ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Maj, 2018

 • Maj
  29

  Wakacje na kanarach – zafunduj sobie urlop marzeń

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje na plaży
  Cudowne wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być dziś za bardzo drogie. Każde wakacje jednak czy to zimą czy latem dobrze jest rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Można zrobić to na różne sposoby. Albo przygotować się od razu na oferty last minute sprawdzonych biur podróży, bądź też szukać miejsca na piękny urlop o wiele wcześniej
 • Maj
  29

  Urlop w słonecznej Hiszpanii – świetny pomysł?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hiszpańska architektura
  Wczasy to coś potrzebnego dla naprawdę każdego. W końcu trzeba odpoczywać! Jeśli człowiek tak jakby deprecjonuje wielkie znaczenie odpoczynku, pewnie po pewnym czasie zauważy zgubne skutki takiego myślenia. Dobrze, ale w takim razie co w szczególności warto polecić Polakom, którzy posiadają tak naprawdę ograniczony budżet, ale nie aż tak mocno? Według mnie bardzo dobrym kierunkiem jest jakże gorąca Hiszpania. Tak naprawdę na ten przykład wakacje na wyspach kanaryjskich są ucieleśnieniem naszych marzeń – a przynajmniej tak właśnie jest w moim przypadku.
 • Maj
  29

  Urlopowe kierunki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  last minute
  Kiedy trzeba by było stworzyć przegląd najczęściej obieranych przez mieszkańców naszego kraju krajów wypoczynkowych, Egipt, Grecja i Turcja byłyby na samej górze zestawienia.
 • Maj
  28

  Czy w istocie można zwiedzać świat za małe pieniądze?

  Kategoria: Bez kategorii
  Samolot na lotnisku
  Na starcie napiszmy jedno – w żadnym wypadku nie trzeba obawiać się latania samolotem. Codziennie na Ziemi giną tysiące osób w chociażby wypadkach na szosie – i tak większość ludzi nie boi się jazdy samochodem. Z lataniem samolotem musi być tak samo. Naturalnie wypadki samolotowe mają miejsce, ale są rzadkie. Choć niewątpliwie są bardzo medialne – nie dziwota, bo gdy już dochodzi do przykrego zdarzenia, zazwyczaj żegna się z życiem wielu ludzi. Na szczęście ilość takich zdarzeń jest niewielka, szczególnie na europejskim niebie.
 • Maj
  26

  W jaki sposób można przygotować się do wyjazdu na stok?

  Kategoria: Bez kategorii
  wyjazd narty
  Planujesz wypad w góry jak też narciarskie szaleństwo na nartach? Przeczytaj koniecznie, w jaki sposób najlepiej przyszykować się do wyjazdu na narty.
  Nie ma nic bardziej przyjemnego od ruchu na powietrzu.
 • Maj
  26

  Spędź Wczasy nad Polskim Morzem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża
  Ferie nad morzem to dobra idea na wypoczynek czas. Wielu ludzi lubi podróże na przykład do Egiptu, nie pamiętając, jakie fajne morze leży całkiem blisko. Trzeba, żeby mieszkańcy Polski na nowo polubili nasz Bałtyk, o który bili się nasi przodkowie. Latem Bałtyk może spokojnie rywalizować z innymi morzami.
 • Maj
  25

  Nietypowe upominki na specjalną okazję

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  urodziny
  Najczęściej trudno jest zakupić odpowiedni upominek – nieistotne, czy są to prezenty na urodziny, czy z innej okazji. Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką warto uczynić przed wybraniem się na zakupy, jest zbadanie, jakie pasje posiada osoba, którą pragniemy uszczęśliwić.
 • Maj
  24

  Jak odsiać należyty hotel?

  Kategoria: Bez kategorii
  poznań hotele w centrum
  Na co musimy kierować uwagę przy wyborze dobrego hotelu. Jest parę spraw, jakie wskazane jest przeanalizować.
  Stosunek opłaty do standardu hotelu – to rzecz ważna. Często zdarza się, iż cena pokoiku w hotelu 2-gwiazdkowym będzie wyższa niż na przykład w 4-gwiazdkowym.
 • Maj
  23

  Remedium podróży samolotem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Nasz informator podpowie, w jaki sposób odpowiednio przygotować się, żeby podróż przebiegała komfortowo oraz bez kłopotów. Przede wszystkim u osób, dla których będzie to pierwszy lot , zaś jedynym towarzyszem będzie stres.
 • Maj
  12

  Tanie przewozy osób

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  bus_ikonografika
  Aktualna sytuacja na rodzimym rynku pracy nie przedstawia się zbyt optymistycznie. Ten stan trwa nieustannie od ładnych paru lat. Na dobrze płatną prace nie mogą liczyć nawet absolwenci wyższych uczelni. Okazało się, że duplom magisterski nie jest już trampoliną do zrobienia świetnej kariery. Ze zgrozą obserwujemy naszą szarą rzeczywistość, w której to ludzie, którzy mają krewnych na wysokich stanowiskach, dostają wymarzoną pracę. Na dodatek, rozmaite koncerny zamiast zatrudniać kolejnych ludzi, likwidują etaty. Taka oszczędność to niekiedy ostatnia deska ratunku przed absolutnym bankructwem.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.