ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Kwiecień, 2019

 • Kwi
  29

  Wycieczka i poprawa zdrowia w jednym

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Bez wątpienia każdy z nas czuje się już przemęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Współczesny świat nas nie szczędzi i żyjemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego domu, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Gdy idziemy w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znowu rano jesteśmy niewyspani.
 • Kwi
  18

  Góry dają nam sporo możliwości

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  panorama gór w blasku słońca
  Jeżeli rozmyślamy o własnym urlopie, o tym, by zregenerować energię, to z pewnością marzymy, by był on dokładnie taki, jak kochamy. Jeżeli lubimy siedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy spacerować, to bez wątpienia w większości przypadków pojedziemy nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas spacerowania, tam też możemy odpoczywać spokojnie i bez pokonywania górskich szlaków na własnych nogach.
 • Kwi
  18

  Restauracja w Bossanova przyciąga klasyczną elegancją

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  restauracja
  Wrocław, jako miasto bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym i jednocześnie uniwersyteckie, dysponuje świetną bazę pod rozwój bogatej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.
 • Kwi
  17

  Fajne regiony na Słowacji i Węgrzech

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Węgry Budapeszt
  Słowacja oraz Węgry są bardzo ładnymi krajami. I chociaż tak naprawdę na Ziemi generalnie autentycznie wszystkie państwa mają turystom sporo do zaoferowania, to prawda jest taka, że w sumie Słowacy oraz Węgrzy naprawdę powinni być bardzo dumni z własnego kraju. Dużym atutem tych miejsc jest to, akurat z polskiego punktu widzenia, że naprawdę są bardzo blisko nas. Zwłaszcza mieszkańcy południowej części Polski nie mają daleko. Zatem: w jaki sposób zorganizować sobie niezapomnianą wycieczkę po Słowacji bądź Węgrzech? Na początek warto spojrzeć na Słowację.
 • Kwi
  13

  Sposób na oryginalne wczasy – czarujące Wyspy Karaibskie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Karaiby
  Dużo osób marzy o niebanalnym urlopie spędzonym w niecodziennym miejscu, jakie urzeknie wspaniałym klimatem i autentyczną egzotyką. Takie wczasy mogą – w zależności od miejsc i preferencji – przynieść zarówno powiew nowości , a także przygodę, jak i wspaniały relaks; oba rodzaje rozrywki sprzyjają w oderwaniu się od codziennych nużących spraw. Spośród dużej ilości licznych miejsc da się wybrać dużo odległych krain, mimo to obecnie doskonałym wyborem są Wyspy Karaibskie – mają ogrom zalet, jakie wyróżniają ten uroczy archipelag wśród kolejnych prawdopodobnych miejsc na wycieczkę.
 • Kwi
  13

  Dobierz najlepszą odzież w góry

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  góry, tatry
  W naszym kraju mieszka jakieś kilka milionów tych osób, które kochają łażenie po górach. To tak naprawdę stosunkowo mało, ale należy zwrócić uwagę, że w zasadzie niewielka część Polaków ma praktycznie nieograniczony dostęp do gór. Wiadoma sytuacja – mieszkańcy Lublina, Warszawy czy nawet Opola albo Katowic nie mogą wyskoczyć po pracy na stok. Na przykład ktoś kto szczęśliwie zamieszkuje Szczyrk i inne piękne położone w górach miasteczka ma o wiele więcej alternatyw. Choć na szczęście szybko wzrasta znaczenie sportów zimowych – np. warszawiacy z wielką chęcią jeżdżą w góry. To świetnie: góry są urokliwe, sprawiają sporo frajdy.
 • Kwi
  12

  Żyłeś za granicą? Przejrzyj nasz artykuł – być może należy Ci się zwrot niepotrzebnie opłaconego za granicą podatku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  zwrot podatku
  W obecnych czasach właściwie nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że ktoś pracuje za granicą. Nie da się zaprzeczyć, że perspektywy finansowe w naszym państwie, zwłaszcza w odniesieniu do młodych osób, nie są zbyt różowe. Nic więc nadzwyczajnego w tym, że dużo młodych ludzi decyduje się na wyjazd do innego kraju i pracę za granicą. To znakomity pomysł na zgromadzenie sporej sumy oszczędności, a w dodatku na polepszenie swoich umiejętności lingwistycznych.
 • Kwi
  10

  Czy warto wyruszyć na wczasy do Zakopanego?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Apartamenty Gustaw
  Każdy człowiek, który jest zapracowany, zasługuje na wczasy. Jest to normalna kolej rzeczy, że po dużym wysiłku trzeba wypocząć w odpowiednim miejscu. Jedni wybierają krajobraz morski, inni wolą szczyty gór. Entuzjaści wypoczynku nad morzem dowodzą, że na plaży człowiek lepiej zregeneruje siły, gdyż może wylegiwać się na plaży.
 • Kwi
  08

  Południe naszego kraju jest bardzo pięknym regionem, gdzie bez problemu możemy pojechać na weekend lub dłuższy urlop

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wiedza
  Urzekająca przyroda, lasy oraz góry; pyszne dania i sympatyczni ludzie – to wszystko możne przyciągać wszystkich na południe Polski – nie tylko naszych rodaków, ale również obcokrajowców.
  Jeśli pragniecie wyprawiać cyklicznie swoje maluchy na obozy jeździeckie to okolice Limanowej posiadają rewelacyjną do tego bazę.
 • Kwi
  08

  Urlop dla wielbicieli wypoczywania nad polskim morzem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Gorące wakacje
  Po długotrwałej i męczącej zimie z niecierpliwością wypatrujemy okresu wakacyjnego. Rozmarzają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok pilnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w zatłoczonych miejscach pracy. Co raz cieplejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia myślimy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonym, przeglądamy broszury biur wczasowych i planujemy wspaniały wyjazd.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.