ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum marzec, 2021

 • mar
  08

  Przyswajanie nieznanych języków świata? Czemu nie!

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Nauka nowych języków to dobra inwestycja na przyszłość. No tak, przecież wiadomo, że należy mówić po angielsku, bez tego ani rusz, lecz jaki język poza językiem Szekspira warto znać? Typów jest wiele. Zasada jest następująca, że najlepiej znać dwa języki: jeden, który dużo ludzi na świecie zna, drugi zaś jakiś nieznany, może egzotyczny, który wprawi potencjalnego pracodawcę w zachwyt, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co ograniczy do zera naszą potencjalną konkurencję.
 • mar
  07

  Własne letniskowe mieszkanie

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bałtyk od dawna jest jednym z najpopularniejszych kierunków urlopowych wojaży mieszkańców Polski. Mimo że pogoda nie zawsze jest idealna, woda bywa zimna, to i tak Bałtyk może poszczycić się bardzo dużym powodzeniem wśród wyjeżdżających. Są ludzie, którzy rok w rok jeżdżą dokładnie w to samo miejsce, mają swój ukochany pensjonat i nie wyobrażają sobie spędzenia wakacji inaczej. Dla nich w stu procentach wartym rozważenia pomysłem jest kupno własnego mieszkania, lub letniego domu w ulubionej miejscowości.
 • mar
  05

  Tanie przewozy osób

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy nie przedstawia się za ciekawie. Taki stan ciągnie się nieustannie od ładnych paru lat. Na stałą prace nie mają co liczyć nawet absolwenci wyższych uczelni. Okazuje się, że tytuł magisterski nie jest już kluczem do zrobienia wielkiej kariery. Z przerażeniem patrzymy na naszą przykrą codzienność, gdzie tylko ci, którzy mają znajomych na kierowniczych stanowiskach, dostają upragnioną pracę. Jakby tego było mało, różne koncerny zamiast zatrudniać nowych ludzi, likwidują etaty. Taka oszczędność to niekiedy jedyna ucieczka przed totalnym bankructwem.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.