ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Grudzień, 2020

 • Gru
  31

  Nie bójmy się poznawać dalekich miejsc – dalekie wycieczki są niesamowicie ciekawe

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Tajlandia
  Często zdarza się tak, iż nasze podróże ograniczają się przeważnie do naszego państwa, nawet jeżeli zdecydujemy się pojechać gdzieś za granicę, to głównie są to kraje, które właściwie poznaliśmy przynajmniej z filmów, które są dość blisko nas i które równocześnie ukazują się tak samo, kiedy nie wspanialej rozwiniętą cywilizacją. Prawda jednak jest taka, że kraje, które są położone w wielkim przesunięciu od nas też mogą nam dużo zaoferować, a co się z tym wiąże podróże do nich mają szansę się okazać niesamowitą decyzją.
 • Gru
  25

  Czy korzystnie jest udać się autokarem na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wakacje
  Podróżowanie jest dzisiaj niezwykle popularne. Pozwala poznać całkiem inne kultury i zobaczyć najważniejsze zabytki świata. Otwarcie granic Unii Europejskiej sprawiło, że wyjechać można bez potrzeby starania się o niezbędne dokumenty lub pozwolenia. Należy posiadać jedynie dowód tożsamości. To wycieczki busami są ciekawą alternatywą dla podróżowania samolotem. Dlaczego?
 • Gru
  25

  Ekonomiczne metody na podróże

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  podróże
  Osoby mieszkające w większej już odległości od swojego miejsca pracy na pewno doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak mnóstwo trudności może sprawiać zagwarantowanie sobie rzeczywiście dobrego transportu. W końcu w niektórych przypadkach zakup własnego samochodu jedynie w takim celu zwyczajnie się nie opłaca, ale z drugiej strony transport publiczny taki jak chociażby autobusy może nam w tej kwestii sprawiać wiele trudności, a ponadto nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie.
 • Gru
  23

  Czy okolicy Podlasia są warte odwiedzin? Co ma do zaoferowania? Jakimi rzeczami się wyróżnia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Niektórzy nie wypowiadają się za pochlebnie o wschodzie Polski. Dla tych osób to miejsce, które zostaje w tyle i musi gonić za zachodnimi regionami kraju. Nie jest to prawdą, ponieważ ten region ma dużo do zaoferowania.
 • Gru
  18

  Udany odpoczynek nad morzem w Mielnie

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Morze, Mielno
  Mielno to słynna miejscowość wakacyjna mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, rewelacyjnie przystosowany by przyjąć turystów planujących wakacje 2014 nad Bałtykiem!
 • Gru
  14

  Bieszczady to super miejsce na wyjazdy w polskich górach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  domek - Bieszczady
  Jeśli zastanawiasz się, dokąd wyjechać na wakacje, być może świetnym pomysłem będą dla przykładu góry. Wycieczka w polskie góry ma praktycznie same zalety – między innymi jest relatywnie tania. Porównując koszt wycieczki w Bieszczady i wycieczki za granicę, bez wątpliwości dojdziesz do wniosku, że dla Twojego portfela będzie o wiele lepiej wybrać górską opcję. Na pewno każdy Polak był nad polskim morzem, Bieszczady jednak wciąż pozostają miejscem, które nie jest zwiedzane przez wiele osób.
 • Gru
  13

  Jak otworzyć hotel?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Duża kawalerka ze ścianką działową
  Rozmyślasz o otwarciu niedużego hoteliku albo pensjonatu, ale boisz się bezmiaru formalności do załatwienia? Bezcelowo! Ów interes nie jest obwarowany żadnymi zezwoleniami a tylko ustawą o turystyce.
  Ostatnie lata objawiają stały wzrost inwestycji na rynku hotelarskim.
 • Gru
  13

  W trakcie wakacyjnego wyjazdu należałoby wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Recepcja
  Nie ulega wątpliwości od wielu lat między innymi lato i czas, gdy temperatury na termometrze osiągają kilku stopni Celsjusza na plusie, sprzyja wakacyjnym podróżom. Dużo osób postanawia wtenczas wsiąść do auta, autobusu lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby jeszcze lepiej poznać swój zdumiewający kraj. Od dawna bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najładniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale także całego świata.
 • Gru
  12

  W jaki sposób ciekawie spędzić urlop w tym roku?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  grecja, sanorini
  Z pewnością nie możemy się już doczekać letniego wyjazdu. Wyczekujemy na wymarzone wakacje z niecierpliwością. Przez okrągły rok sumiennie wypełnialiśmy codzienne obowiązki. Ale powoli nasza energia się wyczerpuje. Powinniśmy jak najszybciej naładować swoje baterie.
 • Gru
  11

  Atrakcje turystyczne na Węgrzech

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widok Budapesztu w nocy
  Czym mogą zaskoczyć nas Węgry, jeśli pojedziemy tam na wycieczkę z bliskimi, choć kilkudniową? Patrząc na atrakcje turystyczne na Węgrzech warto przyjrzeć się szczegółowo temu, do którego miasta szczególnie rekomenduje się pojechać. Niewątpliwie wygrywa to starcie Budapeszt, w którym zachwyci nas nie tylko centrum miasta, ale też rozliczne, niespotykane oraz przesiąknięte inną kulturą zabytki. Warte uwagi jest także jezioro termalne Heviz w mieście Heviz.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.