ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Luty, 2021

 • Lut
  23

  Miasto Kraków – zarówno tradycyjny jak i nowoczesny klimat

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Kraków
  Jeśli planujemy wyjazd do Krakowa to przeglądamy jakie zabytki oraz atrakcje turystyczne tam na nas wyczekują. Pragniemy mieć gwarancję, iż zwiedzimy wszystko co najistotniejsze oraz że nasza podróż zakończy się naszym sporym zadowoleniem. Nie mniej należy powiedzieć, iż to właśnie w Krakowie mieści się największa galeria handlowa w Małopolsce, a co się z tym łączy, choćby z takiego powodu trzeba ją zobaczyć.
 • Lut
  21

  Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje – Krynica Morska

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Plaża i morze, Krynica Morska
  Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska oczarowuje głównie swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemal białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wakacje 2014.
 • Lut
  20

  Tajlandia i Kuba – a więc, wycieczki i wczasy poza obszarami Polski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  hotel
  Lubisz zajeżdżać na wycieczki? Zapraszamy na wycieczkę na wyspę Kubę, gdzie z pewnością milutka spędzisz czas! A może zastanawiasz się nad podróżą do Tajlandii, ale nie wiesz, w jakim okresie jest najlepszy czas, by się tam udać? Wewnątrz naszym felietonie po opowiadamy Ci trochę o tym lokalizacja, i samiutki zadecydujesz!
  Choć w obecnej chwili mamy jeszcze zimę, to nasze biura podróży nie obijają się, zachęcając nasze osoby na zakupienie wycieczek czy też wakacji.
 • Lut
  20

  Czym wyróżnia się Szwajcaria Kaszubska

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Szwajcaria Kaszubska to często stosowana nazwa środkowej części Pojezierza Kaszubskiego. Teren ten cechuje się tym, że ze wszystkich innych regionów jest zdecydowanie najwyżej położony. Na tym terenie znajduje się jedno z najwyższych wzniesień Niżu Polskiego, czyli Wieżyca, która liczy sobie 329 m.n.p.m. Ta charakterystyczna część Kaszub jest urokliwa, mało jest tutaj miast. Jednym jedynym są Kartuzy.
 • Lut
  19

  Gdzie odszukać niekosztowny przewóz do Niemiec

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Przewozy osób
  Sporo tanich linii lotniczych, ma propozycję lotów z Niemiec do dużych miast w Polsce. Bilety kupione z dużym wyprzedzeniem są korzystniejsze cenowo od tych kupowanych tuż przed podróżą. Ale nie tylko latanie samolotem może być tanie – przemieszczać się z miejsca na miejsce, za niewielkie pieniądze, można także lądem.
 • Lut
  19

  SZKLARSKA PORĘBA TO MIEJSCOWOŚĆ, GDZIE NA PEWNO ZNAJDZIEMY DOBRE MIEJSCE NA NOCLEG

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Szklarska Poręba to miejsce, o które dużo ludzi zahacza jedynie, gdy jest w Karpaczu, a tak naprawdę wszyscy CI chwilowi turyści nie wiedzą ile tracą. Ta miejscowość jest niekończącym się pasmem atrakcji, żaden turysta nie znajdzie tutaj czasu na nudę, bo górale przygotowali atrakcje dla tych co lubią wypoczywać aktywnie i dla tych, co wolą spokojniejszy odpoczynek.
 • Lut
  17

  Wilno – miasto dla Polaków bardzo symboliczne

  Kategoria: Bez kategorii
  Wilno
  „LITwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił.” Tak zaczyna się słynna i znana przez wszystkich Polaków Inwokacja w „Panu Tadeuszu” Adama Mickiewicza. Te słynne słowa pokazują, jak ważna Litwa (i Wilno oczywiście) była dla nas przez wieki.
 • Lut
  17

  Poszukaj hotelu w Szklarskiej Porębie, a przeżyjesz niepowtarzalny weekend

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  łóżka w hotelu
  Razem ze znajomymi pragniecie pojechać na narty w góry? Jest to rewelacyjny plan, ponieważ właśnie dziś prognozowane są duże opady śniegu. Sporo hoteli i campingów przygotowało dla swoich gości atrakcyjne propozycje i pakiety, zatem nie ma na co czekać!
 • Lut
  17

  Dużo podróżujesz? Nie możesz zapomnieć o solidnym miejscu noclegowym

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  pokó hotelowy, łóżka
  Osoby, które naprawdę dużo są w trasie nie mogą zapominać, że podczas takich właśnie wyjazdów – czy to krajowych, czy zagranicznych – ogromne znaczenie ma miejsce do spania. Wszak przecież gdzieś trzeba odpocząć, umyć się czy przebrać się. Na terenie naszego kraju nie brak aktualnie najlepszych miejsc noclegowych, wśród których znajdziemy także nieprawdopodobnie dobrze zaaranżowane klasy hotele.
 • Lut
  16

  Co można zobaczyć wyjeżdżając na różne wyprawy?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ocean
  Obecnie moglibyśmy podróżować samochodem, koleją lub promem. Rodzaj środka transportu jest zależny m.in. od miejsca, w które pragniemy wyjechać.
  Biura podróży oferują nam wycieczki objazdowe np. po niemalże całym świecie.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.