ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum listopad, 2020

 • lis
  30

  Najwyższy czas na błogi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jeśli marzymy nam się wypoczynku w pięknym miejscu warto dostać się na Majorkę. To wyspa, od długiego już czasu oferuje wypoczynek na najlepszym poziomie. Wiele ludzi było na Majorce i ciągle tam powraca.
 • lis
  29

  Wczasy w górach – w jakie miejsce najlepiej się przejechać

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Ferie to czas w ciągu roku upragniony niemal przez wszystkich – niezależnie od wieku – wyczekują go zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Często zdarza się, że rozpoczynamy planowanie podroży z sporym wyprzedzeniem – tak aby mieć każdy krok dobrze opracowany.
  Zabierając się planowanie planu podroży, wypada zweryfikować najbardziej interesujące destynacje – nierzadko wybierane są te zlokalizowane zagranicą, jednak obecnie sporą popularnością cieszą się wycieczki do miejsc położonych w Polsce.
 • lis
  26

  Czy należałoby w tej chwili inwestować pieniądze w nieruchomości?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Posiadanie gigantycznych środków płatniczych w naszych czasach może napawać lękiem. Fachowcy z dziedziny finansów biją na alarm, że dużymi krokami zmierza do nas hiperinflacja. Środki płatnicze mogą niezadługo utracić własną wartość. Dlatego zachowanie ich na lokacie w banku nie koniecznie jest rzetelnym pomysłem. Należałoby się zastanowić nad lepszymi, alternatywnymi sposobami ich zainwestowania. Bez wątpienia warto je zainwestować w srebro czy złoto.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.