ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Wrzesień, 2019

 • Wrz
  27

  Może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Spotkanie, zebranie
  Czy ciągły kryzys sprawił, że to koniec tak częstych wyjazdów pracowniczych do chociażby trójmiejskiego Sopotu? Tak naprawdę trudno rozumować, iż w przypadku Polski aż tak wielce można dostrzec wielkie spowolnienie gospodarcze. Mimo wszystko jesteśmy stosunkowo nietypową gospodarką, zatem można w sumie powiedzieć, że jeżeli w grę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest sporo lepiej, aniżeli kilka lat temu.
 • Wrz
  26

  Możliwości noclegu w okolicach Białce Tatrzańskiej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Śnieżka
  Ruszając na urlop w pobliskie góry, należy uprzednio znaleźć nocleg na określony czas. Biorąc pod uwagę niedrogie oraz komfortowe noclegi Murzasichle jako wieś na Podhalu cieszy się niemałą popularnością wśród przyjeżdżających. Znajduje się w gminie Poronin w województwie małopolskim. Urokliwa miejscowość sprzyja przyjemnemu spędzaniu urlopu w górach, gdzie powietrze jest świeże, natomiast wieczory pełne magii. Ponadto ciężko spotkać na ulicach mnóstwo turystów, to znaczy jest to doskonała możliwość dla osób chcących odpocząć.
 • Wrz
  25

  Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje – Krynica Morska

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Plaża i morze, Krynica Morska
  Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna leżąca na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wczasy 2014.
 • Wrz
  24

  Tajlandia i Kuba – a więc, wycieczki i wczasy poza obszarami Polski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel
  Uwielbiasz zajeżdżać na wycieczki? Chcielibyśmy zaprosić na wycieczkę na wyspę Kubę, w której z pewnością milutka spędzisz czas! A być może rozmyślasz nad podróżowaniem do Tajlandii, jednak nie masz pojęcia, w jakim okresie jest najwspanialszy czas, aby się tam udać? W naszym felietonie po opowiadamy Ci trochę o tym lokalizacja, i samiutki zdecydujesz!
  Choć w danej chwili mamy jeszcze zimę, to biura podróży nie obijają się, zachęcając nasze osoby na wykupienie wycieczek czy wczasów.
 • Wrz
  23

  Majorka i Tajlandia – świetne miejsca na spędzenie miłych wakacji.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  plaża w Hiszpanii

  Majorka i Tajlandia to dwa świetne miejsca będące gwarancją udanego wypoczynku. Cudowne chwile przeżyją tam zarówno osoby pragnące wypocząć w rodzinnym gronie, śmiali poszukiwacze przygód, jak i amatorzy klubów i pysznej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami gdzie zobaczyć można wspaniałe zabytki, wypocząć na piaszczystych plażach i kosztować wyszukane smakołyki.

 • Wrz
  23

  Najciekawsze destynacje na wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Katedra w Hiszpanii
  Warto zawsze mieć w zanadrzu zorganizowany wyjazd wakacyjny, bo znane są co roku historie odnośnie niewypału spontanicznej wycieczki. Costa del Sol może się okazać strzałem w dziesiątkę, nie tylko, biorąc pod uwagę zadowolenie partnera i partnerki, jednak stanowi także znakomitą destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swym zasięgiem obejmuje także wybrzeże śródziemnomorskie, a dokładnie znajduje się między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.
 • Wrz
  20

  W jaki sposób sporo taniej przemieszczać się po obszarze Europy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bus, podróżowanie
  W tym artykule zostaną omówione najistotniejsze metody podróżowania po Starym Kontynencie. Czyli jak szybko, wygodnie, bezproblemowo, a na dodatek względnie niedrogo poruszać się po tym jakże ładnym kontynencie?
 • Wrz
  18

  Co można zobaczyć wyjeżdżając na różne wyprawy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ocean
  Aktualnie możemy podróżować samolotem, pociągiem albo statkiem. Wariant środka transportu jest zależny między innymi od miejsca, w jakie pragniemy pojechać.
  Biura podróży proponują nam wycieczki objazdowe np. po niemalże całym świecie.
 • Wrz
  18

  Co należy brać pod uwagę organizując spotkanie firmowe we Wrocławiu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Wypożyczalnia samochodów
  Spotkania firmowe to nieodłączny element funkcjonowania firmy. Czasami niezbędne są rozmowy, kolejnym razem wyjazdy motywacyjne bądź na wykłady, w zależności od aktualnych potrzeb. Jeśli masz w planach imprezę albo spotkanie firmowe we Wrocławiu, powinieneś dowiedzieć się, co brać pod uwagę, aby wszystko szkło według planów. Po pierwsze znajdź wcześniej hotel.
 • Wrz
  13

  Czy Ty też masz chęć na weekendowy wypad z miasta? Masz swoje ulubione miejsca czy stale ich szukasz? Sprawdź naszą propozycję

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nad wodą w Ciechocinku
  Jak mieszkanie w ogromnym ośrodku miejskim jest w stanie wymęczyć i zniechęcić do wszystkiego wiedzą najlepiej żyjące tam na stałe osoby. Nie tylko denerwujące jest to, iż każdego dnia dokucza hałas, to dochodzi do tego smród spalin, trudności spowodowane na przykład robotami drogowymi czy inne miejskie zakłócenia. Chciałoby się powiedzieć, że wielkie ośrodki miejskie są optymalne do pracy, do załatwiania rożnych spraw, jednocześnie, kiedy pojawia się czas na odpoczynek wiele osób ucieka najdalej, jak może. Byleby jak najdalej od miasta. Też jesteś w tej grupie?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.