ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Wrzesień, 2020

 • Wrz
  27

  Wynajem microbusów na wycieczki odległe rodzinne.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Zanosi się przepiękny majowy długi weekend. Nie wypada w tak doskonale zapowiadającą się pogodę zostać w czterech ścianach. Jeśli jest taka możliwość warto zgromadzić jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i ruszyć na wycieczkę przykładowo do Krakowa.
 • Wrz
  26

  Wyjazdy do Egiptu a zadowolenie podróżujących

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  morze w Bułgarii
  Egipt jako państwo turystyczne cieszy się powodzeniem wśród naszych rodaków nie od dziś. Wybierając ten kraj na wspólny wyjazd, czyli pełen relaks i zapomnienie o codziennych zmartwieniach oraz problemach, wybiera się pewną słoneczną pogodę. Kolejnym plusem Egiptu jest to, że można w łatwy oraz nadzwyczaj przyjemny sposób poznać sporo ważnych historycznie miejsc oraz zobaczyć piramidy, czyli jeden z cudów świata. Estetyczne napełnienie z wypoczynkiem mogą iść w parze.
 • Wrz
  26

  W jaki sposób odpocząć w polskich Tatrach?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tatry
  Nie uważasz, że nasze Tatry są trochę przereklamowane? Zatem myślimy tak samo – w dalszym ciągu kocham Tatry – nasze, chociaż słowackie także są fajne. I choć szwajcarskie Alpy pewnie są odrobinę bardziej magiczne, i tak z wielką chęcią odwiedzam Tatry. Jednakże nie preferuję tylko spacerów po górach. Uwielbiam również baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce dużo basenów termalnych. Pewnie z tej przyczyny, że UE daje dotacje… To chyba dobrze.
 • Wrz
  26

  Dokąd szczególnie warto wybrać się na wyjazd?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  termy
  W okresie zimy każdy z nas szuka dużych pokładów inspiracji na każdy kolejny dzień. Decydując się na miasto takie jak Białka Termy wskazywane są jako główna jego atrakcja. Mnogość rozrywek oraz znakomite ceny to coś, co zadziwi wielu. Przyjeżdżają tam także niezwykle chętnie goście z zagranicy, którzy są całkowicie usatysfakcjonowani tamtejszymi warunkami. W Białce znaleźć możemy nie jedynie luksus w samych Termach, jednak też ciekawe trasy na długie wędrówki. Jest to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu wśród naszych rodaków.
 • Wrz
  24

  Jakie obowiązki będziesz mieć jako rodzic dziecka przedszkolu oraz w szkole?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  podróż pociągiem
  Dzień, kiedy nasze dziecko idzie po raz pierwszy do przedszkola lub szkoły bez wątpienia zapisuje się w pamięci praktycznie każdego rodzica jako dzień wyjątkowy. Wtedy właściwie pierwszy raz zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasze dziecko się od nas stopniowo uniezależnia i staje się coraz mocniej samodzielne.
 • Wrz
  24

  Nowomodne, komfortowe i wytworne apartamenty w Zakopanem

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  apartament - wnętrze
  Zakopane to niezwykła miejscowość położona nieopodal Krakowa, którą z pewnością warto odwiedzić. Jeżeli jesteś pasjonatem górskich krajobrazów a do tej pory nie posiadałeś jeszcze możności zwiedzić Zakopanego to koniecznie musisz to nadrobić!
 • Wrz
  23

  Może czas spędzić niezapomniany weekend w położonej nad morzem miejscowości o nazwie Grzybowo?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje - płótno
  Nad morzem mamy możliwość wypoczywać w komfortowych domkach, jakie czekają na gości. Jeśli nie wiesz, w jakim miejscu spędzić miło urlop, może warto zastanowić się nad nadmorską miejscowością Grzybowo oraz właśnie w tamto miejsce pojechać na najbliższy weekend? Wspólnie z rodziną znajdź najlepszy nocleg i odpocznij nieco od miejskiego hałasu.
 • Wrz
  23

  W jaki sposób zachować nasze najlepsze wspomnienia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Sezon letni właśnie się rozpoczął. Mnóstwo osób niewątpliwie jedzie na upragnione wczasy. Rozmyślaliśmy o tej chwili okrągły rok, w czasie którego wytrwale wypełnialiśmy powszednie obowiązki. Po tak wyczerpującym maratonie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Wielu z nas chce spędzić wakacje w jakimś pięknym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam wiele ciekawych wycieczek. Mamy do wyboru mnóstwo fascynujących krain. Z takiej podróży zabierzemy nie tylko niesamowite wrażenia oraz pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczniła najprzyjemniejsze momenty na fotografiach.
 • Wrz
  22

  Porządny motel powinien mieć komfortowe meble

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel
  Hotel to przestrzeń, z której korzysta prawie każdy. W obecnych czasach hotele są oblegane przez cale rok, kiedyś najczęściej w sezonie. Dlatego tak istotne są meble hotelowe. Dobry hotel nie może pozwolić sobie na byle, jakie meble, jeśli chcemy przyciągnąć klientów musimy zadbać o to, by meble były jak najlepsze i by idealnie oddawały duszę hotelu, pomysł właściciela na jego odbiór wśród gości.
 • Wrz
  20

  Walory urlopu w górach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  gospodarka
  Wiesz, czemu warto wybrać się na wczasy w góry? Kiedy znajdujemy się powyżej 1000 m n.p.m. organizm wytwarza więcej krwinek czerwonych, rozszerzone naczynia krwionośne przyspieszają transport tlenu oraz składników odżywczych, poprawia się samopoczucie jak też forma.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.