ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Lipiec, 2019

 • Lip
  18

  Wakacje pełne wrażeń w Chorwacji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  morze
  Prawdopodobnie każdy z nas marzy o tym aby zobaczyć kawałek świata. Podróże zagraniczne są wspaniałą atrakcją dla osób zainteresowanych innymi kulturami, dla osób chcących poznać historię, interesujące smaki, ciekawych ludzi. Nie musimy wcale wydawać ogromnych pieniędzy, żeby takie marzenia realizować. Obecnie biura podróży proponują nam wyjazdy w niezwykle interesujące miejsca, w bardzo przyzwoitych cenach. Coraz bardziej popularne są wyjazdy do Chorwacji.
 • Lip
  17

  Wypożyczamy samochody – gdzie jest najtaniej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  auto miejskie
  Egzystowanie bez samochodu jest w obecnych czasach wręcz niemożliwe. Niesłychanie trudno sobie przedstawić codzienne życie bez tego pojazdu. Od czasów, gdy tylko zrobiono prototyp samochodu, wynalazek ten okazał się przedmiotem pożądania milionów ludzi na całym świecie.
 • Lip
  16

  A może wypad firmowy nad polskie morze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Spotkanie, zebranie

  Czy ciągły kryzys spowodował, że to koniec aż tak regularnych wyjazdów pracowniczych do chociażby trójmiejskiego Sopotu? W sumie ciężko myśleć, iż w akurat w przypadku naszego kraju aż tak wielce widać znaczne spowolnienie gospodarcze. Jakby nie patrzeć jesteśmy raczej nietypową gospodarką, a więc można śmiało powiedzieć, że jeśli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, w sumie jest lepiej, aniżeli przed kilkoma laty.

 • Lip
  16

  Majorka i Tajlandia – świetne miejsca na spędzenie miłych wakacji.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  plaża w Hiszpanii

  Majorka i Tajlandia to dwa świetne miejsca stanowiące gwarancję dobrego wypoczynku. Niezapomniane chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, odważni poszukiwacze wrażeń, jak i wielbiciele dyskotek i pysznej zabawy. Zarówno Majorka, jak i Tajlandia są miejscami gdzie zwiedzić można wspaniałe zabytki, odpocząć na piaszczystych plażach i kosztować wytworne specjały.

 • Lip
  16

  Egzotyczne kierunki na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  indie, egzotyczne
  Każdego roku, w czasie wakacji poszukujemy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków podróży. Oczywiście, Egipt albo Turcja wciąż cieszą się zainteresowaniem, jednak dużo atrakcyjniejsze wydają się choćby wycieczki do Chin. Najczęściej długie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy powoli także spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.
 • Lip
  15

  Gdzie dobrze będzie bawić się na Sylwestra 2013?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Już teraz powinno się zaplanować sylwestra i wybrać najfajniejsze oferty! W tym roku bardzo często poszukiwany jest Sylwester w Karpaczu lub nastrojowy sylwester we dwoje. Jedno jest pewne – na przywitanie Nowego Roku ruszamy w Polskę i odstępujemy od wyjazdów do ciepłych krajów oraz dalekich wypraw!
 • Lip
  15

  Ślub jak z marzeń? Wyłącznie w mieście Brzezina

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
  Nie warto zawsze wybierać typowe szlaki i stracić piękne widoki, jadąc autostradą, można zaplanować trasę do Krakowa całkiem niecodziennie i w pewnym sensie okrężnie. To idealny sposób, żeby ujrzeć nieznane krajobrazy.
 • Lip
  14

  Wybierz miejsce urlopu kraj jakim jest Sri Lanka – wycieczki w w ten rejon świata cieszą się z każdym rokiem coraz większym powodzeniem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  architektura Sri Lanki
  Marzą Ci się wakacje spędzone w cudownym, malowniczym miejscu, gdzie nieustannie jest ciepło, a zagłębiając się w głąb lądu można natknąć się na dzikie stworzenia takie jak słonie, krokodyle czy jadowite węże? Jeśli chcesz właśnie tego rodzaju egzotyczne wakacje, postaw na kraj jakim jest Sri Lanka, wycieczki w te okolice cieszą się bowiem każdego roku dużym powodzeniem.
 • Lip
  14

  Może odpoczynek w słonecznej Hiszpanii?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  egzotyczna plaża
  Gdy spytamy przechodnia o to, która wyspa na Starym Kontynencie jest praktycznie rajem, bardzo często usłyszymy, że niezwykła jest położona na terenie Hiszpanii Majorka.
 • Lip
  13

  Do Grecji na długi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  eccoholiday
  Wśród państw europejskich Grecja jest chętnie wybieranym miejscem, jeśli chodzi o letni wypoczynek. Dzieje się tak w dużej mierze ze względu na przyjemny klimat oraz piękne widoki Grecji. W jego obrębie znajdują się natomiast liczne wyspy, położone w obrębie kilku archipelagów. Wyspy greckie są ogromną atrakcją turystyczną, zwłaszcza wykorzystywaną w celu spędzania wolnego czasu. Są one różnej wielkości i o zróżnicowanych terenach. Niektóre z wysp są tak niepodstępne, że nie są wykorzystywane w charakterze miejsc turystycznych. Inne natomiast co roku przyciągają duże ilości przyjezdnych, pragnących odbyć wczasy w pięknej okolicy.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.