ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Styczeń, 2020

 • Sty
  29

  Jakie miejsce fajnie jest wybrać na wyprawę integracyjną?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wodospad, Bieszczady
  Wiele już historii znamy związanych z imprezami integracyjnymi. Dla wielu to czyste szaleństwo a dla drugich parę dni wyjętych z życia. Jednakże, jeśli zależy nam na tym by wyjazd integracyjny naprawdę była udana powinniśmy postawić na jakieś niesamowite miejsce. Dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się imprezy integracyjne Bieszczady. W górach nie da się nudzić i naprawdę wszyscy znajdzie tam rozrywkę dla siebie. Jeśli więc chcemy zrobić imprezę integracyjną dobrze sprawdzić ofert wśród bieszczadzkich hoteli itp..
 • Sty
  28

  Może krótki odpoczynek nad jeziorem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  spływy kajakowe
  To straszne, gdy w trakcie gorącego weekendu, przykładowo w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w orzeźwiającym miejscu, na nieszczęście musimy pracować albo po prostu siedzimy w mieście. A może by tak najzwyczajniej wyskoczyć na Mazury? Należy się pośpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, również wśród zagranicznych turystów, zatem bardzo możliwe, że za jakiś okres czasu Mazury, choć w dalszym ciągu ładne, niestety nie będą aż tak dziewicze, nieznane.
 • Sty
  26

  Dowiedz się gdzie najlepiej wybrać się latem nad polskie morze

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  plaża latem
  Morze Bałtyckie piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej wcześniej czy później doceni jego piękno. Prawda, można na krótki moment zdradzić polskie morze dla Morza Martwego, lecz Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Wspaniałe emocje, którego wyczekujemy cały rok – pierwszy spacer na plaże po przyjeździe.
 • Sty
  24

  Republika państwa Tureciego – a więć, kilka słów o państwie położonym i w Europie jak i w Azji

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  autobus w trasie
  Jak można prosto zauważyć patrząc na pisany dzisiaj temacik, naszym głównym zadaniem dzisiaj jest opis państwa nazywanego Turcją. Owe państwo leży w większej cząstce wewnątrz Azji na półwyspie nazywanym „Azja Mniejsza”, lecz jego pozostała część znajduje się wewnątrz naszej rodzinnej Europie, mając stolicę w Ankarze.
 • Sty
  24

  W jaki sposób wczasy odchudzające oddziałują na sukces odchudzania

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  strona
  Problem z nadwagą dotyczy już co drugiego człowieka. I nie ukrywając ciągle rośnie, spowodowane będzie to brakiem ruchu, ciągłym siedzeniem przed komputerem bądź telewizorem a przede wszystkim złymi nawykami żywieniowymi. Tymczasem można temu zaradzić. Podstawą będzie udać się do dietetyka, który oceni w jakiej fazie będzie konkretna osoba. Przede wszystkim przepisuje dietę i ćwiczenia.
 • Sty
  18

  Kraków, fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Samochód terenowy marki Ford
  Kraków uchodzi za najbardziej atrakcyjne z miast w kraju. Jego niezliczone zabytki i niepowtarzalna historia powodują, że miasto jest nadzwyczajnie atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, przez rok przyjeżdża spędzić tu urlop 7 do 8 mln turystów. Suma jest okazała, a mnóstwo turystów nie powinna się mylić. W takim razie co trzeba zobaczyć?
 • Sty
  15

  Jakie oferty może nam przedstawić hotel Kołobrzeg?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wyprawy
  Powinno się myśleć nad tym, w jakim miejscu chcemy wypoczywać, a także nad tym, jak długo ma trwać taki wyjazd. Ma szansę się okazać, że nawet parę dni będzie w stanie sporo odmienić w naszym podchodzeniu do życia i pomoże nam się zrelaksować.
 • Sty
  14

  Chcesz znaleźć apartament? Zanim podejmiesz decyzję sprawdź co radzimy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  apartament
  Każdy z nas marzy aby zamieszkać jak najpiękniej, gdyż wiadomo, że to nie tylko pokazuje nasz status finansowy pozostałym, ale przede wszystkim sprawia, iż sami się lepiej postrzegamy, bo nie ma nic cudowniejszego aniżeli możliwość mieszkania w cudownym środowisku. Teraz już właściwie wszystkie miasta oferują nam apartamenty, jednak jak wybrać te najwspanialsze, z których będziemy naprawdę zadowoleni?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.