ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum listopad, 2019

 • lis
  24

  Rekomendowane lokalizacja na wczasy jednakowo samemu jak i z rodziną

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Gdy czas wolnego dla dorosłego skraca się z dwóch miesięcy do jedynie dwóch tygodni, wybranie dobrego miejsca na wypoczynek nabiera zasadniczego znaczenia.
  Aktualnie w okresie letnim wbrew panującemu przekonaniu urlopowicze wcale tłumnie nie wyjeżdżają za granicę.
 • lis
  14

  Podróżowanie last minute – plusy i minusy. Wczasy dla odważnych.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróże w trybie last minute stały się w pewnym momencie bardzo modne, a agencje turystyczne ścigały się w tworzeniu kolorowych i kuszących ofert tego rodzaju. Dla sporej ilości osób to jedyna okazja, żeby wybrać się na wymarzone wczasy, za cenę, która nie przerasta możliwości domowego budżetu i nie spłucze konta rodziny na najbliższe parę miesięcy.
 • lis
  14

  Oferty wyjazdów Kuba, Tajlandia, Malediwy

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Mnóstwo biur turystycznych – w sieci oraz biur miejscowych – daje do wyboru różne wycieczki do ciekawych miast oraz kurortów. De facto wyszukać można opcje wypraw do każdego miejsca na świecie. Boskie podróże mogą stanowić pamiętną przygodę, natomiast Malediwy wczasy życia. Ocean Indyjski ze swą specyfiką zapewnia dużo interesujących miejsc, zarówno do odwiedzenia, jak i lepszego ich poznania. Liczne palmy, przejrzysta woda, zieleń, lagunowe plaże oraz jasny piasek…
 • lis
  14

  Odkryj czar Indii- ciekawy kierunek wyjątkowych wczasów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Większość z nas przygotowując każdego roku swój urlop koncentruje się przede wszystkim na nieco bliższych regonach. Wybieramy się więc albo do Polski albo też do jakichkolwiek innych europejskich krajów, co rzecz jasna jest rewelacyjną propozycją, bo faktycznie możemy tu znaleźć całe mnóstwo rozmaitych, bardzo interesujących miejsc. Z drugiej jednak strony należy wspomnieć o tym, że w ciągu ostatnich lat bilety lotnicze stały się już tak tanie, że praktycznie każdy z nas może wybrać się do nieco odleglejszych regionów, które na pewno będą w stanie zachwycić go swoją egzotyką oraz wyjątkowym klimatem, na który nie moglibyśmy raczej liczyć w naszych stronach.
 • lis
  14

  Zaplanuj, gdzie wyjedziesz na urlop z naszą pomocą

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wszyscy miewamy takie dni w życiu, gdy mamy wszystkiego serdecznie dosyć. Chętnie zostawilibyśmy wszystkie nasze zajęcia i wyjechali na koniec świata. Jest to na pewno wynik olbrzymiego zmęczenia. Zwykle nie oszczędzamy siebie w życiu codziennym. Cały czas dokądś pędzimy. Pożera nas wielki stres. Nie umiemy się odpowiednio zrelaksować. Nawet dni wolne od pracy nie przynoszą nam tak potrzebnego rozluźnienia.
 • lis
  09

  Oferty first minute- czym tak naprawdę jest, w jaki sposób je użytkować, i czy warto?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Biura podróży z rozpoczęciem sezonu urlopowego szturmują nas i kuszą z każdej strony atrakcyjnymi ofertami first minute. Zostaliśmy przyzwyczajeni już do kupowania last minute, rozumiemy dlaczego warto niekiedy wybrać taką ofertę- głównie dzięki niej zyskujemy tańszy wyjazd na wczasy, lecz kosztem komponowania najróżniejszych elementów wyjazdu- najzwyczajniej bierzemy co zostało. A decyzję należy podjąć szybko, bo nieraz oferty last minute dotyczą wyjazdu w ciagu dwóch, trzech dni. W podządku, a jak działają oferty first minute?
 • lis
  08

  W okresie letnim poza kosmetykami, które stosowane są na co dzień, duża liczba pań zaczyna myśleć także nad innymi środkami

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Lato jest bardzo charakterystycznym czasem pod różnymi względami. Przede wszystkim czas letni to podwyższone temperatury, dni czasami wręcz upalne. Lato kojarzony jest też z wakacjami, czyli z czasem, w którym można odpocząć. Czas ten może być też przeznaczany na lepszą dbałość o stan zdrowia i urodę. Zaleca się, by w tym okresie stosować mniej kosmetyków kolorowych, a więc takich jak między innymi cienie do powiek czy ciężkie fluidy.
 • lis
  07

  Jak dzisiaj można bez trudu zorganizować w Polsce odprężający wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  na dodatek zwiedzić całkiem interesujące miejsca?
  Dziś większość z nas żyje naprawdę dosyć szybko, więc nie można się dziwić, że niekiedy jesteśmy zestresowani, zmęczeni oraz w końcu nie mamy na nic siły.
 • lis
  07

  Wycieczki na costa brava na najbliższe wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Idea wyjazdów urlopowych najczęściej pojawia się bardzo spontanicznie. Nie ma w tym nic negatywnego, gdyż to właśnie tego rodzaju wyjazdy wspomina się później szczególnie często oraz najchętniej. Wyjazdy z bliskimi jednak muszą być bardziej zorganizowane, choćby ze względu na opcje dobrania odpowiedniego hotelu oraz opcji dojazdu.
 • lis
  06

  Ciekawe dni wolne w mieście! Na co patrzeć?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Upragnione wakacje w końcu przyszły. Nasze pociechy wyczekiwały na ten ostatni dzwonek jak na wybawienie. Przecież pracowały w pocie czoła cały rok. Dzielnie robiły zadania domowe, pisały kartkówki, biły się o najlepsze oceny. Często też pomagały nam w domowych obowiązkach. Nie mamy wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.