ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Marzec, 2021

 • Mar
  09

  Legnica jest miastem, w jakim niejeden hotel bądź restauracja działa na wyjątkowo wysokim poziomie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Hotel
  Nie ma pytań, że dzisiaj wygoda użytkowania z różnorodnego rodzaju świadczeń jest bardzo ważny i ciągle rośnie. Ruchliwość to przymiot nowoczesnych osób, która wywoływana jest zarówno częstą zmianą firmy jak i nieprzywiązywaniem się do jednego miasta. Skutkiem tego funkcjonowanie wszystkich hoteli jest dla wielu osób bardzo istotne, gdyż wycieczki czy wyjazdy firmowe są codziennością.
 • Mar
  08

  Przyswajanie nieznanych języków świata? Czemu nie!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nauka języków obcych
  Nauka nowych języków to dobra inwestycja na przyszłość. No tak, przecież wiadomo, że należy mówić po angielsku, bez tego ani rusz, lecz jaki język poza językiem Szekspira warto znać? Typów jest wiele. Zasada jest następująca, że najlepiej znać dwa języki: jeden, który dużo ludzi na świecie zna, drugi zaś jakiś nieznany, może egzotyczny, który wprawi potencjalnego pracodawcę w zachwyt, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co ograniczy do zera naszą potencjalną konkurencję.
 • Mar
  08

  urocze miejscowości – gdzie ich szukać

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  wesołe miasteczko
  Bardzo często jeździmy na wczasy do ciepłych krajów. Wydaje nam się, że jedynie w tych miejscach najlepiej odpoczniemy. Przyzwyczailiśmy się do najwyższego standardu w zagranicznych ośrodkach i wszelkich wygód, które nam zapewniają.
 • Mar
  07

  Gdzie pojechać na egzotyczne wakacje?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Singapur
  Egzotyka to między innymi to co nieznane, co pociąga nas swą odmiennością, co jest nowe i niespotykane. Wielu, kiedy myśli o wczasach w egzotycznych miejscach kojarzy je zwłaszcza z tropikalnymi miejscami, turkusową, nieskazitelnie czystą wodą, niespotykaną roślinnością i architekturą, jak również z rodzimą, tubylczą ludnością. Najczęściej wybierają zatem za miejsce podróży wyspy, znajdujące się z dala od cywilizacji, gdzie człowiek może się prawdziwie odprężyć i zapomnieć o zwykłych troskach. Jednakże egzotycznych miejsc jest znacznie więcej. Wabią podróżnych swoją oryginalnością, zarówno jeśli chodzi o kulturę, jak i styl życia.
 • Mar
  07

  Własne letniskowe mieszkanie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Ustka, morze, widok z latarni morskiej
  Bałtyk od dawna jest jednym z najpopularniejszych kierunków urlopowych wojaży mieszkańców Polski. Mimo że pogoda nie zawsze jest idealna, woda bywa zimna, to i tak Bałtyk może poszczycić się bardzo dużym powodzeniem wśród wyjeżdżających. Są ludzie, którzy rok w rok jeżdżą dokładnie w to samo miejsce, mają swój ukochany pensjonat i nie wyobrażają sobie spędzenia wakacji inaczej. Dla nich w stu procentach wartym rozważenia pomysłem jest kupno własnego mieszkania, lub letniego domu w ulubionej miejscowości.
 • Mar
  05

  Tanie przewozy osób

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  bus_ikonografika
  Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy nie przedstawia się za ciekawie. Taki stan ciągnie się nieustannie od ładnych paru lat. Na stałą prace nie mają co liczyć nawet absolwenci wyższych uczelni. Okazuje się, że tytuł magisterski nie jest już kluczem do zrobienia wielkiej kariery. Z przerażeniem patrzymy na naszą przykrą codzienność, gdzie tylko ci, którzy mają znajomych na kierowniczych stanowiskach, dostają upragnioną pracę. Jakby tego było mało, różne koncerny zamiast zatrudniać nowych ludzi, likwidują etaty. Taka oszczędność to niekiedy jedyna ucieczka przed totalnym bankructwem.
 • Mar
  04

  Góry dają nam sporo możliwości

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  panorama gór w blasku słońca
  Jeżeli rozmyślamy o swoim odpoczynku, o tym, aby zebrać energię, to z pewnością chcemy, aby był on dokładnie taki, jak uwielbiamy. Kiedy kochamy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie uwielbiamy spacerować, to na pewno w większości sytuacji udamy się nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas spacerowania, tam także możemy wypoczywać spokojnie oraz bez pokonywania górskich szlaków na swoich nogach.
 • Mar
  03

  Wyjazd na wakacje to każdorazowo duże przedsięwzięcie dla chyba wszystkich członków rodziny

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  dziecko bawiące się maskotką
  Przecież trzeba się na ten długi pobyt w innym miejscu porządnie zapakować. Zabranie za dużej liczby bagaży nie wchodzi w grę, jeśli ma się do dyspozycji nieduży samochód. W takim przypadku należy skoncentrować się na zapakowaniu jedynie najbardziej potrzebnych rzeczy. Zaliczają się do nich na pewno ubrania wszystkich członków rodziny, przybory toaletowe a także drobiazgi każdego z członków rodziny. To tak naprawdę konieczne minimum, niezbędne w każdym miejscu poza domem.
 • Mar
  03

  Wycieczki w 2014

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  last minute
  Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym się udasz w lato 2013? Jeśli nie, prezentujemy 3 atrakcyjne oferty, na które powinieneś zwrócić uwagę, kiedy znów odwiedzisz lokalne lub internetowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam straszliwy krach gospodarczy, warto zobaczyć ten piękny kraj latem. Każdy turysta, który kocha historię, musi podziwiać cudowny Akropol.
 • Mar
  03

  Jak zrobić bardziej atrakcyjnym swój motel?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pensjonatów w naszym kraju jest sporo – bo i dużo jest takich miejsc, które są warte uwagi. Niesamowite Mazury, Bałtyk albo góry… To pokazuje, że Polska jest ładnym krajem. Czyli ogólnie jest gdzie wypocząć. Jednak wśród właścicieli pensjonatów można dostrzec wielką konkurencję. To nie dziwi, bo przecież często tych pensjonatów jest cała chmara. Co w takim razie chcę napisać przedsiębiorcom, którzy pragną w jakiś sposób skłonić turystów do tego by chętniej skorzystali z akurat ich gościny?
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.