ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Kwiecień, 2020

 • Kwi
  28

  Co tak naprawdę można robić interesującego w czasie zimowego urlopu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jazda na nartach
  Minimum tygodniowy wypoczynek w czasie śnieżnej zimy to coś niesamowitego. Zwłaszcza dużo powodów do satysfakcji mają te osoby, które uwielbiają sporty zimowe. Czyli najbardziej wspaniałym pomysłem dla pragnących odpocząć w trakcie przerwy zimowej są narty. Trzeba napisać, że jestem bardzo dużym fanem narciarstwa, wychodzę z założenia, iż tak naprawdę nie ma wielu bardziej fantastycznych form aktywności sportowej, niż narty góry. Te osoby, które myślą nieco inaczej zapewne w żadnym razie nie miały okazji uprawiać sportów zimowych!
 • Kwi
  24

  Urlop nad Bałtykiem bez tłoku – gdzie się kierować?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje - odbicie
  Urlop nad polskim morzem to każdego roku sztandarowy kierunek dla dziesiątek tysięcy wczasowiczów. Ciągle bardziej decydujemy się na krajowe plaże niż opcje zagraniczne.
 • Kwi
  24

  Udany wypoczynek na łonie natury

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Piknikowe wariacje na wakacje
  Kochamy lato za cudowną pogodę. Wreszcie możemy dużo czasu spędzić na świeżym powietrzu. Można poświęcić weekend, aby pojechać razem z całą rodzinką na łono natury. To idealna sposobność, aby odpowiednio odpocząć od szarej rzeczywistości.
 • Kwi
  23

  Bukowina Tatrzańska doskonałe miejsce na urlop

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Bukowina Tatrzańska, Tatry
  Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to znakomite miejsce do podziwiania majestatu Tatr – nic, zatem dziwnego, że każdego roku coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wakacje 2014, ferie i wakacje.
 • Kwi
  22

  Wypoczynek z dala od hałasu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Domki letniskowe
  Nie powinno nikogo zdumiewać, że nieraz każdy z nas ma chętkę zaszyć się w jakimkolwiek spokojnym i cichym miejscu, z dala od harmidru i codziennego rozgardiaszu. Uciekamy, bo pragniemy posiedzieć także czasami też trochę sam na sam ze sobą.
 • Kwi
  18

  Żyłeś za granicą? Przejrzyj nasz artykuł – być może należy Ci się zwrot niepotrzebnie opłaconego za granicą podatku

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  zwrot podatku
  W dzisiejszych czasach praktycznie nie ma nic dziwnego w tym, że ktoś pracuje za granicą. Nie da się zaprzeczyć, że perspektywy pieniężne w naszym państwie, szczególnie w odniesieniu do młodych ludzi, nie są zbyt ciekawe. Nic więc dziwnego w tym, że sporo młodych ludzi decyduje się na wyjazd do innego państwa i pracę za granicą. To rewelacyjny pomysł na zgromadzenie sporej sumy oszczędności, a dodatkowo na polepszenie własnych umiejętności językowych.
 • Kwi
  12

  Atrakcje turystyczne na Węgrzech

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok Budapesztu w nocy
  Czym zaskoczą nas Węgry, jeśli ruszymy tam na wycieczkę z najbliższymi, choćby kilkudniową? Patrząc na atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się dokładniej temu, do którego miasta najbardziej rekomenduje się się wybrać. Niewątpliwie wygrywa tę walkę Budapeszt, w jakim zachwyci nas nie jedynie centrum miasta, ale też rozliczne, niespotykane i przesiąknięte wyjątkową kulturą zabytki. Warte uwagi jest również jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
 • Kwi
  08

  Możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsca hotelowego

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  W stolicy Dolnego Śląska nie brak godnych rekomendacji hoteli oraz hosteli. Podróżujący często po naszym kraju przedsiębiorcy i biznesmeni mają swoje ulubione miejsca. Biorąc pod uwagę hotele Wrocław chwali się szczególnie komfortowymi miejscami noclegowymi. Zachowanie europejskich standardów i wyróżniający komfort to znaki typowe dla wrocławskich hoteli. Utrzymane w świetnej stylistyce zachęcają do kolejnych odwiedzin ludzi z całej Polski i nie jedynie.
 • Kwi
  01

  Dla rodzin z dziećmi przyszykowane są noclegi jantar

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  jantar
  Gdy chcemy mieć gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani z możliwości, która będzie nam oferowana, to musimy dokładnie powiedzieć czego chcemy oraz jak naszym zdaniem taka usługa ma być zrobiona. Dlatego właśnie powinniśmy zaznaczyć, czy chcemy by nocleg był w cichym miejscu, czy w samiutkim centrum miasta, w którym ciągle będzie ruch oraz gwar.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.