ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Sierpień, 2018

 • Sie
  31

  Gdy pragniesz następny urlop spędzić rzeczywiście niezwykle, odważ się w podróż egzotyczną

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Dla wielu osób wakacje stają się wspaniałą alternatywą do zwiedzania oraz poznawania świata. W większości wypadków turyści decydują się jednak na bliskie wycieczki lub udają się do popularnych kurortów. Kiedy mimo wszystko pragnie się zobaczyć wyjątkowe zakątki, można poważyć się na ekskluzywne wakacje w odległej części świata.
 • Sie
  31

  W jaki sposób odpocząć w polskich Tatrach?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Nie wychodzisz z założenia, że nasze Tatry są trochę przereklamowane? W takim razie myślimy podobnie – nadal ubóstwiam Tatry – polskie, choć słowackie także są interesujące. I choć austriackie Alpy zapewne są nieco bardziej monumentalne, to tak czy siak z wielką chęcią chodzę po Tatrach. Jednakże nie preferuję tylko górskich wędrówek. Bardzo lubię także baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce wiele term. Zapewne dlatego, że Unia ochoczo przydziela dotacje… To na pewno warte uznania.
 • Sie
  30

  Łowienie ryb w Szwecji – męska pasja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wyprawy wędkarskie
  Nie czarujmy się, nasza ojczyzna nie jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla ludzi, którzy kochają spędzanie czasu na łowieniu ryb. Polskie akweny wodne nie są znane z dużego spektrum odmian ryb, a ciężkie obostrzenia prawne mocno odstręczają zwolenników wędkarstwa.
 • Sie
  29

  Tajlandia i Kuba – a więc, wycieczki i wczasy poza obszarami Polski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel
  Lubisz jeździć na wycieczki? Chcielibyśmy zaprosić na wycieczkę na Kubę, gdzie z gwarancją milutka spędzisz czas! A może zastanawiasz się nad podróżowaniem do Tajlandii, ale nie masz pojęcia, w jakim okresie jest najwspanialszy czas, aby się w to miejsce udać? W naszym felietonie opowiemy Ci troszkę o tym miejscu, i samiutki zdecydujesz!
  Chociaż w obecnej chwilce posiadamy jeszcze zimę, to nasze biura podróży nie obijają się, zachęcając nasze osoby na zakupienie wycieczek czy też wczasów.
 • Sie
  29

  Nie trzeba już wyjeżdżać na narty na własną rękę, ponieważ organizowaniem podobnych wyjazdów zajmują się dziś firmy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  akt - kuchnia
  W wypadku, kiedy uwielbia się szusować na nartach, ale pragnie się poznać dalsze trasy zjazdowe, nie należy się już martwić. Teraz każdy ma szansę pojechać na wyjazd na narty razem z wykwalifikowaną jednostką.
 • Sie
  29

  Wyjazd – jak go wykorzystać?.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje
  Urlop – większość z nas wyczekuje na niego z tęsknotą. Kiedy już jednak nadchodzi, nie zawsze się orientujemy, co z nim zrobić, w jaki sposób go wykorzystać. Jeśli z wyprzedzeniem nie poczynimy żadnych planów, niczego nie wymyślimy, nie zorganizujemy wyjazdu, to nieraz w tym wolnym czasie mamy poczucie zagubienia. Nie mamy kompletnie na niego pomysłu. Jesteśmy na siebie zdenerwowani, iż mając tak niedużo wolnych dni w przeciągu roku, i tak je zmarnowaliśmy. A później wracamy do pracy zmęczeni jeszcze bardziej niż przed urlopem, aby po paru dniach zacząć czekać na ten kolejny.
 • Sie
  29

  rock pillar jako stosowne buty do wspinaczki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wspinaczka górska
  Wspinaczka to sport do jakiego potrzebne są nie tylko muskuły i sprzęt, lecz też zdrowy rozsądek. To nie jedynie trening umysłowy, ale również trening mięśni i jak jakikolwiek sport oddziałuje korzystnie na stan zdrowia. Wspinanie umożliwia wyćwiczyć koordynację motoryczną, wytrzymałość, równowagę, ale rozładowuje również napięcie, naucza koncentracji i cierpliwości. Ten rodzaj sportu uruchamia wszystkie mięśnie.
 • Sie
  29

  Bukowina Tatrzańska doskonałe miejsce na urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bukowina Tatrzańska, Tatry
  Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to doskonałe miejsce do podziwiania fenomenu Tatr – nic, więc dziwnego, że co roku coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najbardziej znanego miejsca na odpoczynek 2014, ferie i wakacje.
 • Sie
  29

  Gdzie znaleźć dogodne miejsca noclegowe nad morzem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Gdańsk
  Nie możesz doczekać się wakacji, dlatego raz po raz przeglądasz oferty i zastanawiasz się, gdzie pojechać? Znakomitą propozycją jest podróż nad morze – zarówno dla dorosłych, jak też dla dzieci. Starsi z pewnością będą cieszyć się nadmorskimi knajpami, wieczornymi rozrywkami i długimi spacerami po plaży. Maluchy zaś będą chciały bezustannie bawić się w piasku albo skakać przez fale, bo nie ma lepszej radochy aniżeli kąpiele w letni, upalny dzień. Jednak zanim będziemy mogli korzystać z takich atrakcji, trzeba jeszcze wyszukać odpowiednie noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?
 • Sie
  29

  Dla rodzin z dziećmi przyszykowane są noclegi jantar

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jantar
  Jeżeli chcemy mieć pewność, że będziemy usatysfakcjonowani z możliwości, która będzie nam proponowana, to musimy naprawdę powiedzieć czego pragniemy oraz jak naszym wyobrażeniem taka usługa powinna być wykonana. Przez to właśnie powinniśmy zaznaczyć, czy chcemy by nocleg był w cichym miejscu, czy w samiutkim centrum miejscowości, w którym zawsze będzie ruch i gwar.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.