ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Listopad, 2018

 • Lis
  29

  Jakie oferty może nam przedstawić hotel Kołobrzeg?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wyprawy
  Należy rozmyślać nad tym, w jakim miejscu chcemy odpoczywać, a także nad tym, jak długo powinien trwać taki wyjazd. Ma szansę się okazać, że nawet kilka dni będzie w stanie dużo przemienić w naszym podchodzeniu do życia i pozwoli nam się zrelaksować.
 • Lis
  26

  Ta eskapada może być bardzo udana, lecz potrzeba się do niej właściwie przyszykować pod kątem sprawunków

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Aranżacja restauracji
  Jak ciekawie, a równocześnie aktywnie spędzać czas? Można decydować się na turystykę – to teraz bardzo popularne. Dzięki wyprawom turystycznym można poznawać malownicze miejsca, a przy okazji zapewnić sobie niezbędną dawkę ruchu.
 • Lis
  26

  Jak odpoczynek to w jakimś pięknym miejscu. Najgorsze co możesz zrobić to zostać w domu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Domki letniskowe
  Niekiedy trzeba po prostu zmienić klimat. To właściwe dla naszego samopoczucia, dla lepszej sprawności życiowej, dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Szkoda, że większość z nas tylko raz w roku jest w stanie sobie pozwolić na konkretne wakacje. Najlepiej jeśli można by wyjeżdżać więcej razy. Niemniej, skoro zaplanujemy sobie konkretnie długi weekend, skoro wolny czas przeznaczymy na pożyteczną aktywność, a nie na ślęczenie przed telewizorem, to jest szansa, iż odczujemy pozytywy odpowiedniego wypoczynku wiele razy w trakcie roku, nie tylko w wakacje.
 • Lis
  25

  Własne letniskowe mieszkanie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Ustka, morze, widok z latarni morskiej
  Bałtyk od wielu lat jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków urlopowych wojaży Polaków. Mimo że pogoda jest niepewna, woda bywa zimna, to i tak Bałtyk cieszy się wielkim powodzeniem wśród wczasowiczów. Istnieją ludzie, którzy co roku jeżdżą dokładnie do tego samego miasta, mają swój ulubiony hotel i nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu w inny sposób. Dla nich zdecydowanie wartym przemyślenia pomysłem jest zakup na własność mieszkania, lub letniskowego domu w ulubionym miejscu.
 • Lis
  23

  Do czego przydają się w domu foremki do babeczek i termosy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Calzone, pizza
  W dzisiejszych czasach w sprzedaży osiągalne jest wszystko. Bardzo łatwo zatem urządzić swój dom. Najciężej jednak jest zdecydować się o zakupie konkretnej rzeczy. Kiedy wchodzi się do marketu z dodatkami do domu, półki niemal pękają od różnorodności.
 • Lis
  23

  Może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Spotkanie, zebranie
  Czy ciągły kryzys ekonomiczny spowodował, że to już koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do choćby Sopotu? W sumie ciężko myśleć, iż w akurat w przypadku Polski aż tak wielce widać wielkie spowolnienie ekonomiczne. Jakby nie patrzeć jesteśmy raczej nietypową gospodarką, zatem można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wypady pracownicze, tak naprawdę jest lepiej, aniżeli kilka lat temu.
 • Lis
  22

  Wypożyczamy samochody – gdzie jest najtaniej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  auto miejskie
  Egzystowanie bez auta jest we współczesnych czasach po prostu niemożliwe. Niesłychanie trudno sobie przedstawić codzienność bez tego pojazdu. Od kiedy tylko zrobiono pierwszy model samochodu, wynalazek ten okazał się obiektem pożądania milionów ludzi w każdym zakątku świata.
 • Lis
  21

  Remedium podróży samolotem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Nasz przewodnik podpowie, w jaki sposób odpowiednio przygotować się, by podróż przebiegała komfortowo i bez komplikacji. Zwłaszcza u osób, dla których będzie to pierwszy lot samolotem, zaś głównym towarzyszem będzie stres.
 • Lis
  21

  Roztocze – bajkowe tereny na rodzinny urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Roztocze, widok na pola
  Roztocze to rejon leżący na pograniczu Polski i Ukrainy i charakteryzujący się wyjątkowo urozmaiconą rzeźbą terenu. Niesamowicie współgrają tu ze sobą niestrome wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, śliczne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród urokliwego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po zamieszkujących tu kiedyś przedstawicielach różnych kultur.
 • Lis
  19

  Warto zwracać szczególną uwagę na obecne możliwości dewelopera

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Krzywy Domek w Sopocie
  Jeśli przyjrzymy się proponowanym dzisiaj na rynku propozycjom mieszkaniowym, wskazane jest zwrócić uwagę na Sopot. Ciekawie przygotowane opcje trafiają doskonale w gusta czy wymagania konsumentów. Nie bez znaczenia jest stale dopracowywana oferta, jaka w pełni spełnia kryteria. Klienci pragną dopytać o wiele ważnych szczegółów, natomiast do ich pełnej dyspozycji jest niemała wiedza oraz doświadczenie praktyczne naszych fachowców. Pragną oni w każdym przypadku dawać z siebie sto procent, by zadowalać wszystkich zainteresowanych.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.