ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum styczeń, 2021

 • sty
  29

  I w kolejną podróż. Czyli o osobach, co stale podróżują

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Istnieją osoby stale w ruchu, bardzo szybko przeskakujące z miejsca na miejsca, bez chwili odpoczynku i refleksji. Takie osoby nie czynią tego z własnej woli, no może troszkę tak, w większości jednakowoż wypadków są zmuszani do tego typu działania przez okoliczności. To osoby, jakie pracują w wielu miejscach, przeskakują z jednego kraju do drugiego, z jednego kontynentu na drugi. Nieważne, czy w trakcie nocy czy w dzień, lotniska, hotele zawsze stają przed nimi otworem.
 • sty
  28

  Wycieczka i poprawa zdrowia w jednym

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Na pewno każdy z nas jest już przemęczony wiecznym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod wielką presją. W dobie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po długim dniu do swojego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znów na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
 • sty
  28

  Wynajem microbusów na wycieczki odległe rodzinne.

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Zanosi się ładny majowy długi weekend. Nie powinno się w tak doskonale zapowiadającą się pogodę tkwić w domu. Jeśli jest taka szansa należy zwołać jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wyruszyć na wyprawę przykładowo do Krakowa.
 • sty
  28

  Władysławowo- ciekawa nadmorska miejscowość, do której warto wybrać się na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Władysławowo, to miejscowość, która położona jest przy samym morzu Bałtyckim. Jest to więc miejsce, do jakiego każdego lata przyjeżdża bardzo duża liczba turystów, jacy korzystają z usług lokalnych przedsiębiorców w postaci miejsc noclegowych, czy również wielu innych usług. Jest to jednak miasto niesamowicie ciekawe pod wieloma różnymi względami.
 • sty
  23

  Gdzie wybieracie się w tym roku na wakacje? Mamy dla Was garść propozycji!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Planowanie wczasów to w licznych polskich rodzinach praktycznie jedno z najważniejszych zadań, przed jakimi stają rodzice każdego roku. Jeżeli masz dzieci, wtedy zadanie jest oczywiście trudniejsze, gdyż czeka Was dużo ograniczeń.
 • sty
  23

  Co to są noclegi tranzytowe oraz kiedy są one organizowane?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jeżeli sądzisz, że propozycja noclegowa kierowana jest przeważnie do wyjeżdżających na swoje wczasy turystów, to bardzo się mylisz. Owszem, przeróżne prywatne kwatery albo ośrodki wypoczynkowe czy też motele do urlopowiczów przeważnie kierują swoją ofertę, jednak nie można by zapomnieć o innych klientach.
  Przykładowo dużo różnorodnych firm organizuje konferencje czy szkolenia dla swoich PRacowników.
 • sty
  21

  Jak odpoczynek to w jakimś pięknym miejscu. Najgorsze co możesz zrobić to zostać w domu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Czasami musimy po prostu zmienić klimat. To właściwe dla naszego zdrowia, dla lepszej sprawności życiowej, dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Szkoda, iż większość z nas tylko raz w roku może sobie pozwolić na prawdziwe wakacje. Najlepiej jeśli jesteśmy w stanie wyjeżdżać częściej. Niemniej, jeśli planujemy sobie konkretnie długi weekend, jeśli wolny czas przeznaczymy na interesującą aktywność, a nie na ślęczenie przed telewizorem, to jest możliwość, iż odczujemy zalety dobrego wypoczynku wiele razy w trakcie roku, nie tylko w okresie wakacyjnym.
 • sty
  21

  Łowienie ryb w Szwecji – męska pasja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Nie czarujmy się, nasz kraj nie jest właściwym miejscem dla ludzi, którzy kochają spędzanie wielu godzin na połowie ryb. Krajowe akweny wodne nie słynną z obfitości rodzajów ryb, a ciężkie obostrzenia prawne skutecznie odstręczają fanów tego sportu.
 • sty
  19

  Nowy Targ – odwiedź i zakochaj się w tym mieście

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Nowy Targ, miejscowość w województwie małopolskim, jest słynne z tego, że stanowi podstawowy ośrodek handlowy, transportu i przemysłowy Podhala. Już samo umiejscowienie miejscowościu styku Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona bardzo miłą dla oka okolicą, tak pod względem kultury, jak i przyrodniczym.
 • sty
  16

  Jakie miasto warte zwiedzenia najlepiej wybrać w naszym kraju?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Z pewnością większość z nas przyzna rację co do tego, że Polska jest niezwykle ciekawym krajem w kwestii turystyki, który praktycznie każdemu miłośnikowi podróży zaoferuje coś rzeczywiście atrakcyjnego. Całe mnóstwo ludzi docenia nade wszystko panujące tutaj warunki naturalne, które rzeczywiście mogą doskonale nadawać się chociażby do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.