ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum lipiec, 2020

 • lip
  31

  Urlop w Kołobrzegu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Północna cześć Polski i wybrzeże Morza Bałtyckiego bez wątpienia mogą być doskonałą propozycją dla każdego, kto tylko pragnie spędzić swoje wakacje w faktycznie ciekawej okolicy. Możemy się tu przede wszystkim spotkać z bardzo rozbudowaną bazą turystyczną, więc właściwie zawsze będziemy mogli spędzić swój czas w dokładnie takich warunkach, jakie tylko spełnią nasze wymagania. Dodatkowo nikomu nie trzeba chyba nawet mówić o tym, że dosłownie pod każdym możliwym względem region ten jest bardzo atrakcyjny dla każdego turysty.
 • lip
  30

  Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zachęcają

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Dla turystów potrzebujących emocji oraz coraz atrakcyjniejszych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek ciągle poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią kraju. Rewelacyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują podróżnikom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak pełne atrakcji, natomiast baza noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
 • lip
  29

  Szukasz niebanalnego sposobu na organizację weekendu? Wybierz spływ po rzece!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Aktywne przebywanie na świeżym powietrzu okazuje się bardzo ważne dla zdrowia i formy, jak także i dla humoru. Spływy kajakiem gwarantują możliwość połączenia ruchu z dobrą zabawą, a równocześnie pozwalają na podziwianie cudownych krajobrazów. To doprawdy doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu albo zorganizowanie jakiejś imprezy towarzyskiej.
 • lip
  27

  Jedziesz w góry? Kup profesjonalne buty trekkingowe.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Gdy nadchodzi w końcu czas urlopowy, zastanawiamy się, gdzie spędzić ten wolny czas. Statystyki różnych biur podróży przedstawiają, że w zimie ludzie wolą udawać się w góry. Jeżeli i Ty jedziesz w góry, w tym artykule uzyskasz informację, jakie rzeczy będą w trakcie urlopu nader pomocne.
 • lip
  16

  Czy w istocie można zwiedzać świat za małe pieniądze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Na starcie napiszmy jedno – w żadnym razie nie należy obawiać się latania. Każdego dnia na świecie giną tysiące osób w chociażby wypadkach na drodze – i tak zdecydowana większość ludzi nie boi poruszania się autem. Z lataniem samolotem powinno być identycznie. Oczywiście wypadki samolotowe mają miejsce, ale są bardzo rzadkie. Chociaż z pewnością są mocno medialne – to nie może dziwić, bo gdy już dochodzi do przykrego wypadku, zazwyczaj umiera wielu ludzi. Na szczęście liczba takich zdarzeń jest minimalna, zwłaszcza na europejskim niebie.
 • lip
  16

  Dobre oraz ciekawe oferty wycieczek do dalekich krain

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Republika Kuby to miejsce od lat lubiane przez wielu turystów i jest tak nie bez powodu – przyjemny nadmorski klimat, przeurocze i wygodne plaże, luksusowe hotele, apetyczna kuchnia oraz unikalne widoki sprawiają że jest to jedna z ulubionych miejscówek na podróż. Republika Kuby to miejsce w którym można odstresować się, poznawać mnóstwo interesujących informacji, zetknąć się z całkowicie odmienną kulturą , jak również skosztować wielu lokalnych specjałów.
 • lip
  08

  Urlop w górskim krajobrazie – cenne rady

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pobyt w górach kojarzy się głównie z aktywnymi formami spędzania wolnego czasu. Można zorganizować górską wycieczkę zarówno w lecie, w porze urlopów, jak i w zimie. Noclegi w górach oferowane są w wielu przypadkach niezależnie od pory roku. Ośrodków górskich w Europie jest niezwykle wiele. Podobnie w Polsce wybór jest bardzo szeroki, a ceny różnorodne. Również sposób spędzania wolnego czasu można dopasować do osobistych potrzeb.
 • lip
  06

  Karkonosze atrakcją dla rodziny

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży wyłącznie niewielka, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
 • lip
  04

  Nie musimy zajechać daleko

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pragniemy zwiedzić inne państwa, ale jednocześnie nie pragniemy wypadać z Europy, ponieważ obawiamy się, że wówczas będzie zbyt daleko, albo zwyczajnie boimy się, że będzie to dla nas zbyt duży przeskok kulturowy? Na szczęście jak się okazuje, również na Starym Kontynencie mamy szanse zwiedzić wiele ciekawych miejsc, gdzie na pewno wspaniale odpoczniemy, a co jednocześnie nie zrujnuje nam naszego portfela.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.