ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Październik, 2018

 • Paź
  19

  Wycieczki w 2014

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  last minute
  Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym wyruszysz w lato 2013? O ile nie, mamy dla ciebie 3 atrakcyjne państwa, na które musisz zwrócić uwagę, kiedy następnym razem odwiedzisz lokalne albo cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam straszliwy krach gospodarczy, warto odwiedzić ten piękny kraj latem. Każdy turysta, który uwielbia historię, musi podziwiać monumentalny Akropol.
 • Paź
  18

  Całościowe wyposażenie dla hoteli i podobnych usług tego rodzaju

  Kategoria: Turystyka, Wakacje

  Ostatnimi czasy, rodacy znacznie intensywniej podróżują. Mamy środki na kilkudniowe wypady do odmiennego miasta, na łono przyrody, do pensjonatu agroturystycznego. Inni z kolei, zostają wysyłani w podróż służbową do innych miast, na szkolenia i konsylia. Każda z tych osób jednak, w tymczasowej miejscowości, potrzebuje noclegu. Dlatego też założenie swojego zajazdu jest niezwykle trafionym pomysłem. Lecz należy liczyć się z dużymi kosztami. Bowiem potrzebujemy skompletować całe wyposażenie dla hoteli, pościel, kosmetyki.

 • Paź
  14

  Dobrze jest odwiedzać Urocze miasta

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  transport turystyczny
  Urocze miejscowości znajdziemy nie tylko poza granicą naszego kraju. My także posiadamy urocze zabytkowe miejsca jak również modernistyczne konstrukcje. Jednym z bardziej urokliwych miast jest Wrocław.
 • Paź
  13

  W trakcie wakacyjnego wyjazdu należałoby wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Recepcja
  Jak wiadomo od dawna między innymi lato i okres, gdy temperatury na termometrze sięgają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, dogadza wakacyjnym podróżom. Mnóstwo osób planuje wówczas wsiąść do samochodu, autokaru lub pociągu i wyjechać w trasę, aby wciąż lepiej poznać swój znakomity kraj. Od wielu lat bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przynależy do jednych z najładniejszych krajów nie tylko Europy, ale także całego świata.
 • Paź
  13

  Decydując się na wycieczkę, znajdź dobry namiot|Jeśli namioty turystyczne to jedynie Najlepsze i atrakcyjne cenowo oferty na rynku – namioty turystyczne

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plecak górski
  Nie trzeba być trendy idąc w góry czy ruszając na festiwal? Jasne, że nie jest to konieczność, lecz wygoda idąca w wraz z interesującym dodatkiem, takim jak markowe namioty turystyczne jest kwintesencją doskonałego stylu. Decydując się na markowe akcesoria można być pewnym pierwszorzędnej, niepodważalnej jakości, dlatego warto zainwestować w markowy produkt już teraz. Wygoda w czasie wycieczki sprzyja zapamiętywaniu jedynie dobrych oraz miłych chwil.
 • Paź
  10

  Może ferie zimowe w stadninie koni?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jazda konna
  To bardzo dobrze, że ferie w naszym kraju są podzielone na większą ilość terminów, bo tak naprawdę niektóre stadniny koni, w szczególności umiejscowione w Tatrach, dużo bardziej pękałyby w szwach. Należy zwrócić uwagę, iż ciągle wśród dzieci oraz młodzieży wzrasta miłość do jazdy konnej. To dobrze, bo tak naprawdę nie można wspomnieć o wadach jazdy konnej. Takie nie istnieją!
 • Paź
  09

  W jaki sposób najlepiej zaplanować udany wypoczynek rodzinny w Karpaczu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Karpacz, kościółek drewniany
  Karpacz to bezspornie jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.
 • Paź
  07

  Gdzie pojechać na egzotyczne wakacje?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Singapur
  Egzotyka to między innymi to co nieznane, co kusi nas swoją oryginalnością, co jest inne i niespotykane. Wielu, kiedy myśli o wakacjach w egzotycznych miejscach kojarzy je przede wszystkim z tropikalnymi miejscami, błękitną, krystaliczną wodą, niespotykaną roślinnością i architekturą, a także rodzimą, tubylczą ludnością. Najczęściej wybierają więc za miejsce docelowe wyspy, znajdujące się z dala od cywilizacji, gdzie człowiek może się w pełni zrelaksować i zapomnieć o codziennych kłopotach. Jednak egzotycznych miejsc jest znacznie więcej. Przyciągają podróżnych swoją odmiennością, zarówno jeśli chodzi o kulturę, jak i styl życia.
 • Paź
  07

  Bułgaria – wczasy dla każdego

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać wakacyjnym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez tysiące turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dziś te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach przestoju ekonomicznego znów zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać przede wszystkim w okresie letnim. W tym czasie można liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zapewnić.
 • Paź
  06

  Ferie w górach, ferie wewnątrz Karkonoszach – a więc, do jakiego lokalizacji wybrać się z dzieciakiem w czasie wolnym w czasie zimowym

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  pokoje
  Pragniesz zrobić dzieciakowi przyjemność na ferie? Zbierz je w górki! A w jakim miejscu bywa na to najwSPAnialsza lokalizacja? Oczywiście Karkonosze! Odczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się czegoś więcej! Jesteś gotowy? Zaczynamy!
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.