ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum maj, 2020

 • maj
  27

  Jak możemy ciekawie spędzić wolne chwile

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Nierzadko stało się tak, że zauważyliśmy okropną nudę. Istnieje wiele sposobów, by jej skutecznie zaradzić. Pod uwagę trzeba brać szczególnie dostępne na rynku atrakcje, ale nie ograniczać się tylko do nich. Wyjście na rower? Dlaczego nie, w końcu to pewien rodzaj aktywności fizycznej, której tak niezwykle naszemu społeczeństwu brakuje. W mieście raz na jakiś czas organizuje się biegi na orientację, które już do dziś zdążyły zdobyć spore grono entuzjastów.
 • maj
  23

  Które atrakcje oczekują na Ciebie we Wrocławiu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  może, jakie polskie miasto jest oficjalną Europejską Stolicą Kultury 2016? Nie jest to ani miasto stołeczne, miasto bawełny czy miasto Smoka Wawelskiego. Niniejszym miastem jest dolnośląskie miasto nad Odrą – Wrocław.
 • maj
  23

  Spędzając wakacje na Dolnym Śląsku nie wolno zapomnieć o tym, żeby zrobić zakupy we Wrocławiu100, albowiem nigdzie indziej nie spotkamy takich targowisk

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Wrocław jest doskonałym miasteczkiem do spędzenia wakacji letnich. Może to potwierdzić każdy rodowity obywatel oraz przyjezdny turysta. Gigantyczna ilość interesujących atrakcji, wyborne jedzonko oraz luksusowe hotele to to czego poszukujemy na przestrzeni urlopu.
 • maj
  18

  Polecane atrakcje turystyczne Gdańska

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Gdańsk to miejscowość o niesłychanie bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, było przyczyną do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu ważnych kontaktów zagranicznych, sporego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu wczasowiczów spędzających wczasy nad morzem Bałtyckim. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na szybki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest nadzwyczaj bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
 • maj
  13

  Wypożyczamy samochody – gdzie jest najtaniej

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Życie bez samochodu jest w obecnych czasach po prostu niemożliwe. Wyjątkowo trudno sobie wyobrazić codzienne życie bez tego pojazdu. Od czasów, gdy tylko zrobiono pierwszy model samochodu, wynalazek ten okazał się obiektem pożądania milionów ludzi na całym świecie.
 • maj
  07

  Wyprawa do miasta

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Lato już tuż tuż. Najwyższa pora, by zorganizować tegoroczny wczasy. Biura podróży kuszą nas przeróżnymi ofertami. Możemy przeżyć ten okres na gorącej plaży i pluskać się w cieplutkim morzu. Możemy również pojechać w wysokie góry i aktywnie wykorzystać swój urlop. Jednak na takie atrakcje potrzebujemy paru tygodni. A co, jeżeli nie posiadamy tyle czasu do dyspozycji?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.