ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Kwiecień, 2019

 • Kwi
  13

  Dobierz najlepszą odzież w góry

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  góry, tatry
  W naszym kraju mieszka jakieś kilka milionów tych osób, które kochają łażenie po górach. To tak naprawdę stosunkowo mało, ale należy zwrócić uwagę, że w zasadzie niewielka część Polaków ma praktycznie nieograniczony dostęp do gór. Wiadoma sytuacja – mieszkańcy Lublina, Warszawy czy nawet Opola albo Katowic nie mogą wyskoczyć po pracy na stok. Na przykład ktoś kto szczęśliwie zamieszkuje Szczyrk i inne piękne położone w górach miasteczka ma o wiele więcej alternatyw. Choć na szczęście szybko wzrasta znaczenie sportów zimowych – np. warszawiacy z wielką chęcią jeżdżą w góry. To świetnie: góry są urokliwe, sprawiają sporo frajdy.
 • Kwi
  10

  Czy warto wyruszyć na wczasy do Zakopanego?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Apartamenty Gustaw
  Każdy człowiek, który jest zapracowany, zasługuje na wczasy. Jest to normalna kolej rzeczy, że po dużym wysiłku trzeba wypocząć w odpowiednim miejscu. Jedni wybierają krajobraz morski, inni wolą szczyty gór. Entuzjaści wypoczynku nad morzem dowodzą, że na plaży człowiek lepiej zregeneruje siły, gdyż może wylegiwać się na plaży.
 • Kwi
  06

  Gdzie możemy nareszcie wypocząć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  szklarska poręba
  Biznesmeni, najczęściej ci tacy raczej drobni, nieustannie skarżą się, że ich położone w górach hoteliki, kwatery prywatne albo karczmy nie są zbytnio chętnie odwiedzane przez turystów. Jednakowoż czy takowe tezy są najzupełniej trafione? Być może chodzi tutaj o najzwyklejszą chciwość? W końcu Białka Tatrzańska (więcej info) czy Zakopane są lubiane przez znaczącą część naszego społeczeństwa! Pewnie gdybyśmy byli nieco bogatszą nacją, przedsiębiorcy prowadzący działalność w świecie turystyki byliby sporo bardziej usatysfakcjonowani, ale i tak ciężko mówić, iż turystyka w Polsce to nieodpowiedni rodzaj interesu.
 • Kwi
  06

  Podróże kształcą

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Wszyscy znamy takie popularne powiedzenie: podróżowanie kształci. Niełatwo się z tym nie zgodzić – nic tak efektywnie nie otwiera ludzi na inne wierzenia i cywilizacje, jak podróże po globie. Wiele badań socjologów wykazało, że ludzie, którzy rzadko podróżują odznaczają się najczęściej znacznym stopniem szowinizmu. Bardzo często z pogardą patrzą na inne kraje, często nie mają za wielkiego pojęcia o świecie. Naturalnie sporo w życie ludzi wnosi czytanie mądrych książek, jednak to nie może się równać z praktyką.
 • Kwi
  03

  W jaki sposób zadbać o czworonoga podczas podróży?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kot
  W dniu dzisiejszym ogromnie spora część naszego społeczeństwa posiada osobiste zwierzę hodowlane. Jest to bez mała pewien zwyczaj, bowiem w szeregu przypadków wybrany przez nas zwierzak jest traktowany bez mała jak nowy domownik. Wraz z bezustannie zbliżającym się do nas periodem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do zapewnienia im korzystnych warunków w tym wyjątkowo ciężkim czasie.
 • Kwi
  03

  Niewygórowane ceny wśród ofert organizatorów wczasów zagranicznych

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje w Egipcie
  Egipskie kurorty dzisiaj podobnie jak i kiedyś zaliczane są do szczególnie chętnie odwiedzanych też przez polskich turystów. Cenione jest spore zaangażowanie organizatorów wczasów na miejscu w mieście takim jak Hurghada, które zapewnia rozrywkę na rewelacyjnym poziomie. Nieograniczony wybór wśród ciekawych wycieczek fakultatywnych, jak również wyjątkowo atrakcyjne ceny za propozycje pojawiające się z dużą systematycznością zadziwia wszystkich zaciekawionych.
 • Kwi
  03

  Jak poznać Polskę za relatywnie kilka groszy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróże z dzieckiem
  Nazywanie Polski najładniejszym miejscem na świecie to tylko oznaka patriotyzmu. Bo w końcu prawda jest taka, że w żadnym razie nie mieszkamy w najładniejszym kraju. W sumie nie można wskazać najbardziej atrakcyjnego państwa na świecie, bo dosłownie każde państwo ma wiele atutów. I w sumie nawet nie chodzi o powierzchnię. Przykładowo Słowenia jest niewielka, a jednak charakteryzuje się bardzo różnorodnym położeniem geograficznym. Jednakże skupmy się na Polsce. A więc: co tak naprawdę warto ujrzeć, a na dodatek – jak poradzić sobie, jeśli wchodzą w grę kwestie finansowe.
 • Kwi
  01

  Noclegi w największych metropoliach

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  wrocław-rynek
  O ile nierzadko wybierasz się w podróże po rodzimych metropoliach, na pewno chcesz, by nocować w godnych warunkach. Po długiej podróży miło jest zrelaksować się w pokoju. Rozsądnie jest postawić na nowoczesne apartamenty w Krakowie innych miastach w Polsce – jeśli możesz sobie pozwolić na duży wydatek, takie wspaniałe miejsca będą najlepsze dla ciebie.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.