ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum maj, 2021

 • maj
  27

  Co wziąć na wczasy nad morzem?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bez względu na to, czy wyruszasz nad Bałtyk czy nad Adriatyk, najistotniejszą rzeczą jest należyte przygotowanie do wczasów. Zarezerwowałeś już hotel nad morzem. Co należy zapakować do walizki, by wakacje były udane?
 • maj
  27

  Odwiedzamy Kenię

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wyprawa do serca Afryki zapewni dużo atrakcji a także niezwyczajnych wspomnień.
  Kenia to doskonałe miejsce na odpoczynek. Chcesz wygrzać się na piasku? W takim przypadku najbardziej spodobają Ci się okolice Mombasy.
 • maj
  26

  Bliski Wschód – miejsce nie tylko skomplikowanych relacji politycznych, ale także wspaniała kraina na mapie podróżników

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Czasy się zmieniają. Ośrodki turystyczne starają się jak najlepiej zaprezentować i zdobyć nowe rzesze turystów. Odpowiednim tego przykładem, mimo obecnych problemów na tle politycznym, jest także Izrael.
  Śródziemnomorski klimat Izraela, swoisty wpływ pustyni, niewielkie opady, ale i wysokie amplitudy temperaturowe, to klasyczne warunki klimatyczne, na które trzeba być przygotowanym odwiedzając te rejony.
 • maj
  22

  Rewal – niezapomniane wakacje nad morzem

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Grzybowo to nadmorska miejscowość odpoczynkowa, którą każdego lata odwiedza niezliczona liczba wczasowiczów pragnących spędzić niezapomniane wakacje nad morzem. Jest kilka powodów tej popularności: śliczny charakter miasteczka, niesamowite plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
 • maj
  19

  Pora wyjechać na wyczekiwany długo urlop – może Grecja?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Urlop już za pasem. Czekaliśmy na niego z utęsknieniem cały rok. Tymczasem, gdy dni są coraz ładniejsze, trudno nam wytrzymać spokojnie przed monitorem. Chcielibyśmy już wygrzewać się na gorącej plaży i kąpać się w błękitnym morzu. Zanim te cudowne sny się ziszczą, trzeba jeszcze trochę się pomęczyć. Aby umilić sobie pracę, przeglądamy ulotki agencji turystycznych i myślimy, dokąd tego roku pojedziemy na wczasy.
 • maj
  19

  Zdecyduj się na urlop nad jeziorem, a w twoim umyśle zapanuje błoga cisza

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Wreszcie zbliżają się słoneczne dni, śpiewające ptaki, koty wyprężające się na ganku i psy uroczo swawolące. Wszyscy rezydujący w domach jednorodzinnych za metropolią mają możliwość cieszyć się takimi wspaniałymi widokami prawie codziennie.
 • maj
  19

  Odpoczynek w Bułgarii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, czas więc zacząć myśleć o nich na poważnie i planować swój wyjazd. Warto więc przeglądać najnowsze broszury reklamowe na wczasy 2014 oraz zorientować się w ofertach doskonałych i wytrawnych biur podróży. Czy w takim roku warto udać się do Egiptu, Maroka, a może najodpowiedniejsza opcją będą wczasy Bułgaria?
 • maj
  19

  Oferty podróżnicze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróż trzeba nieraz planować z wyprzedzeniem, co niestety zazwyczaj nie bywa zbyt proste. Niełatwo dziś często zdecydować się na to do jakiego państwa się udać. Liczne biura podróży prześcigają się w coraz to bardziej atrakcyjniejszych ofertach, które o wiele utrudniają zupełne zorientowanie się w takim temacie. Kwestia niby drugorzędna, czasem okazuje się być istotna jeżeli ktoś poszukuje w miarę tanich, ale dobrych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może raczej Egipt albo Ameryka?
 • maj
  19

  Do Grecji na długi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pośród państw Europy Grecja jest chętnie wybieraną lokalizacją, jeśli chodzi o letni urlop. Dzieje się tak w dużej mierze z uwagi na ciepły klimat oraz malownicze widoki tego kraju. W jego granicach znajdują się natomiast różnorodne wyspy, pogrupowane w kilka archipelagów. Wyspy greckie są ogromną atrakcją dla odwiedzających, szczególnie wykorzystywaną w celu spędzania wolnego czasu. Są one rozmaitej wielkości i o urozmaiconych terenach. Niektóre wyspy są na tyle niepodstępne, że nie są wykorzystywane w celach wypoczynkowych. Inne natomiast każdego roku przyciągają rzesze turystów, chcących spędzić wczasy w pięknej okolicy.
 • maj
  19

  Niewygórowane ceny wśród ofert organizatorów wczasów zagranicznych

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Egipskie kurorty aktualnie podobnie jak i kiedyś zaliczane są do szczególnie chętnie odwiedzanych również przez polskich turystów. Doceniane jest niemałe zaangażowanie organizatorów wczasów na miejscu w mieście takim jak Hurghada, które może zagwarantować rozrywkę na wysokim poziomie. Bezgraniczny wybór wśród ciekawych wycieczek fakultatywnych, jak również wyjątkowo atrakcyjne ceny za propozycje pojawiające się z ogromną systematycznością zachwyca wszystkich zainteresowanych.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.