ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Styczeń, 2018

 • Sty
  31

  Co to są noclegi tranzytowe oraz kiedy są one organizowane?

  Kategoria: Bez kategorii
  gość
  Jeśli myślisz, że propozycja noclegowa skierowana jest przeważnie do udających się na swe wakacje turystów, to jesteś w dużym błędzie. Racja, różne kurorty lub Domki wypoczynkowe czy też motele do urlopowiczów przeważnie kierują swoją propozycję, jednak nie można zapominać o innych interesantach.
  Przykładowo dużo różnych spółek organizuje konferencje czy szkolenia dla swoich członków personelu.
 • Sty
  31

  Bezproblemowy urlop – zaplanujmy wszystko najpierw

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wakacje nad morzem
  Na urlop na ogół czekamy z tęsknotą i chcemy go spędzić jak najlepiej. Wypoczynek może zepsuć nie tylko nieprzyjemna pogoda, ale też nieodpowiednie przygotowanie się z naszej strony, szczególnie, gdy urlop planujemy spędzić za granicą.
 • Sty
  31

  Zwiedzajmy różnorakie miasteczka w niedocenianych regionach Polski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jesienne barwy
  Niesamowicie często dzieje się tak, iż jeżeli pojedziemy w jedno miejsce i się tam nam spodoba, to później też wypoczywamy w tym samym miejscu, albo ogólnie w tym identycznym rejonie. A przecież jest tak wiele interesujących miejsc, które tylko wyczekują na to, aby je odkryć, by je zobaczyć oraz aby się w nich zakochać, że bez wątpienia nie możemy się zamykać jedynie w tym co znamy i lubimy.
 • Sty
  31

  Oferowane hotele w okolicy Wrocławia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  pałac brzezina
  Wypad do innego miasta na dłuższy czas – czy w celu rekreacji, wycieczki objazdowej wraz z rodziną czy delegacji – zawsze wiąże się z koniecznością wyszukania właściwej możliwości noclegowej. Stuprocentowo zadowalająca baza ofert, jaką gwarantują hotele w okolicy Wrocławia, to rozwiązanie znakomite, które będzie odpowiadało każdemu planującemu pobyt w stolicy Dolnego Śląska. Niewygórowane ceny za nocleg ze śniadaniem, łączność z Internetem oraz niedługa droga do centrum – to coś, co podróżni doceniają w szczególności.
 • Sty
  31

  Miejsca noclegowe w Brzezinie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Brzeziny są małym miastem, znanym głównie z Pałacu. Przyjeżdżał tam późniejszy papież Jan Paweł II. Mieści się tam więc duża liczba elementów, mających związek z tą osobą. Karol Wojtyła pochodził z Wadowic. W Wadowicach jest między innymi dom rodzinny Karola Wojtyły, w którym powstało muzeum, gromadzące pamiątki do niego należące. Zbiory tego muzeum są pokaźne. Powstał także pomnik na cześć papieża, a w trakcie powstawania znajduje się obecnie multimedialna wystawa na ten sam temat.
 • Sty
  31

  Planowanie wypoczynku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Plaża, muszla
  Zorganizowanie niepowtarzalnych, pełnych wrażeń wczasów jest niezwykle ciężkie, a jednocześnie skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec jak również sierpień. Niemniej jednak, gdy udajemy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą niezwykle znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy pojechać.
 • Sty
  30

  Które atrakcje będą nas oczekiwały, jeżeli znajdziemy dobry hotel Szklarska Poręba i w nim się ulokujemy?

  Kategoria: Bez kategorii
  narty
  W naszym kraju mieści się wiele masywów górskich. Może nie należą one do najwyższych na ziemi, ale są śliczne oraz są po prostu nasze. Przeto też w naszym państwie są różne miasteczka, które znakomicie nadają się na to, żeby przyjechać do nich na urlop.
  Przykładowo moglibyśmy odszukać jakiś właściwy hotel Szklarska Poręba i zamówić w nim miejsce dla swojej osoby oraz całej swojej familii.
 • Sty
  27

  Dobrze jest odwiedzać Urocze miasta

  Kategoria: Bez kategorii
  transport turystyczny
  Barwne miejscowości odnajdziemy nie tylko poza granicami naszego kraju. My również posiadamy urocze zabytkowe zakątki a także modernistyczne konstrukcje. Jednym z bardziej urokliwych miejsc jest Wrocław.
 • Sty
  26

  Świetny pomysł na wczasy – atrakcje w Bułgarii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża w Bułgarii
  Decydując się na wyjazd zagraniczny z bliskimi, mamy do dyspozycji sporo wyjątkowych możliwości do wyboru. Patrząc na atrakcje w Bułgarii, jakie są wymieniane wśród najciekawszych w tym kraju, warto zdać się na opinie samych wyjeżdżających. Doświadczeni eksperci gwarantują wyjeżdżającym rewelacyjne warunki wypoczynku na najwyższym poziomie oraz moc niezapomnianych atrakcji. To wszystko dostępne jest w zrównoważonych cenach.
 • Sty
  26

  Wyprawa do miasta

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Zielony dach w centrum miasta
  Wakacje już za pasem. Najwyższy czas, by zorganizować w tym roku urlop. Agencje turystyczne nęcą nas rozmaitymi propozycjami. Można spędzić ten czas na gorącej plaży i pluskać się w cieplutkim morzu. Można również wyruszyć w strzeliste góry i aktywnie spędzić swój urlop. Jednak na te atrakcje potrzebujemy paru tygodni. A co, jeżeli nie mamy tak dużo czasu do dyspozycji?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.