ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum marzec, 2020

 • mar
  28

  Jak przenocować pracowników

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Niejednokrotnie ma miejsce sytuacja, że pracownicy z rozmaitych gałęzi przemysłu przenoszą się na jakiś czas poza własne miasto, bo tam czeka na nich praca. W określonym mieście muszą jednak jakoś spać. Do tego celu służą tak zwane kwatery robotnicze. Mają one rozmaite rodzaje. Kilkadziesiąt lat temu w każdej miejscowości funkcjonowały hotele robotnicze dla tych ludzi, którzy stale zameldowani byli w innym miejscu. Aktualnie takich hoteli jest niewiele lub zmieniane są w obiekty innego typu. Zainteresowanie kwaterami pracowniczymi jest bardzo duże. Można to stwierdzić na podstawie popularności hasła „kwatery pracownicze Wrocław” w Internecie.
 • mar
  18

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Mieszczuchy bardzo cenią sobie wypoczywanie na wsi. Nie tylko w trakcie urlopu spędzają w ten sposób wolny czas. W każdy dłuższy weekend i przerwy świąteczne urywają się z domu, wskakują w samochód lub pociąg, i szukają zapachu lasu, świergotu ptaków, chłodu wody, jednym zdaniem – ukojenia w przyrodzie.
 • mar
  13

  Tajlandia dla turystów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Propozycje turystyczne aktualnie niekoniecznie obejmują tylko oferty w Europie. Spragnieni doznań i interesujących emocji pasjonaci wycieczek w odległe kraje poszukują czegoś więcej. Wyjątkowe i niedrogie wycieczki do Tajlandii mogą zaoferować niezapomniane przeżycia, a także wiele atrakcji. Rozrywka na doskonałym poziomie, piękne, pełne uroku trasy zwiedzania, smaczne jedzenie oraz ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba ujrzeć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już dziś!
 • mar
  06

  W jaki sposób znaleźć niedrogie połączenia lotnicze?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  W dzisiejszych czasach podróżowanie stało się tak bardzo popularne i dostępne dla niemal wszystkich, że wcale nie dziwi nas, kiedy na portalach społecznościowych znajomi co chwilę meldują się w dalszych lub bliższych zakątkach świata.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.