ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum Czerwiec, 2021

 • Cze
  30

  Garść przydatnych informacji dla urlopowiczów, którzy organizują wakacje na polu namiotowym

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  miasto - zbliżenie
  urlop to czas, którego wcale nie chcemy poświęcać na siedzenie w domu. Nawet jeżeli ktoś w trakcie tych dwu bądź trzech tygodni nie wyjeżdża poza obręb województwa, to i tak szuka interesujących pomysłów na wypełnienie wolnego czasu.
 • Cze
  30

  Organizacja wesela w wynajętym pomieszczeniu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Większość par biorących ślub decyduje się na wesele. Impreza tego rodzaju miewa zróżnicowane rozmiary. Niekiedy jest to tylko nieduże uroczyste spotkanie dla najbliższych krewnych, wyprawione w swoim domu. Niektórzy ludzie jednak wolą wystawne wesela na setki osób. W takiej sytuacji zazwyczaj w mieszkaniu nie ma wystarczającej przestrzeni i konieczne staje się wynajęcie odpowiedniej sali.
 • Cze
  29

  Latanie samolotami jest bardzo popularne – warto sprawdzić na własnej skórze, jak to jest

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  samolot
  Wszystkim ludziom, którzy jeszcze nie lecieli samolotem do któregoś z rodzimych miast czy też za granicę, najlepiej skorzystać z ofert, jakie mają do zaproponowania przewoźnicy wielu linii powietrznych. Niekiedy przejrzenie strony internetowej wystarczy, by odnaleźć wymarzone miejsce na spędzanie urlopy czy wolnego weekendu.
 • Cze
  29

  Niesamowite Ustronie Morskie oraz piękny Kołobrzeg – miejsca wycieczkowe

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  morze
  Zarówno Ustronie Morskie, jak też Kołobrzeg systematycznie przyciągają dużo turystów. Obie miejscowości są niebywale piękne i malownicze, jeśli pragniemy pooddychać ożywczym powietrzem i podziwiać wspaniałe widoki, to należałoby zastanowić się nad wczasami w Ustroniu Morskim czy Kołobrzegu. Są to miejscowości nadmorskie, toteż zapaleńcy morskiego klimatu oraz ślicznego, czystego morza naturalnie chętnie odwiedzą któryś z tych regionów.
 • Cze
  29

  Ciekawe propozycje pokazuje last minute z Niemiec

  Kategoria: Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  wakacje w Grecji
  Sprawdźmy co przedstawia last minute z Niemiec

  Patrzymy na propozycję krajowych biur podróży i przychodzimy do zdania, że nie ma w niej nic interesującego, a propozycje last minute w ogóle nie są tak tanie, jak byśmy się spodziewali? Kiedy tak, to warto zobaczyć jak prezentuje się propozycja last minute z Niemiec.

 • Cze
  29

  Egzotyczne kierunki wakacyjnych wypraw

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  widoki Izraela
  Sezon urlopów właśnie zbliża się do końca. Wielu z nas z pewnością ma już za sobą urlopowe wypady. Wiele ludzi bierze urlopy w czasie lata, gdyż wtedy ich pociechy mają wakacje. I choć wycieczki jesienią są o wiele tańsze, rodziny z dzieciakami nie są w stanie sobie na to pozwolić, gdyż małolaty muszą wracać do nauki. Jednakże ci, którzy nie mają jeszcze tego problemu, muszą się wybrać na urlopowy odpoczynek właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, agencje turystyczne oferują bardzo atrakcyjne wycieczki po bardzo niskich cenach. Może warto z nich skorzystać?
 • Cze
  26

  Czy bycie ratownikiem wodnym to odpowiedni pomysł?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  ratownik
  Praca wakacyjna to świetna okazja na względnie duży profit – zwłaszcza Niemcy, Anglia albo Szwecja są tymi destynacjami, które są w stanie dać atrakcyjną kasę. Jednakże akurat w tym tekście trochę bardziej skupmy się na pracy w kraju. W końcu w Polsce także młodzi, uczniowie i studenci, mogą zarobić. Gdzie? No a gdzie w lipcu i sierpniu jest najwięcej osób? Oczywiście w najpopularniejszych kurortach turystycznych. Praca w przykładowo Międzyzdrojach to idealna okazja na zarobienie, lecz także można wypocząć, zabawić się, pozwiedzać!
 • Cze
  24

  W jaki sposób zachować nasze najlepsze wspomnienia?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  images
  Okres urlopowy właśnie się zaczął. Mnóstwo osób niewątpliwie wybiera się na upragnione wakacje. Marzyliśmy o tym momencie okrągły rok, w czasie którego wytrwale wykonywaliśmy codzienne obowiązki. Po takim męczącym okresie odpoczynek po prostu jest nam potrzebny. Większość z nas pragnie spędzić wczasy w jakimś wyjątkowym miejscu. Biura podróży oferują nam tak dużo interesujących wycieczek. Możemy wybrać wiele orientalnych miejsc. Z takiej wyprawy zabierzemy nie tylko cudowne wspomnienia i pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najprzyjemniejsze chwile na fotografiach.
 • Cze
  24

  Sezon w pełni – wybieramy się na wycieczkę życia

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  stadion
  Gdynia jest uznawana za jedno z piękniejszych i najbardziej liczących się miast, które znajduje się na polskim wybrzeżu. Jest to miasto umiejscowione nad Zatoką Gdańską. Wraz z Gdańskiem oraz Sopotem, Gdynia współtworzy wielką aglomerację trójmiejską, która jest jednym z droższych miejsc w Polsce, jeżeli chodzi o wartość nieruchomości. Rokrocznie Gdynia oraz inne nadmorskie miasteczka zarabia ogromne pieniądze z branży turystycznej.
 • Cze
  17

  Atrakcyjne noclegi, które dobrze będzie wybierać na wyjazd weekendowy

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  nocleg w apartamencie
  Interesujące miejsca noclegowe, jakie doskonale jest wybrać na wyjazd weekendowy w każdym miasteczku będą z pewnością znane i nie pojawi się problem z tym, żeby je znaleźć. Dlatego dobrze będzie przyjrzeć się im bliżej, kiedy samemu planuje się taki wyjazd. Wówczas właściwie będzie przykładowo zrobić użytek z polecenia przyjaciół, czy również wyszukać w Internecie takie kwatery.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.