ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Sierpień, 2020

 • Sie
  31

  Wczasy na ostatnią chwilę – egzotyczne last minute

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  images
  Różnego typu oferty szczególnie ciekawych ofert wyjazdowych, często last minute, znaleźć można każdego roku pod koniec sezonu wakacyjnego. Osoby, które z rozmaitych przyczyn nie zdążyły jeszcze zorganizować sobie wakacji, mogą wszystko nadrobić oraz wyszukać spośród ofert tę dla siebie i swoich bliskich najatrakcyjniejszą. Zwracając uwagę na apartamenty w Szczecinie przyznać należy, że ceny wcale nie są tak wygórowane, jak mogłoby się wydawać. Sprawdźcie sami!
 • Sie
  29

  Czy bycie ratownikiem wodnym to odpowiedni pomysł?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratownik
  Praca na wakacje to bardzo dobra okazja na dosyć znaczny zarobek – zwłaszcza Niemcy, Anglia bądź Szwecja są tymi destynacjami, które dają niezłą kasę. Jednakowoż akurat w owym artykule nieco bardziej skupmy się na pracy w kraju. W końcu w Polsce także młodzi, uczniowie i studenci, są w stanie zarobić. W jakim miejscu? No a gdzie w lipcu i sierpniu jest największa ilość ludzi? Oczywiście w popularnych kurortach wypoczynkowych. Praca w chociażby Międzyzdrojach to okazja na zarobek, lecz także można wypocząć, zabawić się, pozwiedzać!
 • Sie
  28

  Czy należałoby w tej chwili inwestować pieniądze w nieruchomości?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hol w hotelu
  Posiadanie kolosalnych pieniędzy w obecnych czasach może napawać lękiem. Eksperci z dziedziny finansów biją na alarm, że ogromnymi krokami przychodzi do nas hiperinflacja. Pieniądze mogą w krótkim czasie stracić swą wartość. Toteż trzymanie ich na lokacie w banku nie koniecznie jest porządnym pomysłem. Powinno się się zastanowić nad innymi, alternatywnymi sposobami ich ulokowania. Niewątpliwie należałoby je ulokować w złoto czy srebro.
 • Sie
  27

  Może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Spotkanie, zebranie
  Czy nieustanny kryzys spowodował, że to już koniec tak regularnych wyjazdów pracowniczych do przykładowo trójmiejskiego Sopotu? Tak naprawdę ciężko rozumować, iż w przypadku Polski aż tak mocno można dostrzec wielkie spowolnienie ekonomiczne. Mimo wszystko jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, a więc można w sumie powiedzieć, że jeżeli w grę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest lepiej, aniżeli przed kilkoma laty.
 • Sie
  27

  W jaki sposób ciekawie spędzić urlop w tym roku?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  grecja, sanorini
  Z pewnością nie możemy się już doczekać wakacyjnego wyjazdu. Oczekujemy na wymarzone wakacje z niecierpliwością. Przez okrągły rok pracowicie wypełnialiśmy codzienne obowiązki. Ale pomału nasze siły się wyczerpują. Powinniśmy koniecznie naładować swoje akumulatory.
 • Sie
  25

  Innowacyjnie zaprojektowane gadżety, które z pewnością będą przydatne podczas powszedniego użytkowania.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Butelka z filtrem węglowym
  Modernistycznie projektowane przedmioty, które na pewno będą przydatne w trakcie powszedniego użytkowania to na ten przykład takie, z jakich bardzo chętnie skorzystają osoby, które wykonują konkretne czynności cyklicznie, jednak niekoniecznie pozostaje to czymś, co wykonują wszyscy.
 • Sie
  25

  Odszukaj swoje najlepsze miejsce na rodzinny wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wrocław
  Rodzinne wakacje w polskich górach to doskonały pomysł, do którego nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Wakacje to nie tylko czas na odpoczynek, lecz również okazja do spędzenia czasu ze swoja rodziną razem z najbliższymi. Na co dzień jesteśmy bowiem zestresowani i zajęci pracą, stąd nierzadko zbyt mało uwagi poświęcamy temu, co najważniejsze. Rodzinne wakacje to doskonały moment, by zacieśnić więzi.
 • Sie
  24

  Dokąd warto pojechać na wakacje i zobaczyć na terenie Polski?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Polska z całą pewnością jest krajem który ma do zaoferowania całe mnóstwo niezwykle ciekawych rzeczy absolutnie wszystkim turystom, którzy tylko zdecydują się na spędzenie tutaj swojego wolnego czasu. Znajduje się ona w końcu w bardzo ciekawym miejscu, zatem pod samym tylko względem geograficznym może wielokrotnie wprawiać nas w prawdziwych zachwyt.
 • Sie
  20

  Czy ciekawym miasteczkiem jest Kudowa Zdroj i co można zobaczyć w tamtym miejscu?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok na Tatrt
  W dzisiejszych czasach mamy tyle atrakcji podróżnych, że w każdy urlop moglibyśmy być gdzieś indziej. Czy jesteśmy pasjonatami Tatr, czy też kochamy morze, wszyscy odnajdziemy w należącym do nas państwie jakiekolwiek dobre stanowisko na odpoczynek.
 • Sie
  19

  Z jakich powodów opłaca się zarezerwować wyjazd na letni urlop first minute?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Egipt, wakacje w Egipcie
  W najmniej przyjaznych pogodowo miesiącach roku nostalgicznie oczekujemy na wiosnę i lato. Długie, pełne słońca dni wzbudzają energię do życia po pełnym obowiązków dniu i z miłą chęcią planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Pomimo za oknem jest jeszcze chłodno, szaro i posępnie jest to świetny czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.