ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Czerwiec, 2021

 • Cze
  30

  Garść przydatnych informacji dla urlopowiczów, którzy organizują wakacje na polu namiotowym

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  miasto - zbliżenie
  urlop to czas, którego wcale nie chcemy poświęcać na siedzenie w domu. Nawet jeżeli ktoś w trakcie tych dwu bądź trzech tygodni nie wyjeżdża poza obręb województwa, to i tak szuka interesujących pomysłów na wypełnienie wolnego czasu.
 • Cze
  30

  Zapoznaj się z niesamowitymi ofertami wypoczynku w Hiszpanii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Barcelona, Hiszpania
  Hiszpania, to kraj od wielu wieków powiązany z katolicyzmem. Poprzez to jest okazja obecnie podziwiać tam sporo znakomitych obiektów budowlanych o specyfice kościelnej, ale też w miastach o wielowiekowej przeszłości jest możliwość zobaczyć zabytki bizantyjskie.
 • Cze
  30

  Organizacja wesela w wynajętym pomieszczeniu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Większość par biorących ślub decyduje się na wesele. Impreza tego rodzaju miewa zróżnicowane rozmiary. Niekiedy jest to tylko nieduże uroczyste spotkanie dla najbliższych krewnych, wyprawione w swoim domu. Niektórzy ludzie jednak wolą wystawne wesela na setki osób. W takiej sytuacji zazwyczaj w mieszkaniu nie ma wystarczającej przestrzeni i konieczne staje się wynajęcie odpowiedniej sali.
 • Cze
  29

  Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do któregoś z rodzimych miast czy też za granicę, najlepiej skorzystać z ofert, jakie mają do zaproponowania przewoźnicy wielu linii powietrznych. Niekiedy przejrzenie strony internetowej wystarczy, by odnaleźć wymarzone miejsce na spędzanie urlopy czy wolnego weekendu.
 • Cze
  29

  Niesamowite Ustronie Morskie oraz piękny Kołobrzeg – miejsca wycieczkowe

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  morze
  Zarówno Ustronie Morskie, jak też Kołobrzeg systematycznie przyciągają dużo turystów. Obie miejscowości są niebywale piękne i malownicze, jeśli pragniemy pooddychać ożywczym powietrzem i podziwiać wspaniałe widoki, to należałoby zastanowić się nad wczasami w Ustroniu Morskim czy Kołobrzegu. Są to miejscowości nadmorskie, toteż zapaleńcy morskiego klimatu oraz ślicznego, czystego morza naturalnie chętnie odwiedzą któryś z tych regionów.
 • Cze
  29

  Ciekawe propozycje pokazuje last minute z Niemiec

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  wakacje w Grecji
  Sprawdźmy co przedstawia last minute z Niemiec

  Patrzymy na propozycję krajowych biur podróży i przychodzimy do zdania, że nie ma w niej nic interesującego, a propozycje last minute w ogóle nie są tak tanie, jak byśmy się spodziewali? Kiedy tak, to warto zobaczyć jak prezentuje się propozycja last minute z Niemiec.

 • Cze
  29

  Last minut Turcja

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Wakacje są już coraz to bliżej, czas więc najwyższy zastanowić się mocniej o takim gdzie chciałoby się udać. Opcji jest tutaj mocno wiele, z tej przyczyny poleca się podejmowanie powoli decyzji. Warto przy tym kwestia jasna podążać za swoimi marzeniami. W obecnych czasach istnieje przecież silnie dużo okazji do znalezienia konkretnej dla konkretnej osoby oferty wakacyjnej.
 • Cze
  29

  Egzotyczne kierunki wakacyjnych wypraw

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widoki Izraela
  Sezon urlopów właśnie zbliża się do końca. Wielu z nas z pewnością ma już za sobą urlopowe wypady. Wiele ludzi bierze urlopy w czasie lata, gdyż wtedy ich pociechy mają wakacje. I choć wycieczki jesienią są o wiele tańsze, rodziny z dzieciakami nie są w stanie sobie na to pozwolić, gdyż małolaty muszą wracać do nauki. Jednakże ci, którzy nie mają jeszcze tego problemu, muszą się wybrać na urlopowy odpoczynek właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, agencje turystyczne oferują bardzo atrakcyjne wycieczki po bardzo niskich cenach. Może warto z nich skorzystać?
 • Cze
  27

  Kaszuby – znakomite miejsce na wymarzony wypoczynek

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bieszczady
  Zbliża się lato i wszyscy powoli zaczynamy myśleć o tym, gdzie wybrać się na wakacje. Istnieje naturalnie bardzo dużo możliwości, które pozwolą nam wspaniale spożytkować urlop. Niektórzy z nas lubią wypoczywać nad morzem, inni wolą natomiast aktywny wypoczynek w górach. Gdzie udać się na wakacje, aby mieć pewność, wspaniale spędzimy nasze oczekiwane chwile wolne od pracy?. Jeżeli pragniemy wybrać się w góry, to bez wątpienia należy rozważyć opcję wyjazdu w Kaszuby. Kaszuby to pasmo górskie znajdujące się w południowo-wschodniej części naszego kraju.
 • Cze
  26

  Czy bycie ratownikiem wodnym to odpowiedni pomysł?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratownik
  Praca wakacyjna to świetna okazja na względnie duży profit – zwłaszcza Niemcy, Anglia albo Szwecja są tymi destynacjami, które są w stanie dać atrakcyjną kasę. Jednakże akurat w tym tekście trochę bardziej skupmy się na pracy w kraju. W końcu w Polsce także młodzi, uczniowie i studenci, mogą zarobić. Gdzie? No a gdzie w lipcu i sierpniu jest najwięcej osób? Oczywiście w najpopularniejszych kurortach turystycznych. Praca w przykładowo Międzyzdrojach to idealna okazja na zarobienie, lecz także można wypocząć, zabawić się, pozwiedzać!
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.