ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Kwiecień, 2018

 • Kwi
  19

  Przyswajanie nieznanych języków świata? Czemu nie!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nauka języków obcych
  Nauka nowych języków to dobra inwestycja na przyszłość. No tak, wiadomo, że należy mówić po angielsku, bez tego dziś ani rusz, lecz jaki język poza językiem angielskim warto znać? Typów jest wiele. Zasada jest taka, że najlepiej znać dwa języki: jeden, który jest na świecie bardzo popularny, drugi zaś jakiś nieznany, może egzotyczny, który sprawi, że potencjalny pracodawca postawi nam duży plus, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co zniweluje naszą ewentualną konkurencję.
 • Kwi
  18

  Co oferuje swoim gościom Kutno oraz z jakiego powodu należałoby zwiedzić to miasto?

  Kategoria: Bez kategorii
  spływ kajakiem
  Jest to miasteczko w centralnej Polsce, leżące w woj. łódzkim. Miasto to posiada powierzchnię 33,59 km2 oraz ma wiele atrakcji turystycznych, które trzeba zobaczyć.
  Do atrakcji znajdujących się w mieście Kutno zalicza się park wodny, jaki do użytku został oddany w maju 2012 r.
 • Kwi
  18

  Wycieczki w 2014

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  last minute
  Czy znasz kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, prezentujemy 3 ciekawe oferty, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy znowu odwiedzisz miejscowe bądź cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że trwa tam okropny kryzys finansowy, warto zobaczyć ten śliczny kraj latem. Każdy człowiek, który zna historię, musi podziwiać monumentalny Akropol.
 • Kwi
  17

  Wakacje 2013

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Czas urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów ogrzewaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy radosne fotografie, na których okazujemy się bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko potrzebujemy energetyzujących promieni słonecznych.
 • Kwi
  17

  Wyjątkowe propozycje na inspirujące rodzinne wczasy nad Morzem Bałtyckim

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  mieszkanie - wystrój
  Organizując wczasy, czyli przeważnie wypoczynek wraz ze wszystkimi bliskimi czy ze znajomymi, każdy z nas pragnie sięgać po najlepsze rozwiązania. Ciekawe wczasy w mieście takim jak Pobierowo mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad morzem są bardzo niskie cenowo, co także w znacznym stopniu może zachęcić do skorzystania z tak znakomitych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych czy apartamentów nie muszą wiele robić, by zainteresować swoją ofertą potencjalnych gości.
 • Kwi
  16

  Dąbki – pełne uroku i unikatowe miejsce nad Bałtykiem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile w kraju można znaleźć świetnych miejsc, w których można przyjemnie spędzić wakacje. Zdecydowanie zaliczają się do nich Dąbki – pełne uroku uzdrowisko znajdujące się zarówno nad Morzem Bałtyckim, jak również jeziorem Bukowo.
 • Kwi
  14

  Jakie obowiązki będziesz mieć jako rodzic dziecka przedszkolu oraz w szkole?

  Kategoria: Bez kategorii
  podróż pociągiem
  Dzień, w którym nasze dziecko idzie po raz pierwszy do przedszkola lub szkoły niewątpliwie zapisuje się w pamięci właściwie każdego rodzica jako dzień niepowtarzalny. Wtedy praktycznie pierwszy raz zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasze dziecko się od nas pomału uniezależnia i staje się coraz mocniej samodzielne.
 • Kwi
  13

  Kierunki naszych wakacyjnych wypraw są naprawdę różne

  Kategoria: Bez kategorii
  widok na Giewont
  Jest jednak jeden szczegół, który bardzo często się powtarza – bardzo wielu wyjeżdża tam, gdzie dopisuje pogoda. Gorące kraje to w bardzo wielu przypadkach najpopularniejszy kierunek.
 • Kwi
  13

  Namioty dla turystów i urządzenia fitness kettler – czytaj na ich temat nieco więcej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  namiot

  Ludzie na różne sposoby spędzają swój czas wolny. Niektórzy wybierają wczasy all inclusive, a są również osoby, które wolą wziąć namiot i jechać w jakiś cudowny zakątek świata. Każda z tych możliwości jest dobra, najistotniejsze, żeby zaspokajała nasze oczekiwania. Jeśli wybieramy wypad na łono natury musimy wziąć pod uwagę to, że będziemy musieli kupić dobry namiot. Jeśli chodzi o namioty turystyczne to istnieje faktycznie spory wybór pod tym względem. Trzeba, więc odrobinę się zastanowić, który z namiotów będzie perfekcyjny na naszą wyprawę.

 • Kwi
  13

  Spędź Wczasy nad Polskim Morzem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża
  Ferie nad morzem to wspaniała opcja na fantastyczny czas. Wielu Polaków preferuje wyjazdy np. nad Adriatyk, nie pamiętając, jakie piękne morze znajduje się całkiem blisko. Trzeba, żeby Polacy na nowo docenili nasz Bałtyk, o który bili się nasi przodkowie. Letnią porą Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z innymi morzami.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.