz położona u ich stóp Szczawnica – miejsce świetne dla wszystkich kochających góry.
 • Gru
  23

  Europejskie miasta warte rekomenadcji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hiszpania - miasto
  Wybory zainteresowanych zwiedzaniem europejskich miast turystów nie zawsze są trafione. Piszą oni o tym namiętnie na stronach internetowych poświęconych tej tematyce. Rewelacyjne możliwości wyboru wywierają wrażenie, lecz jeszcze większe emocje wzbudzają zamieszczane wraz z podpisem zdjęcia pasjonatów. Ofert na rynku ciągle przybywa, dlatego polecane jest zastanowić się, na co sami chcielibyśmy się zdecydować. Bardzo często o ten wybór trudno, dlatego wielu zainteresowanych ofertami układa sobie w głowie plan wycieczek, które sukcesywnie realizuje.
 • Gru
  23

  Kaszuby – znakomite miejsce na wymarzony wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bieszczady
  Lato tuż tuż i wiele osób zastanawia się, gdzie wybrać się na wakacje. Istnieje naturalnie wiele możliwości, które pozwolą nam wspaniale spędzić czas wolny. Jedni uwielbiają wylegiwać się na plaży, inni wolą natomiast aktywny wypoczynek w górach. Dokąd pojechać na urlop, żeby być pewnym, wspaniale spędzimy ten wolny czas?. Jeżeli chcemy udać się w rejony górskie, na pewno należy rozważyć opcję wyjazdu w Kaszuby. Kaszuby są to góry znajdujące się w południowo-wschodniej części naszego kraju.
 • Gru
  23

  Gdzie wybrać się na urlop w tym roku?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Praca w sezonie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skoncentrować na codziennych obowiązkach, kiedy na zewnątrz króluje tak cudowna aura? Ale kiedy tylko wyczujemy okazję, odrywamy się od codziennych spraw i zaczynamy marzyć o tegorocznym urlopie. Wielu z nas ma ukryte w najgłębszej szufladce kolorowe broszurki agencji turystycznych i gdy nikt nas nie obserwuje, z uśmiechem na twarzy je oglądamy, wyszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.
 • Gru
  23

  Ciepłe morze i gorące plaże oczekują na pierwszych turystów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jezioro
  Wakacyjny wypoczynek niemal każdemu z nas, od razu kojarzy się z wodą a także piaszczystą plażą. Oczywiście najczęściej decydujemy się wówczas na wyjazdy na Morze Bałtyckie, choć w ostatnim czasie tak samo modne stają się wyprawy nad jeziora, których u nas mamy bardzo wiele.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.