ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum maj, 2021

 • maj
  26

  Bliski Wschód – miejsce nie tylko skomplikowanych relacji politycznych, ale także wspaniała kraina na mapie podróżników

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Czasy się zmieniają. Ośrodki turystyczne starają się jak najlepiej zaprezentować i zdobyć nowe rzesze turystów. Odpowiednim tego przykładem, mimo obecnych problemów na tle politycznym, jest także Izrael.
  Śródziemnomorski klimat Izraela, swoisty wpływ pustyni, niewielkie opady, ale i wysokie amplitudy temperaturowe, to klasyczne warunki klimatyczne, na które trzeba być przygotowanym odwiedzając te rejony.
 • maj
  22

  Rewal – niezapomniane wakacje nad morzem

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Grzybowo to nadmorska miejscowość odpoczynkowa, którą każdego lata odwiedza niezliczona liczba wczasowiczów pragnących spędzić niezapomniane wakacje nad morzem. Jest kilka powodów tej popularności: śliczny charakter miasteczka, niesamowite plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
 • maj
  19

  Pora wyjechać na wyczekiwany długo urlop – może Grecja?

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Urlop już za pasem. Czekaliśmy na niego z utęsknieniem cały rok. Tymczasem, gdy dni są coraz ładniejsze, trudno nam wytrzymać spokojnie przed monitorem. Chcielibyśmy już wygrzewać się na gorącej plaży i kąpać się w błękitnym morzu. Zanim te cudowne sny się ziszczą, trzeba jeszcze trochę się pomęczyć. Aby umilić sobie pracę, przeglądamy ulotki agencji turystycznych i myślimy, dokąd tego roku pojedziemy na wczasy.
 • maj
  19

  Odpoczynek w Bułgarii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, czas więc zacząć myśleć o nich na poważnie i planować swój wyjazd. Warto więc przeglądać najnowsze broszury reklamowe na wczasy 2014 oraz zorientować się w ofertach doskonałych i wytrawnych biur podróży. Czy w takim roku warto udać się do Egiptu, Maroka, a może najodpowiedniejsza opcją będą wczasy Bułgaria?
 • maj
  19

  Oferty podróżnicze

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Podróż trzeba nieraz planować z wyprzedzeniem, co niestety zazwyczaj nie bywa zbyt proste. Niełatwo dziś często zdecydować się na to do jakiego państwa się udać. Liczne biura podróży prześcigają się w coraz to bardziej atrakcyjniejszych ofertach, które o wiele utrudniają zupełne zorientowanie się w takim temacie. Kwestia niby drugorzędna, czasem okazuje się być istotna jeżeli ktoś poszukuje w miarę tanich, ale dobrych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może raczej Egipt albo Ameryka?
 • maj
  19

  Do Grecji na długi wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Pośród państw Europy Grecja jest chętnie wybieraną lokalizacją, jeśli chodzi o letni urlop. Dzieje się tak w dużej mierze z uwagi na ciepły klimat oraz malownicze widoki tego kraju. W jego granicach znajdują się natomiast różnorodne wyspy, pogrupowane w kilka archipelagów. Wyspy greckie są ogromną atrakcją dla odwiedzających, szczególnie wykorzystywaną w celu spędzania wolnego czasu. Są one rozmaitej wielkości i o urozmaiconych terenach. Niektóre wyspy są na tyle niepodstępne, że nie są wykorzystywane w celach wypoczynkowych. Inne natomiast każdego roku przyciągają rzesze turystów, chcących spędzić wczasy w pięknej okolicy.
 • maj
  19

  Niewygórowane ceny wśród ofert organizatorów wczasów zagranicznych

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Egipskie kurorty aktualnie podobnie jak i kiedyś zaliczane są do szczególnie chętnie odwiedzanych również przez polskich turystów. Doceniane jest niemałe zaangażowanie organizatorów wczasów na miejscu w mieście takim jak Hurghada, które może zagwarantować rozrywkę na wysokim poziomie. Bezgraniczny wybór wśród ciekawych wycieczek fakultatywnych, jak również wyjątkowo atrakcyjne ceny za propozycje pojawiające się z ogromną systematycznością zachwyca wszystkich zainteresowanych.
 • maj
  19

  Wycieczki zagraniczne organizowane przez doświadczonych specjalistów

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jeżeli chodzi o kraj taki jak Grecja, dostrzega się nieograniczony wybór możliwości. Wskazane jest systematycznie sprawdzać innowacje, jakimi zadziwiają nas organizatorzy takich wyjazdów. Możliwości w zasięgu ręki jest sporo, więc wskazane jest zwracać na nie szczególną uwagę. Wybierając dla siebie oferty powinno się kierować się nie tylko własnymi wymaganiami oraz priorytetami, lecz również osób wyjeżdżających z nami. Niskie ceny oraz gwarancja niezwykłych wrażeń udowadniają niezwykłe możliwości, które są na wyciągnięcie ręki.
 • maj
  19

  Chorwacja to jeden z najbardziej efektownych krajów na świecie! Sprawdź dlaczego

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Chorwacja to piękny kraj – naprawdę modny wśród szczególnie Niemców, ale również Polaków. W sumie nietrudno zauważyć tak zwany hype na Chorwację: ciężko bardzo dużej popularności tego kraju jakoś się dziwić, w końcu mówimy o wielce ładnym kraju, w sumie nie ma na tym świecie za wielu bardziej urokliwych miejsc, aniżeli Chorwacja.
 • maj
  19

  Odszukaj swoje najlepsze miejsce na rodzinny wyjazd

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Rodzinne wakacje w polskich górach to idealny pomysł, do którego nie należy nikogo specjalnie zachęcać. Letnia przerwa to nie tylko czas wypoczynku, lecz również okazja do spędzenia czasu ze swoja rodziną razem z najbliższymi. Na co dzień jesteśmy bowiem zestresowani i zajęci pracą, stąd nierzadko zbyt mało uwagi poświęcamy rodzinie. Rodzinne wakacje to idealny czas, by zacieśnić więzi.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.