ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum sierpień, 2018

 • sie
  29

  Wyjazd – jak go wykorzystać?.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Urlop – większość z nas wyczekuje na niego z tęsknotą. Kiedy już jednak nadchodzi, nie zawsze się orientujemy, co z nim zrobić, w jaki sposób go wykorzystać. Jeśli z wyprzedzeniem nie poczynimy żadnych planów, niczego nie wymyślimy, nie zorganizujemy wyjazdu, to nieraz w tym wolnym czasie mamy poczucie zagubienia. Nie mamy kompletnie na niego pomysłu. Jesteśmy na siebie zdenerwowani, iż mając tak niedużo wolnych dni w przeciągu roku, i tak je zmarnowaliśmy. A później wracamy do pracy zmęczeni jeszcze bardziej niż przed urlopem, aby po paru dniach zacząć czekać na ten kolejny.
 • sie
  29

  Przydatne pokoje konferencyjne w hotelach. Wygoda i pożytek w jednym miejscu.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Obecnie zebrania odbywają się w niesamowitych wnętrzach luksusowych hoteli. Hotele są przygotowane do tego by konkretny ludzi, które są zobowiązani przybyć na konferencje i być w danym miejscu czasem tylko kilka godzin a czasem cały weekend czuły się komfortowo. W związku z tym tworzone są kompleksy hotelowe pozwalające na profesjonalne prowadzenie konferencji. Hotele konferencyjne wyposażone są w sale konferencyjne, które odpowiadają najwyższym wymagań. Posiadają różnego typu ułatwienia, które pozwalają na sprawne prowadzenie różnego rodzaju spotkań.
 • sie
  24

  Nieodzowne tekstylia hotelowe. Każdy kierownik hotelu powinien to wiedzieć

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  W dzisiejszych czasach każdy hotel musi mieć pościel, ręczniki, szlafroki, oraz pozostałe nieodzowne tekstylia. Poza wyposażeniem pokoi w meble każdy hotel powinien zadbać o zakup stosownej liczby tekstyliów. Tekstylia hotelowe to nazwa łączna każdego typów obrusów, pościeli, serwet, bieżników, pokryć na krzesła, serwetek materiałowych, narzut, chodników materiałowych, ręczników, szlafroków, kapci, firan, także zasłon koniecznych w hotelu. Tekstylia hotelowe są zazwyczaj oznaczone logo hotelu. Kwestia znakowania hotelowych tekstyliów jest ważna ze względów wizerunkowych.
 • sie
  22

  Wakacje to najlepszy okres, by udać się gdzieś na wczasy – zazwyczaj choć raz w roku chcemy wyjechać na południe

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Ciepłe kraje cieszą się wśród Polaków sporą popularnością. Całą zimę marzą nam się piękne plaże i ciepłe morze. I rewelacyjna pogoda – to najważniejsze, ponieważ na wczasach nie oczekujemy nawet małego deszczu.
 • sie
  22

  Poznaj walory naszego kraju – najlepsze opcje na wycieczkę

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  W Polsce jest sporo ładnych atrakcji turystycznych. Być może nie aż tyle co w chociażby Hiszpanii bądź USA, ale tak czy siak ludzie w Polsce nie powinni mieć najmniejszych kompleksów – tak się złożyło, że mieszkamy w fajnym miejscu. Autentycznie każdy region w Polsce to takie miejsce, gdzie wszyscy spragnieni atrakcyjnych widoków mają okazję znaleźć całkiem dużo.
 • sie
  22

  Najlepszy hotel w stolicy Wielkopolski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Poznań od dawna buduje swój wizerunek jako miasto biznesu.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.