ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Październik, 2019

 • Paź
  30

  Porównujmy inne możliwości

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje w grecji
  Niejednokrotnie dzieje się tak, że ktoś zakłada wakacje tylko i wyłącznie w swoim państwie, gdyż zdaje sobie sprawę jak sporo świetnych atrakcji tu na niego czeka i równocześnie uważa, że taki wyjazd jest sporo korzystniejszy. Prawda jednak jest taka, że czasem możemy natrafić na niesamowicie fajne zagraniczne podróże, które nie tylko są niekosztowne, ale również oferują mnóstwo ciekawych propozycji, przez co mamy możliwość porównać to co przedstawia nam nasz kraj, z tym co proponują nam inne państwa.
 • Paź
  26

  Gdy pragniesz następny urlop spędzić rzeczywiście niezwykle, odważ się w podróż egzotyczną

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Last minute Turcja
  Dla wielu osób wakacje stają się wspaniałą okazją do zwiedzania oraz poznawania świata. W większości wypadków turyści decydują się jednakże na bliskie wycieczki albo jeżdżą do popularnych kurortów. Jeżeli jednak pragnie się ujrzeć niezwykłe miejsca, warto zdecydować się na ekskluzywne wakacje w odległej części świata.
 • Paź
  26

  Jakim sposobem zorganizować udaną wyprawę?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nowoczesny autokar
  Organizowanie jakichkolwiek wycieczek dla większej grupy osób praktycznie w żadnym przypadku nie jest niczym łatwym, ale z drugiej strony przed taką koniecznością od czasu do czasu może stawać bardzo wielu ludzi. Bez wątpienia przekonały się o tym osoby pracujące przykładowo jako nauczyciele w szkołach, ale jest to rzecz jasna tylko przykład, ponieważ wycieczki takie są regularnie organizowane w wielu rozmaitych miejscach.
 • Paź
  26

  Ciekawy urlop nad morzem – nie tylko plaża

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  plaża w Międzyzdrojach
  plaża w Międzyzdrojach
  Autor: unukorno
  Źródło: http://www.flickr.com/
  Już niebawem zacznie się okres urlopowy. Na ten okres wyczekujemy z niecierpliwością okrągły rok.Czujemy się już znużeni znojną, codzienną pracą i zasługujemy na porządny wypoczynek. Rodacy mają swoje ukochane kierunki na wyjazd. Od dawna popularne są takie kierunki jak: słoneczna Hiszpania, zabytkowe Włochy, czy tropikalna Tunezja. Wakacje za granicą to przede wszystkim pewność udanej aury.
 • Paź
  24

  Do Grecji na długi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  eccoholiday
  Pośród krajów Europy Grecja jest często wybieraną lokalizacją, jeśli chodzi o letni wypoczynek. Jest tak w dużej mierze z uwagi na korzystny klimat oraz urokliwe krajobrazy tego kraju. W jego granicach są z kolei różnorodne wyspy, pogrupowane w kilka archipelagów. Wyspy greckie są ogromną atrakcją turystyczną, szczególnie wykorzystywaną w celach wypoczynkowych. Są one różnych rozmiarów i o zróżnicowanych terenach. Niektóre wyspy są na tyle trudno dostępne, że nie są wykorzystywane w charakterze miejsc turystycznych. Inne natomiast co roku wabią duże ilości wczasowiczów, pragnących odbyć wczasy w malowniczej okolicy.
 • Paź
  24

  Zagraniczny wyjazd na wypoczynek dobrze nam zrobi

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  bułgarskie morze
  Państwo takie jak Bułgaria cieszy się nie od dzisiaj dużą popularnością nie tylko wśród naszych rodaków potrzebujących czystej oraz ciepłej wody i słonecznej pogody. Wśród turystów z całej Europy pojawia się spore zainteresowanie najpopularniejszymi kurortami z Bułgarii, gdzie są wciągle bardzo atrakcyjne ceny. Atrakcyjne wakacje, choć od zaraz, to szczególnie kusząca oferta. Ofert systematycznie przybywa, dzięki czemu dostosować można tę idealną dla siebie i swojego partnera. Najniższe ceny zachęcają do rezerwowania wczasów już dziś.
 • Paź
  24

  Wczasy w Turcji – oczywiście za niewielkie pieniądze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Turcja
  Turcja to piękny kraj, który w ostatnim czasie błyskawicznie się rozwija, tak naprawdę przeistacza się w prawdziwą potęgę. Jednak może zostawmy tematy gospodarczo-polityczne, pewnie statystycznego turystę mało one obchodzą… Zastanówmy się, czy wczasy w turcji są warte naszej uwagi. Czy z pewnością Turcja jest takim miejscem, które gwarantuje nam odpoczynek? Z pewnością tak! Przecież można śmiało powiedzieć, iż Turcja to kraj, który należy do najładniejszych na świecie. Takie jest przynajmniej moje zdanie – w sumie akceptują je nie tylko Turcy.
 • Paź
  24

  Grecja i Cypr najbardziej atrakcyjnymi krajami wakacyjnych wyjazdów w 2014 roku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wakacje w ciepłych krajach
  Ci, którzy chcą wybrać się na wakacje i nie mają jeszcze pewnych planów wakacyjnych, mogą jeszcze skorzystać z ofert biur podróży w swym mieście i nie tylko. Dopracowane oferty i jedynie stuprocentowo dopracowane propozycje, jakie znaleźć można już dziś zarówno w biurach na miejscu, jak i na stronach www, gwarantują bezgraniczne możliwości. Jeśli chodzi o wakacje w państwie takim jak Grecja 2013 rok zapewnia wiele atrakcji i późniejszych rewelacyjnych wspomnień. Zdecyduj się na kraje śródziemnomorskie i ciesz się wakacjami marzeń.
 • Paź
  24

  W jakie miejsce wyjechać na wakacje tego lata?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Praca w sezonie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak można się skoncentrować na codziennych obowiązkach, kiedy za oknem króluje taka słoneczna aura? Ale kiedy tylko mamy okazję, odrywamy się od naszych zajęć i marzymy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma ukryte w najgłębszej szufladzie kolorowe katalogi biur podróży i kiedy nikt nas nie widzi, z uśmiechem na twarzy je oglądamy, poszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.
 • Paź
  15

  Europejskie miasta warte rekomenadcji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hiszpania - miasto
  Wybory zachęconych zwiedzaniem europejskich miast turystów nie zawsze są trafione. Piszą oni o tym namiętnie na stronach www poświęconych tej tematyce. Rewelacyjne możliwości wyboru robią wrażenie, ale jeszcze większe emocje wzbudzają zamieszczane wraz z podpisem zdjęcia pasjonatów. Propozycji na rynku nieustannie przybywa, dlatego rekomendowane jest zastanowić się, na co sami chcielibyśmy się zdecydować. Nierzadko o ten wybór trudno, dlatego wielu zainteresowanych ofertami układa sobie w głowie plan wycieczek, co sukcesywnie realizuje.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.