ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Listopad, 2018

 • Lis
  29

  Jakie oferty może nam przedstawić hotel Kołobrzeg?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wyprawy
  Należy rozmyślać nad tym, w jakim miejscu chcemy odpoczywać, a także nad tym, jak długo powinien trwać taki wyjazd. Ma szansę się okazać, że nawet kilka dni będzie w stanie dużo przemienić w naszym podchodzeniu do życia i pozwoli nam się zrelaksować.
 • Lis
  26

  Ta eskapada może być bardzo udana, lecz potrzeba się do niej właściwie przyszykować pod kątem sprawunków

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Aranżacja restauracji
  Jak ciekawie, a równocześnie aktywnie spędzać czas? Można decydować się na turystykę – to teraz bardzo popularne. Dzięki wyprawom turystycznym można poznawać malownicze miejsca, a przy okazji zapewnić sobie niezbędną dawkę ruchu.
 • Lis
  26

  Jak odpoczynek to w jakimś pięknym miejscu. Najgorsze co możesz zrobić to zostać w domu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Domki letniskowe
  Niekiedy trzeba po prostu zmienić klimat. To właściwe dla naszego samopoczucia, dla lepszej sprawności życiowej, dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Szkoda, że większość z nas tylko raz w roku jest w stanie sobie pozwolić na konkretne wakacje. Najlepiej jeśli można by wyjeżdżać więcej razy. Niemniej, skoro zaplanujemy sobie konkretnie długi weekend, skoro wolny czas przeznaczymy na pożyteczną aktywność, a nie na ślęczenie przed telewizorem, to jest szansa, iż odczujemy pozytywy odpowiedniego wypoczynku wiele razy w trakcie roku, nie tylko w wakacje.
 • Lis
  25

  Własne letniskowe mieszkanie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Ustka, morze, widok z latarni morskiej
  Bałtyk od wielu lat jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków urlopowych wojaży Polaków. Mimo że pogoda jest niepewna, woda bywa zimna, to i tak Bałtyk cieszy się wielkim powodzeniem wśród wczasowiczów. Istnieją ludzie, którzy co roku jeżdżą dokładnie do tego samego miasta, mają swój ulubiony hotel i nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu w inny sposób. Dla nich zdecydowanie wartym przemyślenia pomysłem jest zakup na własność mieszkania, lub letniskowego domu w ulubionym miejscu.
 • Lis
  23

  Do czego przydają się w domu foremki do babeczek i termosy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Calzone, pizza
  W dzisiejszych czasach w sprzedaży osiągalne jest wszystko. Bardzo łatwo zatem urządzić swój dom. Najciężej jednak jest zdecydować się o zakupie konkretnej rzeczy. Kiedy wchodzi się do marketu z dodatkami do domu, półki niemal pękają od różnorodności.
 • Lis
  23

  Może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Spotkanie, zebranie
  Czy ciągły kryzys ekonomiczny spowodował, że to już koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do choćby Sopotu? W sumie ciężko myśleć, iż w akurat w przypadku Polski aż tak wielce widać wielkie spowolnienie ekonomiczne. Jakby nie patrzeć jesteśmy raczej nietypową gospodarką, zatem można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wypady pracownicze, tak naprawdę jest lepiej, aniżeli kilka lat temu.
 • Lis
  21

  Remedium podróży samolotem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Nasz przewodnik podpowie, w jaki sposób odpowiednio przygotować się, by podróż przebiegała komfortowo i bez komplikacji. Zwłaszcza u osób, dla których będzie to pierwszy lot samolotem, zaś głównym towarzyszem będzie stres.
 • Lis
  21

  Roztocze – bajkowe tereny na rodzinny urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Roztocze, widok na pola
  Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i charakteryzujący się wyjątkowo urozmaiconą rzeźbą terenu. Niesamowicie współgrają tu ze sobą niestrome wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, śliczne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród urokliwego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu kiedyś przedstawicielach różnych kultur.
 • Lis
  19

  Warto zwracać szczególną uwagę na obecne możliwości dewelopera

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Krzywy Domek w Sopocie
  Jeśli przyjrzymy się proponowanym dzisiaj na rynku propozycjom mieszkaniowym, wskazane jest zwrócić uwagę na Sopot. Ciekawie przygotowane opcje trafiają doskonale w gusta czy wymagania konsumentów. Nie bez znaczenia jest stale dopracowywana oferta, jaka w pełni spełnia kryteria. Klienci pragną dopytać o wiele ważnych szczegółów, natomiast do ich pełnej dyspozycji jest niemała wiedza oraz doświadczenie praktyczne naszych fachowców. Pragną oni w każdym przypadku dawać z siebie sto procent, by zadowalać wszystkich zainteresowanych.
 • Lis
  11

  W trakcie wakacyjnego wyjazdu należałoby wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Recepcja
  Niewątpliwie od dawna szczególnie lato i okres, gdy temperatury na termometrze osiągają kilku stopni Celsjusza na plusie, sprzyja wakacyjnym wyjazdom. Sporo osób postanawia wtenczas wsiąść do auta, autobusu lub pociągu i wyjechać w trasę, aby wciąż lepiej poznać swój porywający kraj. Od wielu lat bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najładniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale też całego świata.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.