ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Kwiecień, 2018

 • Kwi
  28

  Dokąd warto wyjechać w tegoroczne wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Szybkimi krokami zbliża się upragnione lato. Już dzisiaj warto zastawić się nad tym, gdzie pojechać na swe wakacje. Każde biuro turystyczne ma do zaproponowania przynajmniej kilka szalenie interesujących wariantów, które zaciekawią wielu globtroterów.
 • Kwi
  19

  Przyswajanie nieznanych języków świata? Czemu nie!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nauka języków obcych
  Nauka nowych języków to dobra inwestycja na przyszłość. No tak, wiadomo, że należy mówić po angielsku, bez tego dziś ani rusz, lecz jaki język poza językiem angielskim warto znać? Typów jest wiele. Zasada jest taka, że najlepiej znać dwa języki: jeden, który jest na świecie bardzo popularny, drugi zaś jakiś nieznany, może egzotyczny, który sprawi, że potencjalny pracodawca postawi nam duży plus, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co zniweluje naszą ewentualną konkurencję.
 • Kwi
  17

  Wakacje 2013

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Czas urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. przecież oczekujemy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów ogrzewaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy radosne fotografie, na których okazujemy się bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko potrzebujemy energetyzujących promieni słonecznych.
 • Kwi
  17

  Wyjątkowe propozycje na inspirujące rodzinne wczasy nad Morzem Bałtyckim

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  mieszkanie - wystrój
  Organizując wczasy, czyli przeważnie wypoczynek wraz ze wszystkimi bliskimi czy ze znajomymi, każdy z nas pragnie sięgać po najlepsze rozwiązania. Ciekawe wczasy w mieście takim jak Pobierowo mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Noclegi nad morzem są bardzo niskie cenowo, co także w znacznym stopniu może zachęcić do skorzystania z tak znakomitych opcji. Właściciele hoteli, hosteli, domów gościnnych czy apartamentów nie muszą wiele robić, by zainteresować swoją ofertą potencjalnych gości.
 • Kwi
  16

  Dąbki – pełne uroku i unikatowe miejsce nad Bałtykiem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile w kraju można znaleźć świetnych miejsc, w których można przyjemnie spędzić wakacje. Zdecydowanie zaliczają się do nich Dąbki – pełne uroku uzdrowisko znajdujące się zarówno nad Morzem Bałtyckim, jak również jeziorem Bukowo.
 • Kwi
  14

  Jakie obowiązki będziesz mieć jako rodzic dziecka przedszkolu oraz w szkole?

  Kategoria: Bez kategorii
  podróż pociągiem
  Dzień, w którym nasze dziecko idzie po raz pierwszy do przedszkola lub szkoły niewątpliwie zapisuje się w pamięci właściwie każdego rodzica jako dzień niepowtarzalny. Wtedy praktycznie pierwszy raz zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasze dziecko się od nas pomału uniezależnia i staje się coraz mocniej samodzielne.
 • Kwi
  05

  Krasnobród – czyli, stwierdzając króciutko: „Serduszko Roztocza” na wyciągnięcie rączki

  Kategoria: Bez kategorii
  basen
  Czym charakteryzuje się miasto Krasnobród? W jakim miejscu się dokładnie znajduje? Jakie rzeczy warto w tamtym miejscu obejrzeć? Dlaczego bywa ono nazywane „Sercem Roztocza”? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego artykułu!
  Miasto Krasnobród, to ułożone wewnątrz województwie Lubelskim ponadprzeciętnie piękne lokalizacja, które – ze względu na własną lokalizację, a więc samiutki środeczek wspomnianego woj. przezywany jest „Sercem Roztocza”.
 • Kwi
  05

  Roztocze – bajkowe tereny na rodzinny urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Roztocze, widok na pola
  Roztocze to region położony na pograniczu Polski i Ukrainy i charakteryzujący się nadzwyczaj urozmaiconą rzeźbą terenu. Wspaniale współgrają tu ze sobą niestrome wzniesienia, cudowne parowy i jary, malownicze rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród cudnego pejzażu fantastycznie prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu kiedyś przedstawicielach przeróżnych kultur.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.