ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Styczeń, 2020

 • Sty
  18

  Może krótki odpoczynek nad jeziorem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  spływy kajakowe
  To koszmarne, gdy w czasie letniego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast wypoczywać w miłym miejscu, niestety pracujemy lub po prostu siedzimy w domu. A może by tak najzwyczajniej wyskoczyć na Mazury? Należy się śpieszyć, bo rośnie moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród zagranicznych turystów, zatem bardzo realne, że za jakiś czas Mazury, choć w dalszym ciągu piękne, raczej nie będą tak dziewicze, nieznane.
 • Sty
  18

  Kraków, fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Samochód terenowy marki Ford
  Kraków uchodzi za najbardziej atrakcyjne z miast w kraju. Jego niezliczone zabytki i niepowtarzalna historia powodują, że miasto jest nadzwyczajnie atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, przez rok przyjeżdża spędzić tu urlop 7 do 8 mln turystów. Suma jest okazała, a mnóstwo turystów nie powinna się mylić. W takim razie co trzeba zobaczyć?
 • Sty
  18

  Tunezja – niezwykle dobre miejsce na wczasy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj szczególnie lubiany przez turystów, bo panują tam znakomite warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w bardzo dużo znakomitych miejsc, które prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, jakie posiadają bardzo interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zapoznać się z ich przeszłością.
 • Sty
  17

  Ubrania myśliwskie muszą być bardzo wytrzymałe

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  kwatery
  Gdy wybieramy się na polowanie, to musimy uzyskać świadomość, że jesteśmy do niego właściwie przygotowani i nawet długie oczekiwanie nie okaże się być dla nas nudne oraz trudne.
 • Sty
  17

  Loty czarterowe to interesująca propozycja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  samolot
  Gdy nie chcemy przepłacić za podróż, to bez wątpienia musimy sprawdzać propozycje na bilety lotnicze. Wtenczas możemy mieć świadomość, że uda nam się wyszukać ciekawą propozycję, a co więcej, że bez trudów dotrzemy w oznaczone miejsce.
 • Sty
  17

  Czy możemy zarobić na blogach podróżniczych? Czy jest to do zrobienia? Co najlepiej o tym wiedzieć?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Niemcy
  Podróżowanie już powoli jest sposobem na życie dla wielu osób. To co jeszcze niedawno wydawało się dość dziwne, a nawet niezbyt realne do zrealizowania, obecnie z całą mocą wdrażają w życie niektóre osoby. Podróżują wszędzie, tam gdzie trudno sobie wyobrazić, że można dotrzeć. Kiedyś nie było to takie oczywiste, tak więc śledziliśmy różnorodnych podróżników, jacy mieli swoje programy w telewizji. W dzisiejszych czasach liczne blogi podróżnicze potwierdzają, że każdy jest w stanie spróbować swoich sił.
 • Sty
  17

  Turystyczne walory niedocenianych dotychczas Kaszubów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kaszuby
  Kaszuby są takim regionem Polski, który z punktu turystycznego przez wiele lat był niezauważalny. W ostatnim czasie władze regionu robią co w ich mocy, by pokazać niebywałe piękno tegoż miejsca. Trzeba przyznać, że robią to coraz lepiej, ponieważ Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze globtroterów z Polski. Warto tu przyjeżdżać z paru powodów. Każdy zakątek tegoż regionu może urzec nas swoimi cudownymi krajobrazami.
 • Sty
  15

  Jakie oferty może nam przedstawić hotel Kołobrzeg?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wyprawy
  Powinno się myśleć nad tym, w jakim miejscu chcemy wypoczywać, a także nad tym, jak długo ma trwać taki wyjazd. Ma szansę się okazać, że nawet parę dni będzie w stanie sporo odmienić w naszym podchodzeniu do życia i pomoże nam się zrelaksować.
 • Sty
  15

  Czym cechują się Dźwirzyno oraz Krynica Morska dowiedziało się już sporo osób

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wybrzeże Bałtyku

  Wyjazd za miasto, na urlop, odzyskiwanie zagubionej gdzieś w biegu radości życia… To wszystko znajdziesz w pięknym mieście Krynica Morska, które znajduje się w województwie pomorskim. Miejsce zaciszne, lecz – paradoksalnie – także pełne rozrywki, z tego też powodu pewne jest, że każdy wyszuka właściwe aktywności dla siebie. Ciekawym pomysłem na wyjazd do innego niż zazwyczaj zakątku kraju przypasuje zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim, rodzinie albo przyjaciołom.

 • Sty
  15

  W jaki sposób spędzić wspaniale wczasy – z dziećmi?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Molo nad Bałtykiem
  Z tego co patrzę, bardzo często ludzie jadą na wczasy do chociażby Międzyzdrojów, a dzieci najzwyczajniej zostawiają u swoich rodziców. Jednak oczywiście bardzo często Polacy nie wyobrażają sobie urlopu bez swoich dzieciaków. To dodatkowy koszt, lecz i tak wakacje nad morzem z dziećmi są strzałem w dziesiątkę. Można śmiało powiedzieć, że wczasy z dziećmi mają nieco minusów, ale również nie są pozbawione atutów. Tak naprawdę tych drugich jest dużo więcej!
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.