ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Grudzień, 2019

 • Gru
  31

  Czemu warto korzystać z tanich lotów? Co dzięki temu zyskujemy? W jaki sposób odnaleźć taką ofertę?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Trudno znieść myśl o życiu bez wakacyjnych wyjazdów. Każdy z nas czeka na nie z utęsknieniem, bo dzięki nim można odpocząć i nabrać większej energii do działania. W jakie miejsce jednak się najlepiej wybrać? To już oczywiście zależy od tego, jakie mamy preferencje, na pewno jednak opłaca się korzystać z atrakcyjnych cen biletów lotniczych.
 • Gru
  31

  Wyjazd na wakacje to każdorazowo duże przedsięwzięcie dla chyba wszystkich członków rodziny

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  dziecko bawiące się maskotką
  Przecież należy się na ten długi pobyt w innym miejscu porządnie zapakować. Zabranie zbyt dużej liczby ekwipunku nie wchodzi w grę, jeśli do dyspozycji będzie niewielkie auto. W takim przypadku trzeba się skoncentrować na zapakowaniu jedynie najbardziej potrzebnych rzeczy. Zaliczają się do nich na pewno ubrania poszczególnych członków rodziny, toaletowe przybory oraz osobiste drobiazgi każdego z członków rodziny. To w zasadzie absolutne minimum, potrzebne w każdym miejscu poza domem.
 • Gru
  31

  Nie musimy zostać w domu – zorganizujmy sobie interesujący wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wycieczka
  Jeśli zamarzy nam się wspaniały wyjazd na wakacje, to na pewno nie zostaje nam nic kolejnego, jak po prostu go zorganizować. I tak właśnie przez to mamy szanse zasiąść przed komputerem oraz zająć się wyszukiwaniem najciekawszych miejsc w naszym kraju. Ma szanse się okazać, że poszukując noclegu w górach odnajdziemy tam wiele niesamowitych i równocześnie pięknych propozycji, że ciężko będzie nam się zdecydować na tą najwspanialszą, nie mniej z pewnością coś dla siebie wybierzemy.
 • Gru
  31

  W jaki sposób owocnie wykorzystać czas wolny w jednym z najpiękniejszych miejscowości w Polsce?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wrocław
  Większe polskie miasta są często i chętnie wybierane na wyjazdy przez turystów z Polski i zagranicy. Szczególnie lubiane są takie miejsca, które posiadają ciekawą historię znajdującą odbicie w różnorodnych zabytkach. Na terenie Polski pod tym względem na pewno prym wiedzie Kraków, który jest zwiedzany przez bardzo wielu przyjezdnych. Bardzo w tyle jednak nie pozostaje stolica Dolnego Śląska. Miasto to jest słynne także z dużej liczby zabytków architektury, przykładowo wielkiego Rynku z rozpoznawalnym ratuszem.
 • Gru
  30

  Wrocław nietypowo

  Kategoria: Bez kategorii
  wakacje - obrazeczek
   Wrocław nie bez kozery uważany jest za jedno z najpiękniejszych polskich miast. Przepiękna starówka to punkt obowiązkowy praktycznie każdej wycieczki do Wrocławia. Warto nadmienić, że jest to jedno z niewielu miast na świecie, które potrafi zachwycić przyjezdnych nawet dworcem kolejowym, zbudowanym w neogotyckim stylu.
 • Gru
  29

  Sprawdź w jaki sposób możesz wykupić naprawdę atrakcyjną wycieczkę za małe pieniądze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Samolot, lotnisko
  Obecnie mieszkańcy Polski mogą – jak pokazują najświeższe statystki – zdecydowanie częściej pozwolić sobie na wakacyjne podróże niż jeszcze na początku lat 90. Czy w latach wcześniejszych. Spowodowane jest to faktem, że rośnie poziom życia mieszkańców, ale też wynika to z tego, że każdego roku powstają kolejne biura podróży, które prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszych ofert, tak, że dziś już nikogo nie dziwi możliwość wyjazdu nawet na parę dni w dalekie egzotyczne kraje za nieduże pieniądze.
 • Gru
  28

  Gdzie wybieracie się w tym roku na wakacje? Mamy dla Was garść propozycji!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  strona
  Zaplanowanie wakacji to w wielu polskich rodzinach właściwie jedno z najpoważniejszych zadań, przed którymi stają dorośli każdego roku. Jeśli macie dzieci, wtedy zadanie jest oczywiście trudniejsze, bowiem czeka Was sporo ograniczeń.
 • Gru
  26

  Wypróbuj najlepsze w gąszczu wielu ofert wczasy dla dzieci i młodzieży

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  koń
  Obozy wakacyjne dla dzieci to idealny pomysł na aktywny wypoczynek. W dzisiejszych czasach wiele biur turystycznych oferuje ciekawe wyjazdy, połączone z różnymi aktywnościami. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez zakłady pracy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Najpopularniejsze lokalizacje, w których organizuje się obozy młodzieżowe to polskie góry lub Bałtyk.
 • Gru
  23

  Jantar – i niesamowita zagadka Bursztynowego Szlaku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  dzieci
  Jantar to wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, bowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, dorocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
 • Gru
  22

  Co zwiedzić w Wenezueli?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samoloty
  Obieżyświatów przyciągają tutaj nie wyłącznie uroki pięknych wybrzeży, ale także pejzaże, niespotykane w innych rejonach globu. Andyjskie wierchy na zachodzie, piaskowe wybrzeża nad Zatoką Maracaibo, dudniąca życiem stolica Caracas.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.